Requiem – Piątek Zakład Pogrzebowy

Requiem – Piątek Zakład Pogrzebowy - Tarnów
Gold

Ulica: Bernardyńska 7

Miasto: Tarnów, 33-100

Województwo: Małopolskie

Requiem – Piątek Zakład Pogrzebowy - Tarnów Bernardyńska 7, Tarnów www.requiem.pl Ocena:starstarstarstarstar 14-626-33-36   691-408-600

requiem piątek Tarnów

 

 

Pan Piotr Piątek założył Zakład Pogrzebowy REQUIEM w Tarnowie w 1990 roku. Przez wiele lat działalności firma stała się liderem w świadczeniu usług pogrzebowych mieszkańcom Tarnowa i okolic, jak również całego województwa małopolskiego. Jesteśmy jednak otwarci na zlecenia także z innych części kraju.

 

Tarnów

 

Obecnie Zakład Pogrzebowy nosi nazwę REQUIEM-PIĄTEK i jest prowadzony przez Pana Piotra wraz z żoną Panią Anną oraz synem Kamilem. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że Dom Pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK z powodzeniem w swoich codziennych zaangażowaniach łączy tradycję z nowoczesnością. Biuro naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w Tarnowie przy ul. Bernardyńskiej 7.

 

zakład pogrzebowy

Do każdej ceremonii podchodzimy z tą samą godnością

 

Rodzina Państwa Piątek znana jest w Tarnowie i okolicach z licznych mecenatów, wspierania finansowego dzieci, działalności Caritasu oraz wkładu w rozwój kultury. Wielokrotnie udowodnili, że w najtrudniejszych momentach żałoby można na nich liczyć.

REQUIEM-PIĄTEK specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych i cmentarnych w Tarnowie i okolicach tej miejscowości oraz wszędzie tam, gdzie tylko będą Państwo potrzebować naszej pomocy.

Bardzo cenimy sobie Państwa polecenia, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nasza praca i trud wkładany w organizację ceremonii to dla nas największa nagroda i zarazem swoista promocja, dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie - tak licznie wystawiane - rekomendacje. Czynimy wszystko, aby nigdy nie zawieść Państwa zaufania, które jest dla nas kapitałem i zobowiązaniem na przyszłość.

 

zakład pogrzebowy tarnów

Prowadzimy całodobowy dyżur telefoniczny pod numerami : 14-626-33-36 lub 691-408-600

 

Zakład Pogrzebowy REQUIEM-PIĄTEK posiada bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych, a ceny naszych usług pogrzebowych są transparentne i niezawyżone. Staramy się łączyć jakość z przystępnym cenowo rozwiązaniem tak, aby pogrzeb był godny nawet w najdrobniejszym jego elemencie, niezależnie od stanu posiadania Rodziny proszącej nasz zakład pogrzebowy o pomoc. Od wielu lat współpracujemy z Zakładem Pogrzebowym Derus, wspierając się przy okazji największych ceremonii. Dzięki wszechstronności naszego działania jesteśmy w stanie sprostać każdej zamówionej przez Państwa usłudze i czynimy to w sposób możliwie jak najbardziej sprawny.

Dla osób, które nie są w stanie z jakiegokolwiek powodu dojechać do naszego biura w Tarnowie, uruchomiliśmy usługę mobilnej opieki nad Klientem, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć na wskazane przez Państwa miejsce w celu dokonania ustaleń i dopełnienia formalności.

Sprawujemy nadzór nad cmentarzami parafialnymi w Pleśnej oraz w Rzuchowej. Na terenie tarnowskich i podtarnowskich nekropolii świadczymy pełen wachlarz usług opieki nad grobami - zarówno jednorazowej, jak i całorocznej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania - zachęcamy do podzielenia się nimi z przedstawicielami naszej firmy. Odpowiemy na nie jak najbardziej wyczerpująco.

 

tarnów pogrzeb

 

REQUIEM-PIĄTEK jest wieloletnim członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, stojącej na straży rzetelnego wykonywania usług pogrzebowych

 

dom pogrzebowy

 

firma pogrzebowa

Dbamy o szczegóły, nawet te najdrobniejsze

 

usługi pogrzebowe

 

Firma Pogrzebowa REQUIEM-PIĄTEK z Tarnowa świadczy m.in. następujące usługi:

 

- ceremonie pogrzebowe świeckie i wyznaniowe

- pogrzeby tradycyjne i kremacje

- dopełnianie formalności w imieniu Rodzin Zmarłych w USC, zarządach cmentarzy, ZUS i KRUS

- bogaty wybór trumien - zarówno dębowych, jak i z tańszych materiałów

- urny – szeroki wybór wzorów i materiałów

- transport Zmarłych: krajowy i międzynarodowy

- nekrologi i klepsydry

- krzyże i obrzeża nagrobne

- wieńce, wiązanki i szarfy pogrzebowe

- nagrobki i usługi cmentarne

- opieka nad grobami

 

zakład usług pogrzebowych w Tarnowie

 

zakład pogrzebowy ul. Bernardyńska 7 Tarnów

 

zakłady pogrzebowe

 

REQUIEM-PIĄTEK Sp. j.

ul. Bernardyńska 7

33-100 TARNÓW

Biuro zakładu pogrzebowego czynne:

Pon – Pt 7.00 – 17.00

Sob 7.00 – 13.00

Niedziele i Święta 9.00 – 13.00

Spotkanie w biurze o każdej porze po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

Całodobowy dyżur telefoniczny:

14-626-33-36

oraz

691-408-600

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Wysokie ceny, pogrzeb z Urną ponad 9 tyś złotych. Obsługa pogrzebu to zbieranina jakiś łepków spod sklepu. Podczas trwania mszy w kaplicy, obsługa pali papierosy i rzuca pety w otoczeniu kościoła -brak ogłady i zachowania...... Właścici... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Barbara Zelek
  cudzyslow Dziękuję z całą rodziną za pomoc w organizacji pogrzebu Ojca, był bardzo elegancki, polecam firmę Piątek
  starstarstarstarstar
  Janina L.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Requiem – Piątek Zakład Pogrzebowy - Tarnów