Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe - Warszawa
Gold

Ulica: Rechniewskiego 14

Miasto: Warszawa, 03-980

Województwo: Mazowieckie

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe - Warszawa Rechniewskiego 14, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

 

zakład pogrzebowy w Warszawie

 

 

Zakład Pogrzebowy LETHE to firma rodzinna, którą od wielu lat prowadzą wspólnie Panowie Zdzieborscy - ojciec wraz z synem. LETHE, pragnąc jak najbardziej pomóc pogrążonej w smutku Rodzinie, zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma nasza działa zawsze w sposób profesjonalny, oferując przy tym przystępne ceny. Organizujemy pogrzeby dla mieszkańców całej Warszawy (Praga, Gocław, Centrum, Śródmieście, Mokotów, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wilanów, Włochy, Wola, Ochota), a także - jeśli sobie nasi Klienci życzą - wspomożemy w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych dla osób z całej Polski.

 

 

zakład pogrzebowy Lethe

 

Ostatnia droga Osoby Zmarłej powinna być zawsze pełna godnościdostojeństwa oraz najwyższego szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny. Dzięki takiej postawie wzrasta liczba Klientów, ktorzy nam zaufali. To zaś sprawia, że nie chcąc zawieść tego zaufania nasza firma rozwija się, poszerzając nieustannie pakiet naszych usług pogrzebowych. Dokładamy także starań, aby podnosić ich standard. Bogate doświadczenie oraz znajomość rynku usług pogrzebowych gwarantuje, że życzenia rodzin, pragnących najpiękniej pożegnać swojego Bliskiego, są zawsze dokładnie spełniane.

Dom Pogrzebowy LETHE organizuje pogrzeby w obrządkach różnych wyznań (gł. katolickich, prawosławnych oraz innych), jak również ceremonie świeckie. Usługi pogrzebowe świadczone przez zespół pod kierunkiem Pana Pawła Zdzieborskiego opieramy na transparentności i godności.

 

zakład pogrzebowy warszawa praga

 

Pracownicy naszej firmy z całą kompetencją otoczą Państwa uwagą i troską, spiesząc z pomocą i wsparciem, jakich się z pewnością potrzebuje w tych trudnych momentach. Ich powstawa oraz nienaganna prezencja zawsze podkreślają wagę uroczystości żałobnych.

Mogą Państwo zaufać nam już od momentu powierzenia ciała Osoby Zmarłej. Firma LETHE przewiezie je z szacunkiem do własnej chłodni, gdzie oczekuje ono do dnia pogrzebu. Oferujemy transport zarówno na terenie kraju, jak i zagranicy. LETHE jest firmą wyspecjalizową również w transporcie Zmarłych główonie sprowadzamy zmarłych z krajów Unii Europejskiej. Tabor samochodowy, który posiadamy, to m.in. Mercedesy Vito oraz eleganckie karawany Mercedes klasy E.

Wszelkie szczegóły, dotyczące kolejnych etapów ceremonii żałobnej, mogą Państwo ustalić w naszym biurze stacjonarnym – bądź też nasze mobilne biuro może przyjechać do Państwa domu. Wszystkie formalności bierzemy na własne barki, by jak najbardziej odciążyć pogrążoną w smutku Rodzinę. Zajmujemy się całą biurokracją: od wyrobienia aktu zgonu przez wszelkie sprawy urzędowe aż do ceremonii na cmentarzu. Jeśli Państwo tego sobie życzą, również możemy zadbać o organizację konsolacji (stypy).

 

warszawa gocław

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu pod telefonami:

500 253 842 i  502 832 474.

 

usługi pogrzebowe

 

Wśród naszych propozycji pomocy w tych trudnych chwilach dla Państwa znajdują się m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 

 • bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego - ew. różnica wypłacana jest przed ceremonią pogrzebową

 • reprezentowanie Państwa w Urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności

 • szeroki wybór trumien

 • urn - wiele wzorów i kolorów

 • tworzenie, drukowanie i zamieszczanie klepsydr w miejscach do tego wyznaczonych

 • umieszczenie nekrologu w prasie

 • kremacje

 • florystyka żałobna

 • transport zwłok i prochów na terenie całej Polski

 • obsługa pogrzebów wszystkich wyznań

 • transmisje online z pogrzebów

 

zakłady pogrzebowe

 

dom pogrzebowy warszawa gocław

 

zakłady pogrzebowe w Warszawie

 

 

Zakład Pogrzebowy Lethe

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

Dom Pogrzebowy Lethe

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul.Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Pogrzeb został zorganizowany bardzo starannie, z dbałością o każdy szczegół. Polecam zakład Lethe bo można na nich polegać w takich kwestiach jak organizacja pogrzebu.
  starstarstarstarstar
  Karolina
  cudzyslow Usługa wykonana bez zarzutu. Pomogli nam dobrać idealny rozmiar trumny, zamówili ją i dostarczyli na umówiony termin. Nie wiem jak my sami byśmy to załatwili.
  starstarstarstarstar
  Dan
 • cudzyslow Na każdym etapie byłam zadowolona z ich podejścia. Czułam że mam do czynienia z ludźmi którzy znają się na tej branży, ale też wiedzą jak traktować drugiego człowieka w tak ciężkich chwilach. Naprawdę mocno polecam Lethe.
  starstarstarstarstar
  teresa
  cudzyslow Polecam ich, naprawdę rzetelnie podchodzą do zleceń oraz organizacji ceremonii pogrzebowej.
  starstarstarstarstar
  Darek
 • cudzyslow Pracownicy są kulturalni oraz bardzo pomocni. Biorą na swoje braki wszystko co mogą, aby klient mógł się w pełni skupić na żałobie.
  starstarstarstarstar
  Dominika
  cudzyslow Wykonują swoją pracę rzetelnie i uczciwie do nas podeszłi. Przykładają się do najmniejszej rzeczy przy organizacji pogrzebu. Dzięki temu ceremonia oraz pochówek przebiegły bez zarzutu.
  starstarstarstarstar
  Katarzyna
 • cudzyslow Moja opinia nie będzie się różniła od tych tutaj już dodanych. Również pomogli nam ze wszystkim i byli dla nas wsparciem w tych trudnych chwilach jak śmierć bliskiej osoby.
  starstarstarstarstar
  Justyna
  cudzyslow Najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. I tutaj mamy komplet: profesjonalizm, normalne ceny za usługi oraz takt i chęć szczerej pomocy. To jest zakład który można polecić.
  starstarstarstarstar
  Maciej
 • cudzyslow Pracownicy to ludzie na poziomie. Potrafią się odpowiedni zachować w stosunku do klienta w trudnej sytuacji. I za to duży szacunek i polecam was dalej.
  starstarstarstarstar
  Ada
  cudzyslow Mają szeroki zakres usług, konkurencyjne ceny oraz kompetetny i taktowny personel
  starstarstarstarstar
  Tomek
 • cudzyslow Mają szeroki zakres usług, konkurencyjne ceny oraz kompetetny i taktowny personel
  starstarstarstarstar
  piotrek
  cudzyslow Szczerze polecam uslugi zakladu.Panowie bardzo pomocni i kompetentni.Przygotowanie do ostatniej drogi jak i cala uroczystosc odbywala sie w spokojnej atmosferze co jest bardzo wazne .Serdecznie dziękuję
  starstarstarstarstar
  Renata
 • cudzyslow Szczerze polecam uslugi zakladu.Panowie bardzo pomocni i kompetentni.Przygotowanie do ostatniej drogi jak i cala uroczystosc odbywala sie w spokojnej atmosferze co jest bardzo wazne .Serdecznie dziękuję
  starstarstarstarstar
  Renata
  cudzyslow Bez waszej pomocy to ja sama bym sobie nie poradziła. te wszystkie formalności w czasach wirusa totalnie mnie przerosły. Dziękuję za pomoc.
  starstarstarstarstar
  Krystyna
 • cudzyslow mają konkurencyjne ceny i zorganizują cały pogrzeb od początku do końca, nawet teraz w czasach pandemii wszystko dopną na ostatni guzik
  starstarstarstarstar
  Daniel
  cudzyslow Firma Lethe zajęło się transportem podczas pogrzebu. Zarówno zmarłego, jak i całej naszej rodziny. Samochody mają bardzo komfortowe i czyste.
  starstarstarstarstar
  Anka
 • cudzyslow Dziękujemy za pomoc. Bez was nie poradzilibyśmy sobie z tym wszystkim. Byliście dla nas ogromnym wsparciem i pomocą.
  starstarstarstarstar
  Paulina
  cudzyslow Ludzie którzy tutaj pracują znają się na swojej robocie. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej trumny, zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o wymiary. Oni nam w tym wszystkim pomogli i zamówili właściwy model.
  starstarstarstarstar
  Hanna
 • cudzyslow Nie bede sie tutaj nie wiadomo jak rozpisywać. Bardzo nam pomogli w ciężkich chwilach. Mają korzystną ofertę, nie ma problemu z dogadaniem się jeśli chodzi o płatności.
  starstarstarstarstar
  Stefan B
  cudzyslow jeśli ktoś szuka profesjonalistów z takim empatycznym podejściem do klienta to to jest odpowiednie miejsce do tego
  starstarstarstarstar
  Stella
 • cudzyslow Wasza pomoc przy sprowadzeniu ciała zmarłego jest nieoceniona. Nie mam słów aby opisać swoją wdzięczność. Bardzo, ale to bardzo dziękuję!
  starstarstarstarstar
  danuta
  cudzyslow jestem zadowolona z tego jak zostaliśmy tutaj przyjęci. Pokazali nam kilka ofert na organizację pogrzebu, powiedzieli co i jak, zaproponowali konkurencyjne ceny. Wszystko przebiegło w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze.
  starstarstarstarstar
  Kalina
 • cudzyslow kiedy umrze bliska osoba to nie ma się głowy do tych wszystkich formalności itp. I cieszę się, że własnie wtedy znajoma poleciła mi Lethe, którzy przyszli z pomocą. Całą rodziną przesyłamy podziękowania.
  starstarstarstarstar
  Grażynka
  cudzyslow Najlepszy zakład pogrebowy w Warszawie. Odpowiedni ludzie w takim miejscu. W takiej branży trzeba mieć naprawdę wyjątkową wrazliwość na ludzkie cierpienie. I tutaj właśnie każdy spotka się z taką empatią.
  starstarstarstarstar
  Dagmara
 • cudzyslow Ludzie z Lethe zajęli się całą organizacją pogrzebu i wszystkim co z tym związane. Od wszelakich formalności, po transport rodziny na cmentarz i stypę.
  starstarstarstarstar
  Andrzej
  cudzyslow Pomocni, taktowni - pod względem obsługi klienta nie można absolutnie nic zarzucić. Zresztą jeśli chodzi o ofertę pogrzebową to podobnie - firma godna polecenia.
  starstarstarstarstar
  Martyna
 • cudzyslow Pomogli nam zorganizować pogrzeb oraz konsolacje. Właściwie nie musieliśmy się niczym zajmować, oni wzięli wszystko na siebie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.
  starstarstarstarstar
  emil
  cudzyslow pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz taktem. mają doświadczenie w branży i kiedy się do nich przyjdzie to zaoferują obsługę pogrzebu na poziomie i zajmą się wszystkim.
  starstarstarstarstar
  Danka
 • cudzyslow Ludzie z Lethe sprawili, że pogrzeb naszego dziadka wyglądał przepięknie. Zajęli się niemal każdym szczegółem ceremonii. Nie musieliśmy sobie zaprzątać niczym głowy. Dzięki Lethe mogliśmy się skupić na pożegnaniu naszego Dziadzia.
  starstarstarstarstar
  Ala
  cudzyslow jesli komuś zależy na pogrzebie z klasą, dopracowanym w najmniejszym szczególe, a przy tym by nie wyniosło was to milionów to polecam własnie Lethe. Ceny mają przystępne, jednak jakość realizacji usług - wysoka!
  starstarstarstarstar
  Andrzej
 • cudzyslow mam bardzo pozytywne odczucia po skorzystaniu z usług Lethe. A konkretnie chodzi o wieniec. W ostatniej chwili okazało się, że kwiaciarnia w której zrobiliśmy zamówienie nie jest w stanie wykonać wieńca więc na wariackich papierach szukali... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Konrad G
  cudzyslow Świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe - zajmą się wszystkim i nic nie będzie na twojej głowie.
  starstarstarstarstar
  Sylwia A
 • cudzyslow Przygotowali piękne wiązanki na pogrzeb. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Gorąco Polecam
  starstarstarstarstar
  Kamila
  cudzyslow Personel jest bez zarzutu! Kompetentni, obyci i taktowni. Proponują różne rozwiązania, doradzają, no i są atrakcyjni cenowo.
  starstarstarstarstar
  Hanna Z
 • cudzyslow skontaktowaliśmy się z Lethe, aby pomogli nam sprowadzić ciało naszego wuja z Niemiec. Nas to po prostu przerosło... i emocjonalnie, i fizycznie.... Całe szczęscie są takie firmy jak Lethe co pomogą!
  starstarstarstarstar
  Michał
  cudzyslow pracownicy wiedzą jak obchodzić się z klientem w takiej delikatnej sytuacji, pracują tam ludzie z wielką klasą. Robią też piękne wieńce.
  starstarstarstarstar
  Zofia Z
 • cudzyslow To u nich własnie kupilismy trumnę. Według mnie mają najrozsądniejsze ceny w okolicy, a przy tym poważnie podchodzą do klienta.
  starstarstarstarstar
  Dorota Z
  cudzyslow Polecam, wszystko sprawnie i bezproblemowo załatwione. Ceny mają konkurencyjne. Organizacja pogrzebu - na poziomie i z klasą.
  starstarstarstarstar
  Wiktoria Grych
 • cudzyslow Kompetentna obsługa klienta: znają się na branży i potrafią załatwić wszystko związane z pogrzebem. No i do tego robią naprawdę bardzo ładne wiązanki.
  starstarstarstarstar
  Ryszard Mońko
  cudzyslow jakkolwiek by to nie zabrzmiało to obsługa klienta w Lethe jest na wysokim poziomie !!! POLECAM
  starstarstarstarstar
  Ewelina Kurek
 • cudzyslow w Lethe spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Widzą, że klient który zgłasza się do nich po pomoc z organizacją pogrzebu potrzebuje empatii i oni własnie to dają
  starstarstarstarstar
  Marta Reda
  cudzyslow na stronie mają cennik więc można się wszystkiego dowiedzieć. Mają przystępne te ceny za całą obsługę pogrzebu i zajmą się wszystkim jak prawdziwi profesjonaliści
  starstarstarstarstar
  patrycja
 • cudzyslow duży wybór różnych modeli trumien - różne wielkości, kolory... że tak to ujmę "każdy znajdzie coś dla siebie". Są też różne przedziały cenowe co jest też plusem
  starstarstarstarstar
  Nastka Ryńska
  cudzyslow Lethe to synonim profesjonalizmu oraz taktu. Mają rozbudowaną ofertę o produkty i usługi związane z pogrzebem. Można się do nich zgłosić i wszystko za Ciebie załatwią.
  starstarstarstarstar
  Mariusz P
 • cudzyslow Personel w Lethe jest niesamowity. Potrafią doradzić, a do tego zajmą się różnymi formalnościami i dokumentacją związaną z pochówkiem, bo wiadomo że człowiek w tym czasie nie ma do tego głowy.
  starstarstarstarstar
  Aniela
  cudzyslow profesjonalny zakład pogrzebowy. Pełen zakres usług, przystępne ceny i miła obsługa.
  starstarstarstarstar
  Matylda Z
 • cudzyslow Zorganizowali dla nas kondukt pogrzebowy z odprowadzeniem. Bardzo profesjonalna firma która wie jak postępować z klientem w tych trudnych momentach. Poza tym ceny jak na Warszawę są naprawdę okazjonalne.
  starstarstarstarstar
  Kacper D
  cudzyslow nie będę wyjątkowa i również pochwalę Lethe za obsługę klienta, wyrozumiałość oraz empatię. Naprawdę potrafią wczuć się w sytuację swoich klientów. No i do tego robią przepiękne wiązanki, a ich kwiaty są bardzo ładne.
  starstarstarstarstar
  Paulina
 • cudzyslow Przed świętami zakupiliśmy u nich kilka wieńców na cmentarz na groby bliskich. Bardzo ładne, kwiaty świeże, a do tego niedrogo.
  starstarstarstarstar
  Rekus J
  cudzyslow zakład pogrzebowy z bardzo dobrą obsługą. Wykwalifikowani ludzie z odpowiednim podejściem. Pomogą w organizacji pogrzebu, doradzą co wybrać itp. Polecam
  starstarstarstarstar
  Arek
 • cudzyslow moja opinia o zakładzie pogrzebowym Lethe jest jak najbardziej pozytywna. Mają rozbudowaną ofertę, są nastawieni na klienta oraz jest komfort podczas tych wszystkich formalności. Chętnie służą wsparciem i pomocą.
  starstarstarstarstar
  Malina
  cudzyslow Bezproblemowy kontakt z pracownikami, którzy są bardzo taktowni. Do tego mają sporo usług w swoim asortymencie i pomogą właściwie przy większości spraw związanych z pogrzebem. Ceny są przystępne.
  starstarstarstarstar
  Monika
 • cudzyslow Obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy Lethe wiedzą jak obchodzić się z klientem w tym trudnym czasie. Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny i do tego takie ludzkie podejście. Polecam.
  starstarstarstarstar
  Patka
  cudzyslow no co tu dużo pisać: są ogromnym wsparciem podczas organizacji pogrzebu i związanych z tym formalnościami. Pracownicy wykazują się dużym wyczuciem taktu i empatia. Ceny są okazyjne, a oferta jest też rozbudowana (u nas zajęli się także o... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kuba
 • cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie LETHE. W tych jakże dla mnie ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne. J... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Maja K
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa Praga Południe - Warszawa