Zakłady Pogrzebowe Niebieski Wałbrzych

Zakłady Pogrzebowe Niebieski Wałbrzych - Wałbrzych
Silver

Ulica: Hetmańska 70a

Miasto: Wałbrzych, 58-316

Województwo: Dolnośląskie

Zakłady Pogrzebowe Niebieski Wałbrzych - Wałbrzych Hetmańska 70a, Wałbrzych zakladniebieski.pl Ocena:brak 517 953 588

 

całodobowe usługi pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI to firma działająca głównie na terenie województwa dolnośląskiego, jednak w razie potrzeby Klienta jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce. Posiadamy dwa biura w Wałbrzychu: jedno nowo otwarte znajdujące się w dzielnicy Podzamcze przy ulicy Hetmańskiej 70a oraz na Białym Kamieniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów uruchomiliśmy całodobowy numer tzw. Niebieskie Pogotowie Pogrzebowe, dzięki któremu pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę pod numerami: tel. 74 843 58 67, kom. 517 953 588.

Przeszło 30-letnie doświadczenie w organzacji pogrzebów stanowi gwarancję jakości świadczonych przez nas usług. Działamy już od 1990 roku, wciąż starając się poszerzać i udoskonalać naszą ofertę. Nasi pracownicy to osoby obdarzone empatią, potrafiące odnaleźć się w nawet najtrudniejszej sytuacji, które służą Państwu pomocą i radą. Jesteśmy w stanie pomóc w organizacji ostatniego pożegnania i w załatwieniu wszelkich formalności w urzędach i na cmentarzach. Staramy się, by sprawy formalne nie przysparzały klientom dodatkowych zmartwień, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uruchomiliśmy mobilne biuro. W razie potrzeby nasi pracownicy dojadą do Klientów, by w dogodnym dla nich miejscu ustalić szczegóły i stworzyć dokumentację niezbędną do przygotowania ceremonii pogrzebowej.

 

usługi pogrzebowe w wałbrzychu

 

Firma pogrzebowa dysponuje flotą specjalistycznych samochodów pogrzebowych - luksusowych karawanów, jak i chłodni z atestami - niezbędnych do transportu krajowego, jak i międzynarodowego, w którego zakresie również świadczymy usługi. Posiadamy ogromne doświadczenie wynikające z częstych wyjazdów do Niemiec, Austrii, Czech czy Grecji. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu i zorganizować przewóz zwłok z dopełnieniem wszelkich wymaganych formalności oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Wszystkich pracowników zakładów pogrzebowych NIEBIESKI cechuje otwartość oraz chęć niesienia pomocy wszystkim osobom potrzebującym, dlatego oferujemy przygotowanie uroczystości wszystkich obrządków - zarówno świeckich, ale także katolickich, prawosławnych, Świadków Jehowy, żydowskich czy muzułmańskich. Wybierając naszą firmę mogą być Państwo pewni, że przedstawimy ofertę dopasowaną do Waszych możliwości i potrzeb.

 

zakłady pogrzebowe Wałbrzych

 

Dysponujemy własną chłodnią, co umożliwia nam zminimalizować koszty związane z organizacją pogrzeby oraz daje możliwość godnego przechowania zwłok przez 24 godziny na dobę. Zajmujemy się także kremacją oraz ekshumacją z najwyższym poszanowaniem i należytym szacunkiem dla ciała osób zmarłych. W obu naszych biurach w Wałbrzychu – zarówno na Podzamczu, jak i na Białym Kamieniu - istnieje możliwość obejrzenia i wybrania szerokiego asortymentu trumien lub urn. Zajmujemy się także przygotowaniem oraz uporządkowaniem miejsca pochówku oraz oferujemy drewniane obudowy nagrobne oraz groby ziemne i murowane.

W czasie ceremonii stosujemy nowoczesne środki – takie, jak winda pogrzebowa do trumien i urn, namiot pogrzebowy czy bezprzewodowe nagłośnienie. Oferujemy także oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii, jak również – dzięki współpracy ze sprawdzonym podwykonawcą - pomagamy w organizacji styp.

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI w Wałbrzychu to firma, której misją jest świadczenie pomocy osobom dotkniętych stratą, wsparcie i pomoc im w tych najtrudniejszych momentach w życiu. Staramy się, aby świadczone przez nas kompleksowe usługi pogrzebowe umożliwiły Państwu przygotowanie ceremonii pogrzebowej z dopasowaniem do indywidualnych potrzeb i możliwości z pełnym profesjonalizmem i należytym szacunkiem.

 

pogrzeby urnowe Wałbrzych

 

usługi pogrzebowe

 

Zakłady Pogrzebowe NIEBIESKI Wałbrzych:

 

 • kompleksową obsługę formalności i wypłaty zasiłków pogrzebowych
 • mobilne biuro
 • kremacje
 • pogrzeby wyznaniowe i świeckie z mistrzem ceremonii
 • całodobowe pogotowie pogrzebowe
 • transport zwłok
 • własne pomieszczenie chłodnicze
 • ekshumacje
 • kremacje
 • oprawę muzyczną
 • oprawę florystyczną
 • ceremonie każdego wyznania
 • trumny i urny
 • krzyże i tabliczki
 • nekrologii
 • odzież dla Zmarłych
 • kaplice pożegnalne

 

pogrzeby wałbrzych

domy pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy Niebieski Wałbrzych Podzamcze

 

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI
Biuro Podzamcze
ul. Hetmańska 70a
58-316 Wałbrzych
pon.- pt. 8:00 – 16:00 sob. zamknięte
tel. całodobowy 517 953 588

oraz

Zakład Pogrzebowy NIEBIESKI
Biuro Biały Kamień
ul. Andersa 146
58-314 Wałbrzych
pon.- pt. 8:00 – 16:00 sob. 8:00 – 14:00
tel. całodobowy 74 843 58 67

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakłady Pogrzebowe Niebieski Wałbrzych - Wałbrzych