Memento Mori Zakład pogrzebowy Mysińska Dorota Kraków

Memento Mori Zakład pogrzebowy Mysińska Dorota Kraków - Kraków
Silver

Ulica: os. Teatralne 3

Miasto: Kraków, 31-954

Województwo: Małopolskie

Memento Mori Zakład pogrzebowy Mysińska Dorota Kraków - Kraków os. Teatralne 3, Kraków mementomori-krakow.pl Ocena:starstarstarstarstar 535 900 545   12 340 47 45

zakład pogrzebowy Kraków nowa huta

 

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI należy do grona doświadczonych firm z branży pogrzebowej. Firma pogrzebowa powstała w 2006 roku z inicjatywy Pani Doroty Mysińskiej, która w swojej osobie łączy wielką empatię z ideałem wytężonej całodobowej pomocy. Praca ta od samego początku dedykowana jest przede wszystkim mieszkańcom Krakowa i Małopolski, którzy potrzebują wsparcia w najtrudniejszych momentach życia po śmierci swoich Bliskich.

 

zakład pogrzebowy

 

Lata obecności w branży usług pogrzebowych owocują wiedzą, uprzejmością oraz dyspozycyjnością zespołu pracowników, których spotkać mogą Państwo w jednym z naszych biur w Krakowie. Jedno znajduje się w dzielnicy Nowa Huta pod adresem Osiedle Teatralne 3. Posiadamy także biuro na Rakowicach przy al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68 B. Całodobowo przyjmujemy zgłoszenia oraz odpowiadamy na pytania dotyczące usług pogrzebowych - nasze telefony to 535 900 545 i 12 340 47 45. Służymy rodzinom także poza Krakowem w ramach usługi tzw. mobilnego biura.

Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego MEMENTO MORI angażują się bez reszty w przygotowanie uroczystości pogrzebowych, zapewniając pomoc od pierwszego momentu - czyli eksportacji ciała Zmarłego - do przeprowadzenia ceremonii na cmentarzu. W bolesnym czasie - takim, jak ten po stracie Bliskiej Osoby - najczęściej pogrążona w smutku Rodzina nie jest w stanie działać z pełną jasnością i sprawnością. W takich chwilach nasz zakład pogrzebowy przejmuje na siebie pełną odpowiedzialność za organizację pogrzebu z trumną lub urnowego. Liczne rekomendacje Klientów świadczą, że wywiązujemy się z powodzeniem z tego zadania.

 

zakłady pogrzebowe Kraków

 

Nasza firma zapewnia, że poszczególne etapy organizacji i realizacji pogrzebu są zawsze zgodne z oczekiwaniami Rodziny. Oferujemy akcesoria pogrzebowe, które odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Posiadamy kompletny i często uaktualniany asortyment produktów funeralnych tak, aby sprostać potrzebom każdej z Rodzin przygotowujących pogrzeb swojego Krewnego lub Przyjaciela.

Usługi pogrzebowe proponowane przez MEMENTO MORI są spersonalizowane, bo zawsze słuchamy uważnie, jakie oczekiwania ma Rodzina Zmarłego. To rodzina decyduje jak i za ile wykonać pogrzeb, my tylko doradzamy. Czynimy wszystko, aby zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie w tych najtrudniejszych momentach po śmierci Drogiej Osoby - respektując dokładnie jej wolę oraz oczekiwania Bliskich. Mogą oni powierzyć naszemu zakładowi usług pogrzebowych wszystkie kwestie związane z organizacją ceremonii - zarówno praktyczne, jak i biurokratyczne - mając pewność, że nasi pracownicy wywiążą się w sposób wzorowy z zadania ich dopełnienia.

Przygotowujemy ceremonię żałobną opracowaną w najdrobniejszych szczegółach - z oprawą muzyczną i obecnością fotografa włącznie, a także z usługami florystycznymi. Jeśli Państwo mają takie życzenie - pomożemy zorganizować stypę, a także zajmiemy się usługami kamieniarskimi oraz nagrobkami. Zapewniamy też transport Zmarłych w Polsce i poza jej granicami, a także transport dla gości żałobnych, którzy są niezmotoryzowani lub przyjezdni. 

Wybierając zakład pogrzebowy z Nowej Huty mają Państwo pewność realizacji usług pogrzebowych na najwyższym poziomie - które łączą w sobie tradycyjną polską i regionalną obrzędowość z wysokimi wymogami branży funeralnej, uznawanymi na całym świecie.

 

usługi pogrzebowe nowa huta

 

usługi pogrzebowe

 

Firma pogrzebowa MEMENTO MORI w Krakowie z siedzibą w Nowej Hucie zapewnia m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 

 • organizacja pogrzebu - ceremonie wszystkich rodzajów
 • formalności w urzędach
 • transport Zmarłych (w tym całodobowe eksportacje) - kraj i zagranica
 • przewóz gości żałobnych
 • zasiłki pogrzebowe
 • kremacja
 • florystyka pogrzebowa
 • akcesoria pogrzebowe, w tym trumny, urny, krzyże, tabliczki, dewocjonalia itd.
 • muzyka na pogrzebie
 • fotografia funeralna
 • organizacja styp - wszechstronna pomoc
 • ekshumacje
 • usługi kamieniarskie i nagrobki

 

dom pogrzebowy kraków nowa huta

 

firma pogrzebowa kraków

 

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Nowa Huta

Os. Teatralne 3

31-954 Kraków

oraz

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Rakowice

al. Płk. Beliny Prażmowskiego 68 B

31-514 Kraków

Numery telefonów:

535 900 545 oraz 12 340 47 45

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam , według mnie to najtańszy zakład pogrzebowy w nowej hucie. nie mieliśmy rozbudowanych wymagań, chociaz ważna była dla nas tradycja i na Placu teatralnym w Memento Mori było najtaniej.
  starstarstarstarstar
  Agnieszka L. z rodzina
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Memento Mori Zakład pogrzebowy Mysińska Dorota Kraków - Kraków