MEMENTO MORI Międzynarodowy Transport Zwłok

MEMENTO MORI Międzynarodowy Transport Zwłok - Brańsk
Silver

Ulica: Adama Mickiewicza 23

Miasto: Brańsk, 17-120

Województwo: Podlaskie

MEMENTO MORI Międzynarodowy Transport Zwłok - Brańsk Adama Mickiewicza 23, Brańsk mementomori.podlasie.pl Ocena:starstarstarstarstar 509 251 831   501 788 113

międzynarodowy transport zwłok

MEMENTO MORI działa na rynku usług pogrzebowych od wielu lat, co pozwoliło mu zdobyć znaczące doświadczenie, przede wszystkim w zakresie międzynarodowego transportu zwłok. Dzięki temu ten zakład pogrzebowy jest w stanie sprowadzić zwłoki z każdego zakątka Europy, jak również zapewnić Klientom obsługę ceremonii żałobnej zarówno tradycyjnej, jak i poprzedzonej kremacją.

 

międzynarodowy przewóz zwłok

 

o firmie

MEMENTO MORI specjalizuje się w przewozie i sprowadzaniu zwłok z Niemiec, Belgii, Holandii Włoch, Francji czy Anglii. Firma, co niezwykle istotne, posiada oddziały w Belgii oraz Anglii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo konkurencyjną cenę w stosunku do innych firm, zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok.

Usługi przewozu Zmarłych odbywają się przy wykorzystaniu pojazdów spełniających wszelkie niezbędne normy i wytyczne, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana w wyznaczonym terminie, w sposób bezpieczny i fachowy, przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej. Zakład dysponuje flotą nowoczesnych autokarawanów i zespołem wykwalifikowanych konsultantów, którzy pomogą Państwu przejść przez ten trudny moment, jakim jest śmierć najbliższych.

 

międzynarodowy przewóz zmarłych

 

Pracownicy MEMENTO MORI do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny tak, aby w możliwie najkrótszym czasie przetransportować ciało Osoby Zmarłej do kraju. Personel firmy służy pomocą w organizacji dokumentów i zasiłków pogrzebowych z ZUS, KRUS czy MSWiA. Świadczymy także fachowe doradztwo w kwestiach doboru odpowiedniego środka transportu zmarłego tak, aby wybrany sposób transportu był najbardziej korzystny i najszybszy.

W momencie zgłoszenia się do firmy MEMENTO MORI zostaje Państwu przydzielony opiekun, który postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Oddelegowany pracownik pozostaje do Państwa dyspozycji całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

 

transport zwłok Belgia i Holandia

 

Firma MEMENTO MORI, z siedzibą w Brańsku na Podlasiu, świadczy usługi międzynarodowego transportu zwłok do miast takich, jak Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn, Katowice, Gdańsk, Kielce, Bydgoszcz, Białystok, Opole, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Lublin oraz Wrocław.

oferta sprowadzenie zwłok z zagranicy

MEMENTO MORI świadczy usługi międzynarodowego transportu Zmarłych, który obejmuje takie kraje, jak:

 • Anglia
 • Belgia
 • Francja
 • Holandia
 • Niemcy
 • Włochy

sprowadzanie zmarłych do Polski

 

kontakt w sprawie przewozu zmarłych

"MEMENTO MORI" Wojciech Oleksiewicz
Transport Międzynarodowy i
Usługi Pogrzebowe

tel: +48 509 251 831
+48 501 788 113 (POL)
Tel.: +32 487103778 (BLG)

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam przewóz zmarłych do Polski z Panem Wojtkiem z Memento Mori. Dobry kontakt, profesjonalizm a co najważniejsze konkurencyjna cena.
  starstarstarstarstar
  Kamil Pawłowski
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
MEMENTO MORI Międzynarodowy Transport Zwłok - Brańsk