LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Mirander Zakład Pogrzebowy Katowice

Mirander Zakład Pogrzebowy Katowice - Katowice
Gold

Ulica: Lwowska 5

Miasto: Katowice, 40-389

Województwo: Śląskie

Mirander Zakład Pogrzebowy Katowice - Katowice Lwowska 5, Katowice mirander.com.pl Ocena:starstarstarstarstar (032) 256-99-65

usługi pogrzebowe katowice

katowice

Zakład Pogrzebowy MIRANDER powstał w 1990r. w Katowicach. Od początku naszej obecności na rynku usług pogrzebowych w województwie śląskim mieliśmy jasno wytyczony cel: zmienić dotychczasowy wizerunek zakładów pogrzebowych poprzez szczególny szacunek dla Osoby Zmarłej, wysoką kulturę obsługi, sposób dopełniania formalności oraz piękno oprawy pogrzebu. Dokładamy wszelkich starań, aby w chwili śmierci Osoby Bliskiej i kochanej być dla Rodziny prawdziwym wsparciem i dobrym doradcą.

Zakład Pogrzebowy Katowice MIRANDER dysponuje wieloma eleganckimi karawanami znanych marek. W naszej codziennej pracy bazujemy na 4 karawanach marki Mercedes i 1 marki Cadilac. Nasi pracownicy, ubrani w stosowne eleganckie stroje, są zawsze do Państwa dyspozycji. Jako zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem nie tylko specjalizujemy się w pogrzebach tradycyjnych z trumną, ale także w kremacjach, o które Klienci coraz częściej pytają.

zakład pogrzebowy katowice

Posiadamy niezbędną w naszej działalności prywatną chłodnię z profesjonalnym zapleczem oraz elegancką kaplicę we własnym Domu Pogrzebowym MIRANDER. Dzięki gustownie urządzonej kaplicy mogą Państwo razem z Bliskimi w spokoju pomodlić się i pożegnać bliską Osobę.

Nasze starania o piękno ceremonii żałobnych przez nas organizowanych oraz rzetelność Zakładu Pogrzebowego Katowice MIRANDER zostały wyróżnione prośbą przygotowanie uroczystości pogrzebowych tragicznie zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem: pani senator Krystyny Bochenek i posła Grzegorza Dolniaka. Z powodzeniem sprostaliśmy temu zadaniu, tak samo jak z powodzeniem pomagamy mieszkańcom Katowic i okolicznych miejscowości każdego dnia.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć zaskakuje i sprawia ból. Wtedy najczęściej szukamy takiego miejsca, które jest spokojne oraz gdzie można spotkać jedynie przyjazne i pomocne osoby. Dlatego staraliśmy się tak zaaranżować pomieszczenia naszej firmy, aby przychodząc do Zakładu Pogrzebowego MIRANDER Katowice w sprawach formalnych, mogli Państwo także zwyczajnie usiąść, spokojnie porozmawiać czy nawet wypić kawę lub herbatę. Robimy wszystko aby godnie przeprowadzić Państwa przez okres żałoby. Wyręczymy Państwa, reprezentując w urzędach, w zarządach cmentarzy czy parafiach. Pomożemy wybrać odpowiednie trumny, urny i inne niezbędne akcesoria pogrzebowe według Państwa potrzeb i oczekiwań.

zakład pogrzebowy katowice

firma pogrzebowa katowice

Usługi Pogrzebowe Katowice MIRANDER to m.in.:

 • sprzedaż trumien
 • pochówek tradycyjny i kremacja
 • sprzedaż urn na prochy po kremacji
 • autokarawany
 • chłodnia i kaplica
 • wieńce, palmy, krzyże, tabliczki
 • transport zwłok w kraju
 • międzynarodowe przewozy zwłok
 • eksportacja Zmarłych z domu
 • formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego
 • załatwianie zasiłków pogrzebowych ZUS (w tym rozliczenia bezgotówkowe)
 • oprawa muzyczna: trąbka i orkiestra
 • autokar

Nasz Zakład Pogrzebowy jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej

zakład pogrzebowy

Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące Zmarłych i pozostających w bólu Bliskich, były wypełnione zawsze taktem, szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem z naszej strony.

MIRANDER Katowice świadczy również usługi pogrzebowe w zakresie międzynarodowego transportu zwłok i prochów. Czynimy to na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji.  Sprowadzamy ciała i prochy Zmarłych z zagranicy karawanami i drogą lotniczą. W imieniu zleceniodawcy troszczymy się o wszelkie formalności pogrzebowe w urzędach krajowych i zagranicznych. Współpracujemy także z polskimi i zagranicznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mamy w tej działalności wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy swoimi przedstawicielstwami w wielu krajach europejskich.

usługi pogrzebowe

pogrzeby katowice

Zakład Pogrzebowy MIRANDER
40-389 Katowice - Szopienice
ul. Lwowska 5

Dom Pogrzebowy MIRANDER
40-320 Katowice - Szopienice
ul. Hallera 34

dom pogrzebowy katowice

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękujemy Miranderowi za pomoc, elegancką ceremonię i zajęcie się starszymi osobami na pogrzebie. Rodzina była pod wrazeniem. Pomimo wszystko mam nadzieje że nie bede musiała korzystac z waszych usług.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Mirander Zakład Pogrzebowy Katowice - Katowice