LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Mementum Karol Kosicki Zakład Pogrzebowy Grodzisk Wielkopolski

Mementum Karol Kosicki Zakład Pogrzebowy Grodzisk Wielkopolski - Grodzisk Wielkopolski
Silver

Ulica: Powstańców Chocieszyńskich 8

Miasto: Grodzisk Wielkopolski, 62-065

Województwo: Wielkopolskie

zakład pogrzebowy grodzisk wielkopolski

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MEMENTUM to firma rodzinna, która powstała w 1958 roku. Na samym początku działalności zakład specjalizował się w produkcji trumien. W miarę jednak zapotrzebowania Klientów zakres usług przez nas oferowanych ulegał poszerzeniu. W tej chwili, po ponad pół wieku istnienia, MEMENTUM proponuje swoim Klientom kompleksowe usługi pogrzebowe. Biura firmy znajdą Państwo w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Powstańców Chocieszyńskich 8 oraz w Wielichowie przy ul. Gen. Sikorskiego . W przypadku pytań, prosimy dzwonić: 501 631 909 .

Organizujemy ceremonie pogrzebowe na terenie powiatu grodziskiego, głównie na terenie takich miast, jak Grodzisk Wielkopolski, Rakoniewice, Wielichowo oraz Kamieniec.

Przygotowanie uroczystości żałobnych jest złożone z wielu etapów. Ich dobór jest indywidualną decyzją Rodzin. W celu ułatwienia wyboru oraz przejrzystości naszej oferty uszeregowaliśmy usługi pogrzebowe. Dzięki temu powstały zróżnicowane pakiety. Wyróżniamy odpowiednio: Brązowy, Srebrny, Złoty oraz Platynowy. Niezależnie jednak od wyboru pakietu usług pogrzebowych głównym celem działalności Zakładu Pogrzebowego MEMENTUM jest godne i piękne uczczenie pamięci Zmarłego. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z ceremonii pogrzebowych odznaczała się najwyższym poziomem.

zakłady pogrzebowe w grodzisku wielkopolskim

Całodobowo służymy możliwością eksportacji ciał Zmarłych, a przed pogrzebem troszczymy się o kompleksową tanatokosmetykę. Jeśli jest takie życzenie Rodziny - wykonujemy też zabiegi balsamacji. Jest on przeprowadzany przez dyplomowanych specjalistów, działających na zlecenie naszej firmy - a sam zabieg podsumowuje certyfikat.

Zakład Pogrzebowy MEMENTUM organizuje ceremonie pogrzebowe tradycyjne oraz kremacyjne. Pomagamy dopełnić wszelkich formalności związanych z pochówkiem w urzędach, szykujemy podania o zasiłki pogrzebowe. Pomagamy też Rodzinie Zmarłego w wyborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych, drukujemy nekrologi oraz klepsydry, a także dbamy o ich dystrybucję w odpowiednich miejscach (w tym także w gazetach). Oferujemy bezgotówkową organizację pogrzebu.

Posiadamy specjalistyczne samochody. Dzięki zaangażowaniu naszych kierowców możemy świadczyć usługi transportu Zmarłych na terenie całego kraju.

Jesteśmy gotowi pomagać naszym Klientom także po pogrzebie, świadczymy bowiem usługi opieki nad grobami.

pogrzeby grodzisk wielkopolski

pogrzeb grodzisk wielkopolski

zakład pogrzebowy w grodzisku wielkopolskim

grodzisk wielkopolski usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MEMENTUM

ul. Powstańców Chocieszyńskich 8

62-065 Grodzisk Wielkopolski

oraz

Zakład Pogrzebowy MEMENTUM

ul. Gen. W. Sikorskiego

62-065 Wielichowo

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Mementum Karol Kosicki Zakład Pogrzebowy Grodzisk Wielkopolski - Grodzisk Wielkopolski