LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew

LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew - Parczew
Silver

Ulica: Kościelna 94

Miasto: Parczew, 21-200

Województwo: Lubelskie

LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew - Parczew Kościelna 94, Parczew lipka-parczew.pl Ocena:brak 604 28 22 48   83 354 33 83

zakład pogrzebowy parczew

parczew

Zakład Pogrzebowy LIPKA w Parczewie istnieje od 1993 roku. Jest to firma rodzinna, której założycielem jest Pan Paweł Lipka. Praca firmy bazuje na wiedzy i doświadczeniu, zdobytym w czasie wielu lat rzetelnej i uczciwej pracy. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych jest zawsze połączone z ogromnym szacunkiem względem Zmarłego i jego Rodziny, a także z wysoką kulturą osobistą oraz delikatnością, która jest niezbędna w zetknięciu z cierpiącym człowiekiem. Spotkają się z nią Państwo, przekraczając próg naszego biura w Parczewie przy ul. Kościelnej 94. Służymy z oddaniem naszą pomocą mieszkańcom Parczewa, okolic oraz całego województwa lubelskiego. Dzięki temu jesteśmy darzeni zaufaniem przez wielu Klientów z całego regionu.

Jesteśmy do dyspozycji całą dobę. Przyjmujemy zlecenia na eksportację Zmarłego do naszej własnej chłodni oraz na wszystkie inne usługi pogrzebowe. Przygotowujemy uroczystości żałobne wszystkich rodzajów, w tym także uroczystości świeckie. Jeśli Państwo sobie tego życzą - zorganizujemy także pogrzeb z uprzednią kremacją.

usługi pogrzebowe parczew

Niezależnie od typu ceremonii wiemy, jak ważne jest, aby chwile Ostatniego Pożegnania przeżyć w jak największym spokoju, dlatego dajemy Państwu możliwość refleksji i modlitwy w naszej kaplicy przedpogrzebowej - sali pożegnań. Do dnia pogrzebu przygotowujemy ciało Zmarłego przez specjalistyczne zabiegi tanatokosmetyki, a także - na życzenie Rodziny - poprzez balsamację. W celu odciążenia Państwa od nadmiernego stresu pracownicy naszego zakładu pogrzebowego służą pomocą w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych oraz cmentarnych. Oferujemy też bezgotówkowe rozliczenia kosztów pogrzebu.

W Zakładzie Pogrzebowym LIPKA w Parczewie ważne miejsce zajmuje transport Zmarłych. Wykonujemy przewozy na terenie Polski oraz poza nią. Nowoczesne karawany to gwarancja, że usługa ta zostanie wykonana sprawnie, z szacunkiem dla Zmarłego oraz zgodnie z oczekiwaniami i wszelkimi normami. Gwarantujemy naszą gotowość do świadczenia usługi transportu Zmarłych przez całą dobę cały tydzień.

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy LIPKA w Parczewie posiada także bogatą ofertę utensyliów i akcesoriów pogrzebowych. Wśród nich mogą Państwo znaleźć wiele modeli trumien (wśród nich są trumny dębowe, sosnowe, olchowe, topolowe a także trumny ekologiczne czy kremacyjne), urn (głównie kamiennych, kompozytowych, mosiężnych, metalowych i drewnianych), a także ubrania dla Zmarłych. Piękne wieńce, wiązanki oraz stroiki z różnych rodzajów kwiatów zapewnia własna kwiaciarnia. Dzięki temu oferujemy Państwu kwiaty zawsze świeże, pochodzące jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Zapewniamy oprawę muzyczną oraz przewóz gości żałobnych w dniu pogrzebu. Również po uroczystościach pogrzebowych mogą Państwo liczyć na naszą pomoc - świadczymy bowiem usługi kamieniarskie oraz usługi opieki nad grobami.

usługi pogrzebowe

dom pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy LIPKA w Parczewie to następujące usługi :

 • organizacja pogrzebów - wszystkie rodzaje
 • całodobowe eksportacje Zmarłych do własnej chłodni
 • tanatokosmetyka i tanatopraksja (balsamacja)
 • kremacja
 • doradztwo na wszystkich etapach realizacji usług pogrzebowych
 • bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu z zasiłków ZUS i KRUS
 • trumny i urny
 • tabliczki na krzyż, obrazki pamiątkowe, klepsydry i nekrologi
 • ubrania na pogrzeb
 • własna kaplica
 • muzyka na pogrzeb
 • przewóz gości w dniu pogrzeb
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami

pogrzeb

pogrzeby parczew
Zakład Pogrzebowy LIPKA

ul. Kościelna 94

21-200 Parczew

Tel. całodobowe:

604 28 22 48

83 354 33 83

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LIPKA Zakład Pogrzebowy Parczew - Parczew

Ogłoszenia firmy

Karawan pogrzebowy Chrysler...

Karawan pogrzebowy Chrysler...