LILIA Zakład Pogrzebowy Pniewy, Kwilcz, Ostroróg

LILIA Zakład Pogrzebowy Pniewy, Kwilcz, Ostroróg - Pniewy
Silver

Ulica: Mickiewicza 8

Miasto: Pniewy, 62-045

Województwo: Wielkopolskie

LILIA Zakład Pogrzebowy Pniewy, Kwilcz, Ostroróg - Pniewy Mickiewicza 8, Pniewy lilia-pniewy.pl Ocena:brak 601 888 807

zakład pogrzebowy pniewy

 

 

Zakład Pogrzebowy LILIA specjalizuje się w profesjonalnej organizacji uroczystości pogrzebowych. Za naszą misję uważamy dbałość o to, aby ostatnie pożegnanie Osoby Zmarłej przygotowane przez naszą firmę odzwierciedlało symbolikę zawartą w nazwie. Pragniemy, żeby mogli Państwo realnie odczuć czystość naszych intencji oraz szczerość z jaką przyjmujemy każdego z naszych Klientów.


pniewy pogrzeby

 

Zakład pogrzebowy LILIA to firma, której działania odznaczają się profesjonalizmem. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu pracowników oraz ich szerokiej wiedzy. Nasze biura znajdują się głównie w województwie wielkopolskim. Jedno w mieście Pniewy przy ul. Mickiewicza 8, kolejne w miejscowości Kwilcz przy ul. Powstańców Wlkp. 15Ostroróg przy cmentarzu parafialnym przy ul. Poznańskiej, w miejscowości Obrzycko przy ul. Kruppika 3. Posiadamy też biuro usług pogrzebowych w Międzychodzie przy ul. 17 Stycznia 38.

Zakład Pogrzebowy LILIA troszczy się o to, aby wszystkie etapy uroczystości pogrzebowych przebiegały zgodnie z najwyższymi standardami. Począwszy od wykopania mogiły - przez wystawienie trumny ze Zmarłym w sali pożegnań lub kaplicy, towarzyszenie asysty liturgicznej, usługę transportu Zmarłego oraz wszystki momenty ceremonii na cmentarzu - aż po opiekę nad grobami. Zapewniamy sztuczną trawę, baldachim oraz nagłośnienie, a także dbamy o porządek i właściwe ułożenie kwiatów na cmentarzu.

 

usługi pogrzebowe pniewy

 

W biurach firmy LILIA znajdą Państwo także bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych: trumien, urn, ubrań, modlitewników oraz tego wszystkiego, co jest niezbędne w czasie uroczystości żałobnych.

Zakład Usług Pogrzebowych w Pniewach bierze na siebie dopełnienie wszelkich formalności pogrzebowych, a w celu ułatwienia przebrnięcia przez drogę urzędową oferuje bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów do kwoty zasiłku pogrzebowego.

Posiadamy eleganckie karawany, które służą nam nie tylko do przewozu Zmarłych w trakcie uroczystości pogrzebowych, ale także w przypadku zleceń na transport Zmarłych na terenie całej Polski. Możemy zorganizować ceremonie żałobne w każdym regionie naszego kraju - zarówno mogą być to pogrzeby tradycyjne, jak i te poprzedzone kremacją.

Świadectwem uznania i zaufania, jakim jesteśmy obdarzani nie tylko przez osoby prywatne, ale i instytucje jest fakt stałego zlecenia na realizację usługi przewozu zmarłych po wypadkach na zlecenie Policji i Prokuratury. Wykonujemy te przewozy głównie na terenie dwóch powiatów: międzychodzkiego i szamotulskiego.

 

zakład pogrzebowy kwilcz

 

Zapraszamy do całodobowego kontaktu. Doświadczeni pracownicy zakładów pogrzebowych LILIA odpowiedzą na każde pytanie oraz postarają się wyjaśnić każdą wątpliwość. Jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji.

 

zakłady pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy LILIA Pniewy, Kwilcz, Obrzycko, Ostroróg i okolice, zapewnia następujące usługi:

 • pogrzeby tradycyjne
 • formalności pogrzebowe
 • bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów (ZUS, KRUS, MSWiA)
 • kremacje
 • eksportacje Zmarłych - przez całą dobę
 • trumny oraz urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • kwiaty, wieńce, wiązanki
 • transport Zmarłych na terenie Polski
 • opieka nad grobami

 

 

zakład pogrzebowy lilia

 

Usługi Pogrzebowe LILIA

601 888 807 

biuro@lilia-pniewy.pl

ul. Mickiewicza 8

62-045 PNIEWY

 

ul. Powstańców Wielkopolskich 15

64-420 KWILCZ

ul. Kruppika 3

64-520 OBRZYCKO

 

Cmentarz parafialny ul. Poznańska

64-560 OSTRORÓG

ul. 17 Stycznia 38

64-400 MIĘDZYCHÓD

Rekomendacje

 • cudzyslow Profesjonalna obsługa godna polecenia

  Ocena: brak

  Teresa Kwiatkowska
  cudzyslow Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości usług firmy LILIA na każdym etapie organizowania uroczystości pogrzebowej. Obsługa była profesjonalna i życzliwa. Na cmentarzu bardzo uroczyście. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna Adamska
 • cudzyslow Jakość na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
  starstarstarstarstar
  Andrzej Michalak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LILIA Zakład Pogrzebowy Pniewy, Kwilcz, Ostroróg - Pniewy