LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Polskie Centrum Pogrzebowe - Transport Zwłok Francja

Polskie Centrum Pogrzebowe - Transport Zwłok Francja - Rzeszów
Silver

Ulica: Szopena 7

Miasto: Rzeszów, 35-055

Województwo: Podkarpackie

zakład pogrzebowy rzeszów

przewóz zmarłych francja

Polskie Centrum Pogrzebowe Sp. z o. o. to zakład pogrzebowy z województwa podkarpackiego, specjalizujący się w realizacji usług pogrzebowych na terenie Polski i Francji. Prowadzimy dwa biura stacjonarne w województwie podkarpackim. Jedno znajduje się w mieście Rzeszów przy ul. Szopena 7 a drugie w Kolbuszowej przy ul. Piekarskiej 15 - znane wcześniej jako ARKA Grzegorz Romaniuk. Od lat specjalizujemy się w realizowaniu usługi transport Osób Zmarłych z Francji do Polski oraz w drugą stronę.

transport zmarłych francja

 

przewóz zwłok francja

W związku z emigracją do Francji, pojawia się czasem konieczność pomocy rodzinom naszych rodaków, których spotkało nieszczęście śmierci podczas pobytu w tym kraju lub gdy chcą być pochowani w mieście, z którego pochodzą. Zapewniamy usługę transportu Zmarłych z/do Francji dla osób prywatnych, instytucji i organizacji oraz innych zakładów pogrzebowych, które zdecydują się powierzyć nam tę usługę. Jesteśmy jednym z siedmiu zakładów pogrzebowych z Polski, który sprowadza do Polski ciała Zmarłych z terytorium Francji (numer umowy 16 75 378 ). Stwarza to dogodne warunki do realizacji transportu oraz płaszczyznę do nawiązania stałej bądź jednorazowej współpracy z innymi firmami pogrzebowymi.transport zwłok francja

Zapewniamy tłumaczenia wszelkich koniecznych dokumentów, dopełnienie procedur granicznych - celnych i sanitarnych. Realizujemy transporty ciał Osób Zmarłych lub prochów drogą lotniczą oraz drogową. Nasz Zakład Pogrzebowy w razie konieczności odbierze trumny i urny z dowolnego lotniska w Polsce.


transport zwłok francja

transport zwłok z Francji do polski

 

Polskie Centrum Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Rzeszów

ul. Szopena 7
35-055 RZESZÓW

tel. 792 302 444 lub 602 792 491

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Polskie Centrum Pogrzebowe - Transport Zwłok Francja - Rzeszów