LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa
Gold

Ulica: Floriańska 6 lok. U1

Miasto: Warszawa, 03-707

Województwo: Mazowieckie

LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa Floriańska 6 lok. U1, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

zakłady pogrzebowe w warszawie

 

Zakład Pogrzebowy LETHE to rodzinny zakład pogrzebowy, którego misją jest pomoc mieszkańcom Warszawy (z racji usytuowania przede wszystkim z dzielnic Praga Północ) ale i z innych dzielnic stolicy i jej okolic. Jeśli nasi Klienci zażyczą sobie, abyśmy to my przygotowali uroczystość pogrzebową Zmarłego, który był Państwu bliski, jesteśmy gotowi dojechać w każdy region kraju. Specjalizujemy się w świadczeniu usług pogrzebowych charakteryzujących się najwyższą jakością. Organizujemy pogrzeby tradycyjne i kremacyjne, wyznaniowe oraz świeckie. Do każdej ceremonii przygotowujemy się równie starannie, by także przez dbałość o najdrobniejsze szczegóły przyczynić się do tego, aby ostatnia ziemska droga była jak najbardziej godna i piękna. Biura Zakładu Pogrzebowego LETHE znajdują się w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6 lok. U1 oraz przy ul. Rechniewskiego 14.


praga północ usługi pogrzebowe


warszawa praga


Najważniejszy jest dla nas po prostu Człowiek, dlatego czynimy wszystko, aby każdy kto kontaktuje się z nami po śmierci Bliskiej Osoby mógł realnie odczuć naszą troskę oraz zaangażowanie wkładane we wsparcie dla Rodziny Zmarłego. W tym celu oferujemy naszą pomoc w dopełnianiu formalności urzędowych - jeśli Państwo zechcą, możemy się nimi kompleksowo zająć w Państwa imieniu. Jednak nie tylko pomagamy w uporaniu się z formalnościami urzędowymi, ale służymy również naszym fachowym doradztwem w wyborze trumien, urn oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów pogrzebowych. Ewentualną różnicę między kosztem pogrzebu a wysokością zasiłku LETHE wypłaca jeszcze przed pogrzebem, aby pomóc w przyspieszeniu terminu oczekiwania na środki finansowe.

Ta wszechstronna pomoc oznacza także dla nas szacunek, z jakim odnosimy się do ciała Osoby Zmarłej. Dokonujemy jego całodobowej eksportacji z miejsca, w którym nastąpiła śmierć - do naszej własnej chłodni. Pracownicy Zakładu Usług Pogrzebowych LETHE, czerpiąc ze swojego bogatego doświadczenia oraz wiedzy wspartej odpowiednimi certyfikatami, w sposób profesjonalny zadbają także o godne przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku - również przez zabieg tanatokosmetyki.


pogrzeby


Numery telefoniczne Firmy pogrzebowej LETHE są do Państwa dyspozycji przez całą dobę,
również w niedziele i święta: 500253842 oraz 502832474


Współpracujemy z doświadczonymi florystami, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby wykonać dla Państwa piękne wieńce, wiązanki kwiatów oraz wszelkie inne formy kwiatowe, których sobie Państwo życzą.

Zakład Pogrzebowy z Warszawy to także transport Zmarłych na terenie Polski i Europy. Posiadamy karawany marki Mercedes Vito oraz piękny Mercedes W 212, aby godnie odprowadzać Państwa Bliskich. Wśród naszych usług jest także pomoc w organizacji konsolacji (styp), pomoc w zakwaterowaniu i transporcie gości oraz wszystko to, o co Państwo poproszą.

usługi pogrzebowe

Dom Pogrzebowy LETHE to m.in. następująca pomoc i usługi:

 • ceremonie żałobne - religijne i świeckie
 • wypłata zasiłków pogrzebowych
 • eksportacje Zmarłych - całodobowo
 • eleganckie karawany
 • własna chłodnia
 • tanatokosmetyka
 • kremacja
 • pomoc w formalnościach urzędowych
 • usługi florystyczne
 • trumny i urny oraz różne akcesoria pogrzebowe
 • transport Zmarłych - krajowy oraz międzynarodowy
 • wykonywanie diamentów pamięci
 • informacje funeralne: nekrologi i klepsydry

 

warszawa zakład pogrzebowy

 

firma pogrzebowa

 

zakład pogrzebowy warszawa praga północ

LETHE - Praga Północ

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul. Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA

LETHE - Praga Południe / Gocław

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

Rekomendacje

 • cudzyslow gorąco polecam, profesjonalizm to ich drugie imię
  starstarstarstarstar
  Karol B
  cudzyslow korzystaliśmy z tego zakładu pogrzebowego na Floriańskiej i możemy ich w pełni polecić. Podchodzą do klienta z wyczuciem, wiedzą, jak się zachować. Na plus jest szeroki zakres usług bo zajmują się dokładnie wszystkim.
  starstarstarstarstar
  Pyra
 • cudzyslow pracują tam konkretne osoby i to mi się podoba. Szybko i sprawnie załatwili wszystko związane z pogrzebem. Nie musieliśmy się o nic martwić.
  starstarstarstarstar
  Jen
  cudzyslow Mieliśmy okazję kupować tutaj niedawno wieniec na pogrzeb. Wyczarowali coś wspaniałego. Piękny, z klasą, świeże kwiaty starannie dobrane. Cena za taki wieniec też okazała się zaskakująco przystępna.
  starstarstarstarstar
  Maja C
 • cudzyslow Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie, które się tutaj pojawiły. Ten zakład pogrzebowy jest naprawdę godny polecenia. Za profesjonalizm, szerokość usług oraz ceny.
  starstarstarstarstar
  Sylwia M
  cudzyslow duży wybór trumien w rozsądnych i przystępnych cenach. Różne rozmiary, materiały, wykończenie - jest w czym wybierać i myślę, że jeśli ktoś szuka czegoś za normalne pieniądze to Lethe jest odpowiednim miejscem
  starstarstarstarstar
  Adrian Z
 • cudzyslow Co tu dużo pisać... po prostu wspaniały zespół ludzi, który nie tylko wszystkim się zajmie, ale też tak po ludzku wesprze człowieka. Mają szeroki zakres usług związanych z pogrzebem i zorganizowaniem ceremonii, a ceny mają przystępne. P... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  tomasz u
  cudzyslow i tych ludzi można właśnie nazwać profesjonalistami. Bo nie tylko zajmą się wszystkim, zorganizują pogrzeb, doradzą przy wyborze trumny itp. ale też tak po prostu mają ludzkie podejście.
  starstarstarstarstar
  Majka
 • cudzyslow Zakład pogrzebowy oceniam na 5 gwiazdek. Mają szeroki zakres usług, generalnie mogą zająć sie większością spraw związanych z pogrzebem. Przy tym personel bardzo miły.
  starstarstarstarstar
  Zbyszek M
  cudzyslow Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i tymi wszystkimi formalnościami. Nie wiem co byśmy bez Was zrobili. Byliście dla nas ogromną pomocą i dużym wsparciem.
  starstarstarstarstar
  Jarek O
 • cudzyslow Zgłaszając się do Lethe można liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę pogrzebu. Zajmą się wszystkim od początku do końca. Są bardzo pomocni.
  starstarstarstarstar
  Zuzanna Plichta
  cudzyslow bardzo dziękuję za wszelaką pomoc. Dziękuję wam za wsparcie psychiczne i organizacyjne związane z organizacją pogrzebu. Nie wiem czy byśmy sobie bez was poradzili...
  starstarstarstarstar
  Zbyszek K
 • cudzyslow Polecam ten zakład pogrzebowy, oferują pełny zakres usług i o nic nie trzeba się martwić.Profesjonaliści w każdym calu!
  starstarstarstarstar
  Maciej D
  cudzyslow zakład pogrzebowy Lethe szczerze mogę polecić. Mają fantastyczną obsługę klienta i mam na myśli to, że wiedzą jak obchodzić się z klientem w trudnych chwilach. No i ich rozbudowana oferta też jest ogromnym plusem.
  starstarstarstarstar
  Damian
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
LETHE Zakład Pogrzebowy z Warszawy - Warszawa