Memento Mori Zakłady Pogrzebowe Kraków

Memento Mori Zakłady Pogrzebowe Kraków - Kraków
Gold

Ulica: Al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68 B

Miasto: Kraków, 31-514

Województwo: Małopolskie

Memento Mori Zakłady Pogrzebowe Kraków - Kraków Al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68 B, Kraków mementomori-krakow.pl Ocena:starstarstarstarstar 535 900 545   12 340 47 45

zakład pogrzebowy Kraków

 

 

Zakłady Pogrzebowe MEMENTO MORI działają od 2006 roku na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Mieszkańcom tego województwa - w szczególności Krakowa - którzy stracili Bliską Osobę, oferujemy pomoc i usługi pogrzebowe - zawsze świadczone z wielką uwagą i zaangażowaniem. Firma gwarantuje uroczystości pogrzebowe odznaczające się prawdziwym pięknem i realizacją woli rodzin. W Krakowie posiadamy dwa biura: jedno w dzielnicy Rakowice przy al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68B, drugie zaś w dzielnicy Nowa Huta. 

 

firmy pogrzebowe

 

memento mori kraków

 

W tym delikatnym momencie żałoby ważnym jest posiadanie profesjonalnego punktu odniesienia i wsparcia czyli kogoś, w kogo ręce można powierzyć wszystkie usługi pogrzebowe. Takim punktem odniesienia w firmie MEMENTO MORI jest przede wszystkim właścicielka zakładu pogrzebowego - Pani Dorota Mysińska. Łączy ona konsekwencję i bezgraniczne zaangażowanie w pracę, z wielką empatią względem każdego Klienta. Dzięki temu misja firmy jest realizowana w najdrobniejszych szczegółach - a Państwo możecie zwrócić się do nas z każdym zapytaniem i zleceniem związanym ze pogrzebem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie, przez całą dobę pod numerami telefonów: 535 900 545 oraz 12 340 47 45. Pod tymi numerami także mogą Państwo zamówić usługę tzw. mobilnego biura - dzięki któremu jest możliwość omówienia wszystkich szczegółów pogrzebu w wybranym przez Państwa miejscu. To ważne - i niezmiernie wygodne - zwłaszcza dla osób, które mogłyby mieć problem z dotarciem do naszych biur stacjonarnych.

 

zakłady pogrzebowe w Krakowie

 

Zakłady pogrzebowe świadczy usługę kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych, razem z doradztwem w sprawie wyboru akcesoriów pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, że są to trudne decyzje i wybory. Pracując wiele lat w branży funeralnej - dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Państwu w tych chwilach, w których przeżywacie Państwo głęboki smutek, który dzielimy razem z Państwem.

Jak wszystkie ceremonie, także i pogrzeb wymaga przygotowania w sposób uważny i szczegółowy. W tej ważnej i smutnej chwili te właśnie przygotowania mogą stać się zbyt dotkliwym ciężarem dla Rodziny Zmarłego, która pragnie przeżyć w sposób bardzo osobisty chwile ostatniego pożegnania ze swoim Bliskim. Dlatego tak ważnym jest, aby formalności powierzyć odpowiedniemu zakładowi pogrzebowemu, który zajmie się nimi sprawnie i z pełną dyskrecją. Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego w Krakowie odznaczają się wielką kulturą osobistą, taktem oraz głęboką empatią, co istotnie wpływa na atmosferę w naszych biurach, jak również na przebieg samych uroczystości pogrzebowych.

Mogą u nas Państwo zamówić niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. Zapewniamy również stworzenie unikalnych nekrologów i klepsydr oraz druk obrazków pamiątkowych. Dbamy o oprawę muzyczną i fotograficzną. Organizujemy stypy, a także pomagamy zrealizować usługi kamieniarskie

Oferujemy również Państwu usługi transportu Zmarłych na terenie Polski oraz świata - zawsze używając do tego celu nowoczesnych karawanów. Gwarantujemy też bezproblemowy przewóz uczestników pogrzebu pomiędzy lokalizacjami, w których odbywa się pogrzeb.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki - i dzięki temu możemy jeszcze dokładniej spełniać - tak różnorodne - życzenia Klientów.

usługi pogrzebowe Kraków

 

usługi pogrzebowe

 

Zakłady Pogrzebowe MEMENTO MORI oferuje swoją pomoc mieszkańcom wszystkich dzielnic Krakowa. W zakres naszych usług wchodzi: 

 

 • pogrzeby wszystkich rodzajów
 • bezgotówkowe rozliczanie kosztów pochówku
 • formalności urzędowe
 • biuro mobilne
 • transport Zmarłych w kraju i za granicą
 • transport uczestników pogrzebu
 • kremacje
 • trumny i urny
 • kwiaty na pogrzeb: wieńce, wiązanki, stroiki i inne
 • akcesoria pogrzebowe (ubrania dla Zmarłych, obrazki pamiątkowe itd.)
 • oprawa muzyczna
 • oprawa fotograficzna
 • pomoc w organizacji stypy
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie

 

usługi pogrzebowe w rakowicach

 

zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Rakowice

al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68 B

31-514 Kraków

(przy pętli tramwajowej – Cmentarz Rakowicki,
obok kwiaciarni Gladiola - ul. Rakowicka 43a)

oraz

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Nowa Huta

Os. Teatralne 3

31-954 Kraków


Numery telefonów całodobowych:

535 900 545

oraz

12 340 47 45

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Memento Mori. Od pierwszego telefonicznego kontaktu czuje się fachową pomoc i wsparcie w tak trudnym momencie. Na każdym etapie przygotowań ceremonii pogrzebowej pracownicy cierpliwie i bardzo profesjonalnie ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Iwona Bon
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Memento Mori Zakłady Pogrzebowe Kraków - Kraków