LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa
Gold

Ulica: Floriańska 6 lok. U1

Miasto: Warszawa, 03-707

Województwo: Mazowieckie

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa Floriańska 6 lok. U1, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

 

zakłady pogrzebowe w warszawie

 

 

Zakład Pogrzebowy LETHE to rodzinny zakład pogrzebowy, którego misją jest pomoc mieszkańcom Warszawy (z racji usytuowania - przede wszystkim z dzielnic Praga Północ) ale i z innych dzielnic Stolicy i jej okolic. Jeśli nasi Klienci zażyczą sobie, abyśmy to my przygotowali uroczystość pogrzebową Zmarłego, który był Państwu bliski, jesteśmy gotowi dojechać w każdy region kraju. Specjalizujemy się w świadczeniu usług pogrzebowych charakteryzujących się najwyższą jakością. Organizujemy pogrzeby tradycyjne i kremacyjne, wyznaniowe oraz świeckie. Do każdej ceremonii przygotowujemy się równie starannie, by także przez dbałość o najdrobniejsze szczegóły przyczynić się do tego, aby ostatnia ziemska droga była jak najbardziej godna i piękna. Biura zakładu usług pogrzebowych znajdują się w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6 lok. U1 oraz przy ul. Rechniewskiego 14. 

 

 

warszawa praga 

 

Najważniejszy jest dla nas po prostu Człowiek, dlatego czynimy wszystko, aby każdy kto kontaktuje się z nami po śmierci Bliskiej Osoby mógł realnie odczuć naszą troskę oraz zaangażowanie wkładane we wsparcie dla Rodziny Zmarłego. W tym celu oferujemy naszą pomoc w dopełnianiu formalności urzędowych - jeśli Państwo zechcą, możemy się nimi kompleksowo zająć w Państwa imieniu.

 

usługi pogrzebowe

 

Pomagamy w uporaniu się z formalnościami urzędowymi i służymy również naszym fachowym doradztwem w wyborze trumien, urn oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów pogrzebowych. Ewentualną różnicę między kosztem pogrzebu a wysokością zasiłku LETHE wypłaca jeszcze przed pogrzebem, aby pomóc w przyspieszeniu terminu oczekiwania na środki finansowe.

Ta wszechstronna pomoc oznacza także dla nas szacunek, z jakim odnosimy się do ciała Osoby Zmarłej. Dokonujemy jego całodobowej eksportacji z miejsca, w którym nastąpiła śmierć - do naszej własnej chłodni. Pracownicy Zakładu Usług Pogrzebowych, czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia oraz wiedzy wspartej odpowiednimi certyfikatami, w sposób profesjonalny zadbają także o godne przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku - również przez zabieg tanatokosmetyki.

 

pogrzeby praga północ

 

Numery telefoniczne firmy pogrzebowej LETHE są do Państwa dyspozycji przez całą dobę,
również w niedziele i święta: 500253842 oraz 502832474

 

Współpracujemy z doświadczonymi florystami, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby wykonać dla Państwa piękne wieńce, wiązanki kwiatów oraz wszelkie inne formy kwiatowe, których sobie Państwo życzą.

 

zakład usług pogrzebowych

 

Zakład Pogrzebowy z Warszawy to także transport Zmarłych na terenie Polski i Europy. Posiadamy karawany marki Mercedes Vito oraz piękny Mercedes klasy E, aby godnie odprowadzać Państwa Bliskich. Wśród naszych usług jest także pomoc w organizacji konsolacji (styp), pomoc w zakwaterowaniu i transporcie gości oraz wszystko to, o co Państwo poproszą.

 

usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy LETHE to m.in. następująca pomoc i usługi:

 • ceremonie żałobne - religijne i świeckie
 • wypłata zasiłków pogrzebowych
 • eksportacje Zmarłych - całodobowo
 • eleganckie karawany
 • własna chłodnia
 • tanatokosmetyka
 • kremacja
 • pomoc w formalnościach urzędowych
 • usługi florystyczne
 • trumny i urny oraz różne akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych - krajowy oraz międzynarodowy
 • wykonywanie diamentów pamięci
 • informacje funeralne: nekrologi i klepsydry
 • transmisja online z pogrzebu

 

warszawa zakład pogrzebowy

 

 

firma pogrzebowa

 

 

zakład pogrzebowy warszawa praga północ

 

LETHE - Praga Północ

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul. Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA

LETHE - Praga Południe / Gocław

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

Rekomendacje

 • cudzyslow Mają w ofercie przepiękne trumny i to w atrakcyjnych cenach. To jest ostatni czas na oddanie szacunku zmarłemu i dzięki Lethe można to zrobić z godnością i w pięknej oprawie.
  starstarstarstarstar
  Ewelina
  cudzyslow Bardzo polecam! Ja spotkałam się z tutaj z niesamowitym zrozumieniem i chęcią pomocy. Wytłumaczyli mi o czym musze pamiętać i czym się sama zająć. Resztę wzięli na siebie.
  starstarstarstarstar
  Becia
 • cudzyslow Ja w 100% mogę polecić zakład pogrzebowy Lethe. Oni pamiętają o wszystkim co jest związane z pogrzebem i można powierzyć w ich ręce organizację takiej ceremonii.
  starstarstarstarstar
  Edward
  cudzyslow Profesjonalny zakład pogrzebowy, polecam.
  starstarstarstarstar
  Glen
 • cudzyslow Wszystko przygotowane od A do Z na tip top. Mieliśmy w nich pełne wsparcie i całkowicie zdaliśmy się na ich doświadczenie.
  starstarstarstarstar
  Paulina
  cudzyslow Tutaj pracują profesjonaliści, którym można w ciemno zlecić organizację pogrzebu.
  starstarstarstarstar
  Nicole
 • cudzyslow Jesteście najlepsi!!! Bardzo wam dziękuję za wszelką pomoc!!! Dzięki wam wszystko poszło gładko i mogliśmy skupić się na żałobie i wspominaniu zmarłego.
  starstarstarstarstar
  Mariusz
  cudzyslow Szybko i sprawnie pomagają w organizacji spraw pogrzebowych.
  starstarstarstarstar
  Hanna
 • cudzyslow Polecam, najlepszy zakład w Warszawie.
  starstarstarstarstar
  Marcelina
  cudzyslow Mają przystępne ceny oraz kompleksowe usługi. Dopasują się do wymagań klienta i wszystko zorganizują na TIP TOP.
  starstarstarstarstar
  Bożena
 • cudzyslow Kupiliśmy tutaj bardzo ładną trumnę za normalną cenę. Pomogli nam z dobraniem odpowiednich rozmiarów i cała transakcja przebiegła bezproblemowo.
  starstarstarstarstar
  Janusz
  cudzyslow Dbają o komfort swoich klientów i starają się jak najbardziej ułatwić ten trudny czas. Byli dla nas ogromnym wsparciem i na każdym kroku dodawali nam otuchy.
  starstarstarstarstar
  Szymon
 • cudzyslow Są niesamowicie taktowni. Naprawdę wiedzą jak obchodzić się z klientem w takim trudnym czasie jak pogrzeb. I wykazują ogrom empatii. Na naszej głowie właściwie nic nie było, oni się wszystkim zajęli.
  starstarstarstarstar
  Adaś
  cudzyslow Dziękujemy, szczerze dziękujemy. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji bo bliska nam osoba zmarła za granicą. I to ludzie z Lethe zajęli się sprowadzeniem zwłok do Polski. Im poszło to bardzo sprawnie.
  starstarstarstarstar
  Andrzej
 • cudzyslow Dla mnie byli ogromna pomocą w organizacji pogrzebu i formalności. Pierwszy raz stałam przed taką sprawą i zupełnie nie wiedziała jak się do tego zabrać. Bardzo Państwu dziękuję, jestem ogromnie wdzięczna.
  starstarstarstarstar
  Anna W
  cudzyslow ode mnie dostaje 5 gwiazdek. dziękuję za pomoc w imieniu całej rodziny Smolińskich
  starstarstarstarstar
  Emilia
 • cudzyslow Terminowi, dokładni i do tego z takim ludzkim podejściem.
  starstarstarstarstar
  Anna
  cudzyslow Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i taktu z jakim się tutaj spotkałem.
  starstarstarstarstar
  Erwin
 • cudzyslow Zajęli się nawet formalnościami na cmentarzu! Dziękujemy!
  starstarstarstarstar
  sylwia
  cudzyslow Najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Bardzo dobrze traktują tutaj klientów, a ich usługi są kompleksowe jeśli chodzi o pogrzeby. Cennik też jest korzystyny co jest ogromnym plusem.
  starstarstarstarstar
  Irena
 • cudzyslow Tutaj pracują ludzie z dużym doświadczeniem oraz... empatią. Podzielam opinie, które się tutaj pojawiają. Ja również wystawiam pozytywną opinię.
  starstarstarstarstar
  Karol
  cudzyslow oprawa kwiatowa na pogrzebie była przepiękna, postaraliście się. 5 gwiazdek!
  starstarstarstarstar
  Ola
 • cudzyslow Znajoma poradziła nam zakład pogrzebowy Lethe i cóż mogę powiedzieć: ja również polecam. Pracownicy doskonale wiedzą co i jak, a ceny maja konkurencyjne
  starstarstarstarstar
  Peter
  cudzyslow Pan który zajmował się naszymi sprawami związanymi z pogrzebem był kontaktowy, empatyczny i profesjonalny. Współpraca przebiegła w dobrej atmosferze przez co i nam było lżej. Polecamy!
  starstarstarstarstar
  Irek
 • cudzyslow Robią tutaj fantastyczne wieńce. No kwiaty są przepiękne i całość prezentuje się naprawdę godnie.
  starstarstarstarstar
  Maciej
  cudzyslow realizacja naszego zamówienia na urnę i kwiaty przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Ceny jak na Warszawę mają okazyjne, a wieńce były pięknie wykonane.
  starstarstarstarstar
  Karolina
 • cudzyslow Choć pogrzeb to nie jest przyjemna sprawa to jednak ludzie z Lethe sprawili, że udało nam się przez to wszystko przejść. Wzięli na siebie całą procedurę organizacji i formalnosci. Jesteśmy wam niesamowicie wdzięczni za pomoc.
  starstarstarstarstar
  ewelina
  cudzyslow polecam zakład pogrzebowy Lethe - profesjonaliści, a przy tym pełni współczucia i serdeczności
  starstarstarstarstar
  Dagmara
 • cudzyslow ich pomoc okazała nie nieoceniona przy transporcie ciała naszego kolegi z Niemiec
  starstarstarstarstar
  Iwona Osa
  cudzyslow przemili i kompetentni pracownicy, ceny w porządku
  starstarstarstarstar
  Adrianna
 • cudzyslow pomocni, zaangażowani, od początku do końca wszystko załatwili i dopieli na ostatni guzik. Tak byśmy mieli spokojną głowę i byśmy mogli pożegnać zmarłego z godnością
  starstarstarstarstar
  Kasia
  cudzyslow gorąco polecam, profesjonalizm to ich drugie imię
  starstarstarstarstar
  Karol B
 • cudzyslow korzystaliśmy z tego zakładu pogrzebowego na Floriańskiej i możemy ich w pełni polecić. Podchodzą do klienta z wyczuciem, wiedzą, jak się zachować. Na plus jest szeroki zakres usług bo zajmują się dokładnie wszystkim.
  starstarstarstarstar
  Pyra
  cudzyslow pracują tam konkretne osoby i to mi się podoba. Szybko i sprawnie załatwili wszystko związane z pogrzebem. Nie musieliśmy się o nic martwić.
  starstarstarstarstar
  Jen
 • cudzyslow Mieliśmy okazję kupować tutaj niedawno wieniec na pogrzeb. Wyczarowali coś wspaniałego. Piękny, z klasą, świeże kwiaty starannie dobrane. Cena za taki wieniec też okazała się zaskakująco przystępna.
  starstarstarstarstar
  Maja C
  cudzyslow Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie, które się tutaj pojawiły. Ten zakład pogrzebowy jest naprawdę godny polecenia. Za profesjonalizm, szerokość usług oraz ceny.
  starstarstarstarstar
  Sylwia M
 • cudzyslow duży wybór trumien w rozsądnych i przystępnych cenach. Różne rozmiary, materiały, wykończenie - jest w czym wybierać i myślę, że jeśli ktoś szuka czegoś za normalne pieniądze to Lethe jest odpowiednim miejscem
  starstarstarstarstar
  Adrian Z
  cudzyslow Co tu dużo pisać... po prostu wspaniały zespół ludzi, który nie tylko wszystkim się zajmie, ale też tak po ludzku wesprze człowieka. Mają szeroki zakres usług związanych z pogrzebem i zorganizowaniem ceremonii, a ceny mają przystępne. P... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  tomasz u
 • cudzyslow i tych ludzi można właśnie nazwać profesjonalistami. Bo nie tylko zajmą się wszystkim, zorganizują pogrzeb, doradzą przy wyborze trumny itp. ale też tak po prostu mają ludzkie podejście.
  starstarstarstarstar
  Majka
  cudzyslow Zakład pogrzebowy oceniam na 5 gwiazdek. Mają szeroki zakres usług, generalnie mogą zająć sie większością spraw związanych z pogrzebem. Przy tym personel bardzo miły.
  starstarstarstarstar
  Zbyszek M
 • cudzyslow Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i tymi wszystkimi formalnościami. Nie wiem co byśmy bez Was zrobili. Byliście dla nas ogromną pomocą i dużym wsparciem.
  starstarstarstarstar
  Jarek O
  cudzyslow Zgłaszając się do Lethe można liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę pogrzebu. Zajmą się wszystkim od początku do końca. Są bardzo pomocni.
  starstarstarstarstar
  Zuzanna Plichta
 • cudzyslow bardzo dziękuję za wszelaką pomoc. Dziękuję wam za wsparcie psychiczne i organizacyjne związane z organizacją pogrzebu. Nie wiem czy byśmy sobie bez was poradzili...
  starstarstarstarstar
  Zbyszek K
  cudzyslow Polecam ten zakład pogrzebowy, oferują pełny zakres usług i o nic nie trzeba się martwić.Profesjonaliści w każdym calu!
  starstarstarstarstar
  Maciej D
 • cudzyslow zakład pogrzebowy Lethe szczerze mogę polecić. Mają fantastyczną obsługę klienta i mam na myśli to, że wiedzą jak obchodzić się z klientem w trudnych chwilach. No i ich rozbudowana oferta też jest ogromnym plusem.
  starstarstarstarstar
  Damian
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa