LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Pomierscy Zakład Pogrzebowy Gniew

Pomierscy Zakład Pogrzebowy Gniew - Gniew
Gold

Ulica: Czyżewskiego 6

Miasto: Gniew, 83-140

Województwo: Pomorskie

zakład pogrzebowy gniew

usługi pogrzebowe

NAJTAŃSZE POGRZEBY W GNIEWIE I OKOLICY - JUŻ OD 1800 ZŁOTYCH

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY to firma działająca od wielu lat w Gniewie i okolicach. Swoim empatycznym podejściem do Rodzin osób Zmarłych wyróżnia się na lokalnym rynku branży pogrzebowej. Bogate doświadczenie jest gwarancją kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych na najwyższym poziomie.

Siedziba zakładu mieści się miejscowości Gniew przy ulicy Czyżewskiego 6. Lokalizacja naszego biura jednak nie wyczerpuje możliwości uzyskania naszej pomocy, bowiem obszarem naszego działania jest całe województwo pomorskiePomagamy kompleksowo nie tylko w organizacji ceremonii żałobnej, ale także po jej zakończeniu. Służymy też fachowym doradztwem w wyborze i montażu nagrobka.

WYPŁACAMY ZASIŁEK POGRZEBOWY W DNIU DOPEŁNIANIA FORMALNOŚCI

Usługi Pogrzebowe POMIERSCY Gniew uważany jest przez rzesze Klientów za firmę godną zaufania. Na tę opinię pracowaliśmy przez lata. Także i teraz dokładamy wszelkich starań, aby tego zaufania nie zawieść. Rozumiemy, jak trudne i ważne są chwile po śmierci bliskiej Osoby, dlatego do przygotowania oraz przeprowadzenia każdej uroczystości pogrzebowej podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem kompetentnych pracowników, którzy zawsze służą Państwu pomocą i wsparciem. To oni są najlepszą wizytówką naszej firmy oraz gwarantem jakości usług. Warto podkreślić, że Usługi Pogrzebowe POMIERSCY Gniew oferują Państwu kredytowanie kosztów pogrzebu do kwoty zasiłku ZUS lub KRUS - a pozostałą różnicę wypłacamy w dniu dopełnienia formalności. To zdecydowanie ułatwia oraz upraszcza całość formalności.

usługi pogrzebowe gniew

Dbamy o chwile Ostatniego Pożegnania. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że ciało Osoby Zmarłej jest traktowane z najwyższym szacunkiem. Posiadamy własną chłodnię wraz ze specjalistycznym zapleczem.

Zakład Pogrzebowy posiada bogaty wybór trumien wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy własną stolarnię, w której wykonujemy trumny według naszych własnych projektów. Dzięki temu są one nie tylko piękne, ale także unikalne i oryginalne na skalę światową. W naszej ofercie są też krzyże i skrzynki nagrobne. Ceny producenta trumien, jakim jesteśmy, są dla Państwa gwarancją najniższego kosztu pogrzebu.

Wśród wielu specjalizacji, jakimi zajmuje sie Zakład Pogrzebowy POMIERSCY jest transport Zmarłych na terenie Polski i Europy. W czasie pogrzebu używamy eleganckich karawanów, windy pogrzebowej oraz baldachimu. Dbamy też o oprawę muzyczną uroczystości żałobnych oraz pomagamy w organizacji styp.

Firma pogrzebowa dba o groby także po uroczystościach pożegnalnych. Mogą nam Państwo zlecić jednorazową albo całoroczną usługę opieki nad grobami. POMIERSCY to nie tylko usługi - to przede wszystkim Rodzina, na którą można liczyć w trudnych chwilach.

gniew pogrzeb

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY zapewniają m.in.:

 • duży wybór trumien, urn, krzyży, skrzynek nagrobnych własnej produkcji - NISKIE CENY
 • wypłata zasiłków pogrzebowych
 • kompleksowa organizacja pogrzebów
 • załatwianie wszystkich formalności w urzędach: ZUS, KRUS, MSWiA
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju i Europy
 • kremacja
 • oprawa muzyczna
 • organizacja styp
 • wieńce i wiązanki pogrzebowe
 • elegancki karawan, winda, baldachim
 • produkcja i sprzedaż nagrobków
 • przygotowanie Zmarłych do pochówku
 • przechowywanie Zmarłych we własnej chłodni - BEZPŁATNIE

zakład pogrzebowy

dom pogrzebowy


Usługi Pogrzebowe Roman Pomierski
ul. Czyżewskiego 6
83-140 Gniew


tel: 58 535 23 78
tel kom: 697 278 809

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pomierscy Zakład Pogrzebowy Gniew - Gniew