LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa
Gold

Ulica: Floriańska 6 lok. U1

Miasto: Warszawa, 03-707

Województwo: Mazowieckie

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa Floriańska 6 lok. U1, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

zakłady pogrzebowe w warszawie

Zakład Pogrzebowy LETHE to rodzinny zakład pogrzebowy, którego misją jest pomoc mieszkańcom Warszawy (z racji usytuowania przede wszystkim z dzielnic Praga Północ) ale i z innych dzielnic stolicy i jej okolic. Jeśli nasi Klienci zażyczą sobie, abyśmy to my przygotowali uroczystość pogrzebową Zmarłego, który był Państwu bliski, jesteśmy gotowi dojechać w każdy region kraju. Specjalizujemy się w świadczeniu usług pogrzebowych charakteryzujących się najwyższą jakością. Organizujemy pogrzeby tradycyjne i kremacyjne, wyznaniowe oraz świeckie. Do każdej ceremonii przygotowujemy się równie starannie, by także przez dbałość o najdrobniejsze szczegóły przyczynić się do tego, aby ostatnia ziemska droga była jak najbardziej godna i piękna. Biura Zakładu Pogrzebowego LETHE znajdują się w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6 lok. U1 oraz przy ul. Rechniewskiego 14.

praga północ usługi pogrzebowe

warszawa praga

Najważniejszy jest dla nas po prostu Człowiek, dlatego czynimy wszystko, aby każdy kto kontaktuje się z nami po śmierci Bliskiej Osoby mógł realnie odczuć naszą troskę oraz zaangażowanie wkładane we wsparcie dla Rodziny Zmarłego. W tym celu oferujemy naszą pomoc w dopełnianiu formalności urzędowych - jeśli Państwo zechcą, możemy się nimi kompleksowo zająć w Państwa imieniu. Jednak nie tylko pomagamy w uporaniu się z formalnościami urzędowymi, ale służymy również naszym fachowym doradztwem w wyborze trumien, urn oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów pogrzebowych. Ewentualną różnicę między kosztem pogrzebu a wysokością zasiłku LETHE wypłaca jeszcze przed pogrzebem, aby pomóc w przyspieszeniu terminu oczekiwania na środki finansowe.

Ta wszechstronna pomoc oznacza także dla nas szacunek, z jakim odnosimy się do ciała Osoby Zmarłej. Dokonujemy jego całodobowej eksportacji z miejsca, w którym nastąpiła śmierć - do naszej własnej chłodni. Pracownicy Zakładu Usług Pogrzebowych LETHE, czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia oraz wiedzy wspartej odpowiednimi certyfikatami, w sposób profesjonalny zadbają także o godne przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku - również przez zabieg tanatokosmetyki.

pogrzeby

Numery telefoniczne Firmy pogrzebowej LETHE są do Państwa dyspozycji przez całą dobę,
również w niedziele i święta: 500253842 oraz 502832474

Współpracujemy z doświadczonymi florystami, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby wykonać dla Państwa piękne wieńce, wiązanki kwiatów oraz wszelkie inne formy kwiatowe, których sobie Państwo życzą.

Zakład Pogrzebowy z Warszawy to także transport Zmarłych na terenie Polski i Europy. Posiadamy karawany marki Mercedes Vito oraz piękny Mercedes W 211, aby godnie odprowadzać Państwa Bliskich. Wśród naszych usług jest także pomoc w organizacji konsolacji (styp), pomoc w zakwaterowaniu i transporcie gości oraz wszystko to, o co Państwo poproszą.

usługi pogrzebowe

Dom Pogrzebowy LETHE to m.in. następująca pomoc i usługi:

 • ceremonie żałobne - religijne i świeckie
 • wypłata zasiłków pogrzebowych
 • eksportacje Zmarłych - całodobowo
 • eleganckie karawany
 • własna chłodnia
 • tanatokosmetyka
 • kremacja
 • pomoc w formalnościach urzędowych
 • usługi florystyczne
 • trumny i urny oraz różne akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych - krajowy oraz międzynarodowy
 • wykonywanie diamentów pamięci
 • informacje funeralne: nekrologi i klepsydry

warszawa zakład pogrzebowy

firma pogrzebowa

zakład pogrzebowy warszawa praga północ

LETHE - Praga Północ

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul. Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA

LETHE - Praga Południe / Gocław

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Polecam ten zakład pogrzebowy, oferują pełny zakres usług i o nic nie trzeba się martwić.Profesjonaliści w każdym calu!
  starstarstarstarstar
  Maciej D
  cudzyslow zakład pogrzebowy Lethe szczerze mogę polecić. Mają fantastyczną obsługę klienta i mam na myśli to, że wiedzą jak obchodzić się z klientem w trudnych chwilach. No i ich rozbudowana oferta też jest ogromnym plusem.
  starstarstarstarstar
  Damian
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa

Ogłoszenia firmy

Karawan pogrzebowy Opel VIVARO

Karawan pogrzebowy Mercedes...