LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany - Warszawa
Gold

Ulica: Gwiaździsta 17

Miasto: Warszawa, 01-651

Województwo: Mazowieckie

Nekropolis Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany - Warszawa Gwiaździsta 17, Warszawa nekropolis.com.pl Ocena:brak 606 653 850   600 856 850

 

zakład pogrzebowy warszawa

 

Jeśli stracili Państwo kogoś Bliskiego - proszę przyjąć nasze najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to firma rodzinna, istniejąca od 1990 roku i działająca na rynku usług pogrzebowych, głównie w województwie mazowieckim. Biuro naszego Domu Pogrzebowego w Warszawie mieści się u styku dwóch dzielnic: Bielany i Żoliborz. Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, co zjednuje nam zaufanie Klientów. Opierając się na doświadczeniu współpracy z NEKROPOLIS, cenią nas oni za profesjonalizm oraz solidność, które stały się niejako drugim imieniem naszej firmy i jej wizytówką.


warszawa pogrzeb

 


zakład pogrzebowy


Każdy człowiek jest zmuszony kiedyś stanąć przed faktem śmierci Bliskiej Osoby. Ci, których kochamy - znikają nam z oczu, lecz nigdy nie znikną z serca. Miłość, którą darzyliśmy ich przez całe życie przynagla, aby zatroszczyć się o dostojne i godne ostatnie pożegnanie Bliskich Zmarłych poprzez zapewnienie im uroczystej ceremonii pogrzebowej. Takie właśnie ceremonie przygotowujemy w Zakładzie Pogrzebowym NEKROPOLIS.

Gwarantujemy kompleksowość usług pogrzebowych. Jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji: przez całą dobę cały tydzień. Oferujemy możliwość uzgodnienia wszystkich szczegółów - tak formalności, jak i szczegółów przebiegu ceremonii pochówku - w domu Rodziny bądź Bliskich Osoby Zmarłej - w ramach usługi, która nosi nazwę mobilne biuro. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw zapotrzebowaniu coraz szerszej rzeszy Klientów, którzy z wielu powodów nie mogą albo nie chcą pojawić się w jednym z naszych biur stacjonarnych. Przedstawiciel Zakładu Pogrzebowego NEKROPOLIS może pojawić się więc w takim przypadku w Państwa domu albo w innym miejscu, które Państwo wskażą, by tam dokonać niezbędnych ustaleń.

Posiadamy własną chłodnię oraz kaplice pogrzebowe. Mogą nam Państwo zaufać, powierzając ciało Zmarłego. Otoczymy je pełną godności troską. Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrządkach, jak również ceremonie świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii. Do każdej ceremonii przykładamy taką samą wagę, starając się zapewnić jej jak najpiękniejszą oprawę. Oprócz starania o każdy element pogrzebu -  zapewniamy także oprawę muzyczną.


usługi pogrzebowe warszawa


Nasza firma pogrzebowa NEKROPOLIS, oprócz świadczenia standardowych usług pogrzebowych, zajmuje się również międzynarodowym transportem Zmarłych. Pogrążonej w smutku Rodzinie służymy wszelką możliwą pomocą na każdym etapie organizacji uroczystości żałobnej. Wszystkie sprawy dotyczące pochówku realizujemy zgodnie z jej życzeniem.

Postawiliśmy sobie za cel organizację uroczystości pogrzebowych najwyższej jakości, przy jednoczesnym oferowaniu najniższych możliwych cen. W ciągu wielu lat działalności, dzięki znajomości rynku pogrzebowego oraz licznym kontaktom, z powodzeniem ten cel realizujemy. W Warszawie działa obecnie wiele zakładów pogrzebowych, jednak wiele z tych firm nie dysponuje nawet własnym karawanem pogrzebowym czy biurem. Więcej informacji na temat działalności Zakładu Pogrzebowego NEKROPOLIS znajdą Państwo tutaj.


pogrzeby bielany

bielany usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy następujące usługi:

 • dopełnianie formalności w imieniu Rodziny Zmarłego (urzędy, administracje, kancelarie itp.)
 • wypłacamy zasiłki pogrzebowe na miejscu - tzn. w biurze zakładu
 • pogrzeby tradycyjne
 • kremacje
 • muzyka na pogrzebie
 • ceremonie pogrzebowe, zarówno religijne jak i świeckie
 • nekrologi oraz klepsydry
 • kosmetyka pośmiertna - tanatokosmetyka
 • ekshumacja
 • własna chłodnia
 • akcesoria pogrzebowe - m.in. trumny, urny, tabliczki, klepsydry, krzyże
 • kompozycje kwiatowe (wiązanki, wieńce)

 

warszawa dom pogrzebowy

 

żoliborz zakład pogrzebowy


bielany zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy
NEKROPOLIS
Piłsudskiego 31
05-230 Ząbki
tel. 606-653-850 (całą dobę)
Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS
ul. Gwiaździsta 17
01-652 Warszawa
tel. 602-390-231 (całą dobę)

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS
ul. Gdyńska 1A
50-207 Wołomin
tel. 606-653-850 (całą dobę)

Zakład Pogrzebowy NEKROPLIS
ul. Wspólna 10
05-230 Kobyłka
606-653-850 (całodobowy)

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS

ul. Stefana Okrzei 53
07-200 Wyszków
tel:608-492-036 (całą dobę)      

Zakład Pogrzebowy NEKROPLIS
ul. Mehoffera 4
03-131 Warszawa-Tarchomin
602-390-231 (całodobowy)

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Nekropolis Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany - Warszawa