LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Renata Koza - Worki Na Zwłoki

Renata Koza - Worki Na Zwłoki - Radomsko
Silver

Ulica: Tuwima 8

Miasto: Radomsko, 97-500

Województwo: Łódzkie

Renata Koza - Worki Na Zwłoki - Radomsko Tuwima 8, Radomsko worki-radomsko.com.pl Ocena:brak 501504784

worki na zwłoki

worki na zwłoki

WOF Wytwarzanie Opakowań Foliowych Renata Koza to nowoczesna firma z tradycjami i doświadczeniem. Siedziba firmy i zakład produkcyjny znajduje się w województwie łódzkim w mieście Radomsko przy ul. Tuwima 8. Od blisko 20 lat specjalizujemy się w produkcji artykułów foliowych dla branży pogrzebowej w postaci worków na zwłoki i płacht foliowych - ekshumacyjnych.

Worki na zwłoki to jeden z podstawowych produktów, które muszą być na wyposażeniu każdego zakładu pogrzebowego oraz firmy, zajmującej się transportem zwłok. Ważne jest, aby były wykonane w sposób bardzo estetyczny, z trwałych materiałów. Firmy, które mają zapotrzebowanie na worki na zwłoki powinny zwracać się do cenionych i zaufanych producentów. Jedynie wtedy istnieje gwarancja otrzymania produktu spełniające normy jakościowe - m.in. pod względem ochrony środowiska.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji worków na zwłoki oraz najwyższej klasy materiałom stosowanym w procesie wytwarzania - każdy z naszych produktów, worków czy płacht, jest nie tylko wysokiej jakości, ale także konkurencyjny cenowo. Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla naszych klientów jest solidne wykonanie worków do transportu zwłok, dlatego moga oni liczyć na stałą i wysoką jakość produktów.

worek na zwłoki z zamkiem


worki ekshumacyjne

W ofercie naszej firmy znajdują się m.in.:

- worki na zwłoki - z zamkiem okrągłym, prostym lub taśmą - w różnych kolorach i wymiarach. Jest to produkt nadający się idealnie do transportu zwłok.

- płachty foliowe

- worki ekshumacyjne - spełniające medyczne standardy

Worki na zwłoki są przystosowane do specyficznych warunków ich użycia. Każdy z naszych worków na zwłoki zawiera dwie podwójne zakładki. Udźwig wynosi do 160 kg. Każdy worek posiada także cztery wypalane uchwyty do przenoszenia, jak również wyposażony jest w dwie pary rękawic foliowych.

Więcej informacji o naszych produktach znajdą Państwo w ofercie na naszej stronie internetowej http://worki-radomsko.com.pl lub też w kontakcie osobistym.

producent worków na zwłoki

WOF Wytwarzanie Opakowań Foliowych Renata Koza

Produkcja i sprzedaż worków na zwłoki

Tuwima 8
97-500 Radomsko

Informacje oraz zamówienia:
tel/fax - 044 682-20-60
tel/kom - 501-504-784

lub

drogą mailową:
biuro@worki-radomsko.com.pl

Dla Klientów posługujących się językiem angielskim:

For English-speaking Customers

+48 730 385 809

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Renata Koza - Worki Na Zwłoki - Radomsko