LogowanieLOGOWANIELogowanieRejestracjaREJESTRACJA

Polskie Centrum Pogrzebowe

Polskie Centrum Pogrzebowe - Rzeszów
Gold

Ulica: Szopena 7

Miasto: Rzeszów, 35-055

Województwo: Podkarpackie

zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Polskie Centrum Pogrzebowe Sp. z o. o. to, działający w branży pogrzebowej od 1996 roku, znany zakład pogrzebowy, któremu zaufały już rzesze Klientów. Naszą specjalizacją jest kompleksowa organizacja uroczystości żałobnych wszystkich wyznań, zarówno w formie tradycyjnej jak i z poprzedzającą pochówek kremacją. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci powinni mieć pewność, że w trudnych chwilach mogą liczyć na naszą pomoc, biuro stacjonarne znajduje się w mieście Rzeszów przy ul. Szopena 7.

Zlecenia przyjmujemy także w miejscu wyznaczonym przez Klienta poprzez usługę naszego biura mobilnego (dostępność tej usługi dotyczy głównie miasta Rzeszów), jak również telefonicznie. Ponieważ jesteśmy polecani przez wiele osób, dlatego podejmujemy się przygotowania ceremonii pogrzebowej w każdym zakątku Polski, a jak trzeba - to także świata. Żadne miejsce nie jest dla nas zbyt odległe. Staramy się spełnić każdą Państwa prośbę związaną z przygotowaniem oraz realizacją ceremonii pogrzebowych.

usługi pogrzebowe w rzeszowie

Siłą Polskiego Centrum Pogrzebowego Rzeszów są pracownicy, którzy posiadają bogate doświadczenie w najróżniejszych tematach funeralnych, a także charakteryzują się ogromną wiedzą o wszystkich niuansach procedurach pogrzebowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości postarają się rozwiać je, zawsze czyniąc to z cierpliwością oraz wielką kulturą osobistą. Mamy też ogromny wybór trumien i urn, akcesoriów pogrzebowych i kwiatów - z których przygotowujemy wieńce i wiązanki. Służymy także pomocą w stworzeniu tekstu nekrologów i klepsydr. Staramy się, aby móc ustalić wszelkie szczegóły podczas jednego spotkania. W naszej pracy wykorzystujemy system do wyrobu tabliczek pogrzebowych w każdym wzorze jaki tylko przyjdzie Państwu na myśl.

Naszym priorytetem jest pomoc pogrążonej w żałobie Rodzinie w przejściu przez ten wyjątkowo bolesny czas. Zajmujemy się formalnościami urzędowymi w USC i ZUS, w administracjach cmentarzy oraz w parafiach - oczywiście, o ile otrzymamy od Państwa upoważnienie do tych celów. Dbamy też, by przygotować ciało Zmarłego do pochówku - czynimy to zawsze z ogromnym szacunkiem. Samochody pogrzebowe są eleganckie, a transport Zmarłych odbywa się z godnością.

pogrzebowy

firma pogrzebowa

W ostatnich latach liczni mieszkańcy Polski - a więc także województwa podkarpackiego - zostali postawieni przed koniecznością wyjazdu za granicę m.in. w celach zarobkowych. Niestety, mamy świadomość, że wszędzie mogą zdarzyć się wypadki losowe, co wiąże się z koniecznością zapewnienia usług transportu Zmarłych z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę.

Wykonujemy usługę międzynarodowego przewozu zmarłych zapewniamy tłumaczenia wielojęzyczne koniecznych dokumentów. Pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie mają duże doświadczenie w procedurach granicznych, zarówno celnych jak i sanitarnych. Jeśli wymaga tego sytuacja - podejmujemy się też organizacji transportu Zmarłych drogą lotniczą oraz drogową. Nasz Zakład Pogrzebowy odbiera również trumny i urny z lotnisk w Polsce.

dom pogrzebowy w rzeszowie

Nasz Zakład Pogrzebowy - wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu, zwłaszcza wśród osób starszych - oferuje także usługę tzw. funeral planning czyli planowania własnego pogrzebu za swojego życia. Dzięki skorzystaniu z tej usługi uzyskuje się pewność, że uroczystości pogrzebowe w przyszłości będą dokładnie spełniały życzenia Klienta, a także zdejmuje się dużą część ciężaru odpowiedzialności za poszczególne szczegóły pogrzebu ze swoich Bliskich.

pogrzeb rzeszów

zakłady pogrzebowe

Polskie Centrum Pogrzebowe - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Rzeszów:

 • organizacja ceremonii pogrzebowej na terenie Polski i za granicą
 • przygotowanie do pogrzebu
 • przygotowanie miejsca do pochówku oraz inne formalności
 • szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych
 • planowanie pogrzebu
 • transport zwłok
 • kremacje
 • organizacja stypy
 • kwiaty
 • oprawa muzyczna

zakład usług pogrzebowych

pogrzeby rzeszów

Polskie Centrum Pogrzebowe

ul. Szopena 7

35-055 RZESZÓW

tel. 792 302 444 lub 602 792 491

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Parę miesięcy temu ta firma chowała młoda osobę , nie myślałam że pogrzeb w Rzeszowie może być tak elegancko zorganizowany , polecam
  starstarstarstarstar
  Danuta.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Polskie Centrum Pogrzebowe - Rzeszów