LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Polskie Centrum Pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy

Polskie Centrum Pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy - Rzeszów
Gold

Ulica: Szopena 7

Miasto: Rzeszów, 35-055

Województwo: Podkarpackie

zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Polskie Centrum Pogrzebowe to, znany zakład pogrzebowy, któremu zaufały już rzesze Klientów. Specjalizacją firmy jest kompleksowa organizacja uroczystości żałobnych wszystkich wyznań, zarówno w formie tradycyjnej jak i z poprzedzającą pochówek kremacją. Wychodzimy z założenia, że nasi Klienci powinni mieć pewność, że w trudnych chwilach mogą liczyć na naszą pomoc, biuro stacjonarne znajduje się w mieście Rzeszów przy ul. Szopena 7.

Zlecenia przyjmujemy także w miejscu wyznaczonym przez Klienta poprzez usługę naszego biura mobilnego (dostępność tej usługi dotyczy głównie Rzeszowa i okolic), jak również telefonicznie. Ponieważ jesteśmy polecani przez wiele osób, dlatego podejmujemy się przygotowania ceremonii pogrzebowej w każdym zakątku Polski, a jak trzeba - to także świata. Żadne miejsce nie jest dla nas zbyt odległe. Staramy się spełnić każdą Państwa prośbę związaną z przygotowaniem oraz realizacją ceremonii pogrzebowych.

usługi pogrzebowe w rzeszowie

Siłą Polskiego Centrum Pogrzebowego Rzeszów są pracownicy, którzy posiadają bogate doświadczenie w najróżniejszych tematach funeralnych, a także charakteryzują się ogromną wiedzą o wszystkich niuansach procedurach pogrzebowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości postarają się rozwiać je, zawsze czyniąc to z cierpliwością oraz wielką kulturą osobistą. Mamy też ogromny wybór trumien i urn, akcesoriów pogrzebowych i kwiatów - z których przygotowujemy wieńce i wiązanki. Służymy także pomocą w stworzeniu tekstu nekrologów i klepsydr. Staramy się, aby móc ustalić wszelkie szczegóły podczas jednego spotkania. W naszej pracy wykorzystujemy system do wyrobu tabliczek pogrzebowych w każdym wzorze jaki tylko przyjdzie Państwu na myśl.

PCP to nie tylko usługi pogrzebowe, naszym priorytetem jest pomoc pogrążonej w żałobie Rodzinie w przejściu przez ten wyjątkowo bolesny czas. Zajmujemy się formalnościami urzędowymi w USC i ZUS, w administracjach cmentarzy oraz w parafiach - oczywiście, o ile otrzymamy od Państwa upoważnienie do tych celów. Dbamy też, by przygotować ciało Zmarłego do pochówku - czynimy to zawsze z ogromnym szacunkiem. Samochody pogrzebowe są eleganckie, a transport Zmarłych odbywa się z godnością.

pogrzebowy

firma pogrzebowa

W ostatnich latach liczni mieszkańcy Polski - a więc także województwa podkarpackiego - zostali postawieni przed koniecznością wyjazdu za granicę m.in. w celach zarobkowych. Niestety, mamy świadomość, że wszędzie mogą zdarzyć się wypadki losowe, co wiąże się z koniecznością zapewnienia usług transportu Zmarłych z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę.

Wykonujemy usługę międzynarodowego przewozu zmarłych zapewniamy tłumaczenia wielojęzyczne koniecznych dokumentów. Pracownicy Polskiego Centrum Pogrzebowego w Rzeszowie mają duże doświadczenie w procedurach granicznych, zarówno celnych jak i sanitarnych. Jeśli wymaga tego sytuacja - podejmujemy się też organizacji transportu Zmarłych drogą lotniczą oraz drogową. Nasz Zakład Pogrzebowy odbiera również trumny i urny z lotnisk w Polsce.

dom pogrzebowy w rzeszowie

Zakład Pogrzebowy w Rzeszowie - wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu, zwłaszcza wśród osób starszych - oferuje także usługę tzw. funeral planning czyli planowania własnego pogrzebu za swojego życia. Dzięki skorzystaniu z tej usługi uzyskuje się pewność, że uroczystości pogrzebowe w przyszłości będą dokładnie spełniały życzenia Klienta, a także zdejmuje się dużą część ciężaru odpowiedzialności za poszczególne szczegóły pogrzebu ze swoich Bliskich.

pogrzeb rzeszów

zakłady pogrzebowe

Polskie Centrum Pogrzebowe - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Rzeszów:

 • organizacja ceremonii pogrzebowej na terenie Polski i za granicą
 • przygotowanie do pogrzebu
 • przygotowanie miejsca do pochówku oraz inne formalności
 • szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych
 • planowanie pogrzebu
 • transport zwłok
 • kremacje
 • organizacja stypy
 • kwiaty
 • oprawa muzyczna

zakład usług pogrzebowych

pogrzeby rzeszów

Polskie Centrum Pogrzebowe

ul. Szopena 7

35-055 RZESZÓW

tel. 792 302 444 lub 602 792 491

Rekomendacje

 • cudzyslow Parę miesięcy temu ta firma chowała młoda osobę , nie myślałam że pogrzeb w Rzeszowie może być tak elegancko zorganizowany , polecam
  starstarstarstarstar
  Danuta.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Polskie Centrum Pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy - Rzeszów