LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Pogrzeby Cmentarz Komunalny Kalisz - Zakład Pogrzebowy

Pogrzeby Cmentarz Komunalny Kalisz - Zakład Pogrzebowy - Kalisz
Silver

Ulica: Poznańska 2

Miasto: Kalisz, 62-800

Województwo: Wielkopolskie

Pogrzeby Cmentarz Komunalny Kalisz - Zakład Pogrzebowy - Kalisz Poznańska 2, Kalisz pogrzebycmentarzkomunalny.pl Ocena:brak 724403650

pogrzeby cmentarz komunalny kalisz

cmentarz kalisz

Cmentarz Komunalny jest największą nekropolią miasta Kalisza, założoną w 1972 roku z myślą o zapewnieniu miejsc grzebalnych dla mieszkańców Kalisza i okolic. Cmentarz w Kaliszu rozciąga się na obszarze 22 hektarów, zaś formalnie znajduje się przy ul. Poznańskiej 183-185. Nekropolia ta posiada nowoczesną infrastrukturę, właściwą dla tego typu miejsc, a w jej skład wchodzą m.in. chłodnia czy eleganckie sale, w których następuje ceremonia ostatniego pożegnania Rodzin z Osobami Zmarłymi. Dzięki dbałości także o warunki zewnętrzne - te smutne chwile mogą odbywać się w naprawdę godnych warunkach i oprawie.

Obsługujemy pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Kaliszu i okolicach zapraszamy na stronę naszego zakładu pogrzebowego  tutaj lub do kontaktu telefonicznego 724 403 650.

Cmentarz Komunalny w Kaliszu jest otwarty dla każdego zakładu pogrzebowego, który został poproszony przez organizatora danego pogrzebu o jego realizację i który posiada związane z tym uprawnienia oraz zezwolenia. Im więcej jednak lat działalności firmy pogrzebowej - tym większa jest gwarancja, że uroczystości żałobne przebiegną sprawnie, zgodnie z planem i z odpowiednią oprawą.

zakład pogrzebowy w kaliszu

Do firm pogrzebowych z takim właśnie wieloletnim doświadczeniem należy Zakład Pogrzebowy w Kaliszu, który proszony jest bardzo często o przygotowanie i realizację pogrzebów na cmentarzu komunalnym w Kaliszu. Ten właśnie zakład pogrzebowy ma imponujące doświadczenie w organizacji pogrzebów wyznaniowych oraz ceremonii świeckich. Realizuje też zlecenia na pogrzeb z uprzednią kremacją. Jest ona przeprowadzana w nowoczesnym krematorium, usytuowanym na cmentarzu w Kaliszu. Każda uroczystość pogrzebowa jest okazją, żeby - czerpiąc z wiedzy i praktyki -  uczynić ostatnią ludzką drogę jak najpiękniejszą.

Cmentarz Komunalny w Kaliszu nobilituje i obliguje, aby dołożyć wszelkich starań, aby każdy pogrzeb charakteryzował się odpowiednią oprawą. Z myślą nawet o najbardziej wymagających Klientach przygotowana jest bogata oferta akcesoriów pogrzebowych oraz innych utensyliów, koniecznych do realizacji tego typu uroczystości. Istnieje możliwość uzyskania fachowej porady w kwestii wyboru trumny, urny, krzyża, tabliczki oraz stroju dla Osoby Zmarłej. Dzięki współpracy z profesjonalnymi muzykami zapewniona jest też piękna oprawa muzyczna pogrzebu oraz usługi florystyczne, które obejmują skomponowanie wieńców, wiązanek, stroików, bukietów oraz wszelkich innych form kwiatowych, których sobie Państwo zażyczą.

zakład usług pogrzebowych

Do pełnej gamy usług pogrzebowych należy też zapewnienie transportu Zmarłych, które obejmują nie tylko obecność karawanu w czasie pogrzebów na Cmentarzu Komunalnym w Kaliszu, ale także przewóz ciała bądź prochów na większe odległości, obejmujące całą Polskę oraz Europę. Zakład Pogrzebowy Heban - z racji posiadania sprawdzonych, eleganckich karawanów, posiadających odpowiednie certyfikaty - zapewnia pełen wachlarz tego typu usług transportu Zmarłych.

Cmentarz Komunalny w Kaliszu, będąc niejako wizytówką miasta, powinien być zadbany. Dlatego też istnieje konieczność prowadzenia na nim regularnie prac cmentarnych. Zakład Pogrzebowy Heban ma doświadczenie w świadczeniu wszelkich usług związanych z administracją i utrzymaniem cmentarza - takich, jak usługi grabarskie czy ekshumacje, jak również prac porządkowych, konserwacyjnych czy remontowych.

zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe

Świadczymy kompleksowo usługi pogrzebowe na cmentarzach w Kaliszu, i okolicach:

  • przygotowanie uroczystości żałobnych wszystkich rodzajów
  • eksportacja Zmarłych do własnej chłodni - cała doba
  • kameralne sale pożegnań
  • tanatokosmetyka
  • trumny, urny oraz różne akcesoria pogrzebowe
  • oprawa muzyczna pogrzebu
  • kwiaty na pogrzeb
  • pełna gama prac cmentarnych
  • ekshumacje

pogrzebowy zakład

Pogrzeby Cmentarz Komunalny

ul. Poznańska 2

62-800 Kalisz

tel. 724 403 650

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pogrzeby Cmentarz Komunalny Kalisz - Zakład Pogrzebowy - Kalisz