Lilia Zakład Pogrzebowy

Lilia Zakład Pogrzebowy - Gdańsk
Gold

Ulica: Gospody 2A

Miasto: Gdańsk, 80-344

Województwo: Pomorskie

Lilia Zakład Pogrzebowy - Gdańsk Gospody 2A, Gdańsk liliapogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 888-550-860

zakład pogrzebowy gdańsk

 

 

Zakład pogrzebowy LILIA z Gdańska działa nieprzerwanie od ponad dwóch dekad. Na straży jakości i profesjonalizmu świadczonych usług stoi zespół doświadczonych pracowników oraz Polska Izba Pogrzebowa, do której nasz zakład pogrzebowy należy.firma pogrzebowa Gdańsk, Sopot

 

 

LILIA swoje usługi kieruje do wszystkich mieszkańców Gdańska - w tym takich dzielnic, jak Żabianka, Oliwa czy Przymorze oraz mieszkańcom Sopotu.

Biuro zakładu pogrzebowego mieści się w Gdańsku przy ulicy Gospody 2A, 200 metrów od Ronda im. 4 Czerwca 1989 ( Plac Dwóch Miast ) w Sopocie. Możemy znaleźć się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba naszej obecności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin z Sopotu i Gdańska uruchomiliśmy mobilne biuro i jesteśmy w stanie pomóc w organizacji uroczystości w każdym miejscu – nie tylko w Trójmieście. Pozostajemy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy pod numerem: 888-550-860. Staramy się nieść pomoc i ukojenie, niezależnie od lokalizacji.

 

usługi pogrzebowe Gdańsk

 

Zakład Pogrzebowy z pogranicza Gdańska i Sopotu w swoich szeregach ma najlepszych specjalistów, którzy starają się sprostać i pomóc każdemu Klientowi. Podchodzimy do realizacji zadań w sposób spersonalizowany, biorąc pod uwagę każdy aspekt i potrzeby tych, którzy proszą o nasze profesjonalne wsparcie. Śmierć najbliższych to najtrudniejsze chwile, jakie mogą spotkać człowieka w życiu, dlatego zdając sobie z tego sprawę staramy się nieść pomoc w najdrobniejszych kwestiach. Jesteśmy w stanie wesprzeć w załatwieniu wszelkich formalności, dokumentów i pozwoleń. Każdy z etapów przygotowania ceremonii pogrzebowej omawiamy dokładnie i staramy się doradzić w różnorodnych wątpliwościach. Jesteśmy po to, by pomóc i nieść ukojenie. Wiemy, że umiejętność pożegnania to sztuka.

Najlepszym dowodem zaangażowania i profesjonalizmu są opinie naszych Klientów. To oni są najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług pogrzebowych. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i eleganckie akcesoria. Skupiamy się na detalach, bo to one tworzą pełną poszanowania godności Zmarłego uroczystość. Chcemy być blisko, by służyć Państwu radą. Dziesięć lat praktyki naszego personelu w branży funeralnej to nasz kapitał, z którego obficie czerpiemy. Doświadczenie wykształciło specyfikę prowadzenia dialogu z pogrążonymi w żałobie Rodzinami z Sopotu i Gdańska.

 

zakłady pogrzebowe Sopot

 

Firma LILIA to całodobowe przewozy i kompleksowe usługi pogrzebowe: organizacja uroczystości świeckich i wyznaniowych, pogrzeby w formie tradycyjnej i kremacje. Przeprowadzamy także ekshumacje. Zajmujemy się transportem ciała Zmarłego do chłodni, przygotowaniem pochówku oraz dbamy o całą oprawę pogrzebu oraz o jego sprawny przebieg – m.in. przez ułatwienia w transporcie uczestników ceremonii.


Zakład pogrzebowy w Gdańsku Żabiance rozmieszcza klepsydry, troszczy się o oprawę muzyczną, jak i o kwiaty czy wieńce. Wybierając Zakład Pogrzebowy LILIA z Gdańska mogą być Państwo pewni, że wszystko odbędzie się tak, jak powinno, czyli według oczekiwań i pragnień, by najpiękniej pożegnać Zmarłą Osobę.

 

usługi pogrzebowe sopot 

usługi pogrzebowe

 

LILIA Zakład Pogrzebowy (Gdańsk, Sopot) to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 

 • kompleksowa organizacja pogrzebów
 • całodobowy przewóz Zmarłych
 • pomoc w kwestiach formalnych i urzędowych
 • zasiłki pogrzebowe ZUS, KRUS i resortowe
 • kremacje
 • ekshumacje
 • kosmetyka pośmiertna
 • obsługa Mszy Świętej
 • prace kamieniarskie i nagrobki
 • kwiaty i wieńce
 • klepsydry i nekrologii
 • oprawa muzyczna ceremonii (organista, trąbka, skrzypce)
 • organizacja stypy/konsolacji
 • usługa transportu członków rodziny – w tym osób niepełnosprawnych

 

zakład pogrzebowy sopot

 

 

 

zakład pogrzebowy lilia Gdańsk Żabianka

 

 


LILIA Zakład Pogrzebowy Gdańsk Żabianka


ul. Gospody 2A


80-344 Gdańsk


tel. całodobowy: 888-550-860

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu. w 15 minut prawie natychmiast przewieziono ciało, i doradzono w związku z przechowywaniem ciała w chłodni. Dzięki Panu z biura oszczędziliśmy bardzo dużo pieniążków - z naszej strony Bóg Zapła... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Witold z rodziną
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lilia Zakład Pogrzebowy - Gdańsk