LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa
Gold

Ulica: Rechniewskiego 14

Miasto: Warszawa, 03-980

Województwo: Mazowieckie

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa Rechniewskiego 14, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

zakład pogrzebowy w Warszawie

 

zakład pogrzebowy praga południe

Zakład Pogrzebowy LETHE to firma rodzinna, którą od wielu lat prowadzą wspólnie Panowie Zdzieborscy - ojciec wraz z synem. LETHE, pragnąc jak najbardziej pomóc pogrążonej w smutku Rodzinie, zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma nasza działa zawsze w sposób profesjonalny, oferując przy tym przystępne ceny. Organizujemy pogrzeby dla mieszkańców całej Warszawy (Praga, Gocław, Centrum, Śródmieście, Mokotów, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wilanów, Włochy, Wola, Ochota), a także - jeśli sobie nasi Klienci życzą - wspomożemy w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych dla osób z całej Polski.

Ostatnia droga Osoby Zmarłej powinna być zawsze pełna godnościdostojeństwa oraz najwyższego szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny. Dzięki takiej postawie wzrasta liczba Klientów, ktorzy nam zaufali. To zaś sprawia, że nie chcąc zawieść tego zaufania nasza firma rozwija się, poszerzając nieustannie pakiet naszych usług pogrzebowych. Dokładamy także starań, aby podnosić ich standard. Bogate doświadczenie oraz znajomość rynku usług pogrzebowych gwarantuje, że życzenia rodzin, pragnących najpiękniej pożegnać swojego Bliskiego, są zawsze dokładnie spełniane.

Dom Pogrzebowy LETHE organizuje pogrzeby w obrządkach różnych wyznań (gł. katolickich, prawosławnych oraz innych), jak również ceremonie świeckie. Usługi pogrzebowe świadczone przez zespół pod kierunkiem Pana Pawła Zdzieborskiego opieramy na transparnetności i godności.

usługi pogrzebowe warszawa

Pracownicy naszej firmy z całą kompetencją otoczą Państwa uwagą i troską, spiesząc z pomocą i wsparciem, jakich się z pewnością potrzebuje w tych trudnych momentach. Ich powstawa oraz nienaganna prezencja zawsze podkreślają wagę uroczystości żałobnych.

Mogą Państwo zaufać nam już od momentu powierzenia ciała Osoby Zmarłej. Firma LETHE przewiezie je z szacunkiem do własnej chłodni, gdzie oczekuje ono do dnia pogrzebu. Oferujemy transport zarówno na terenie kraju, jak i zagranicy.

Wszelkie szczegóły, dotyczące kolejnych etapów ceremonii żałobnej, mogą Państwo ustalić w naszym biurze stacjonarnym – bądź też nasze mobilne biuro może przyjechać do Państwa domu. Wszystkie formalności bierzemy na własne barki, by jak najbardziej odciążyć pogrążoną w smutku Rodzinę. Zajmujemy się całą biurokracją: od wyrobienia aktu zgonu przez wszelkie sprawy urzędowe aż do ceremonii na cmentarzu. Jeśli Państwo tego sobie życzą, również możemy zadbać o organizację konsolacji (stypy).

warszawa gocław

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu pod telefonami:

500 253 842 i  502 832 474.

LETHE jest firmą wyspecjalizową również w transporcie Zmarłych. Tabor samochodowy, który posiadamy, to m.in. Mercedesy Vito oraz ekskluzywny karawan Mercedes W 211, który zakupiliśmy w 2014 roku.

usługi pogrzebowe

Wśród naszych propozycji pomocy w tych trudnych chwilach dla Państwa znajdują się m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego - ew. różnica wypłacana jest przed ceremonią pogrzebową

 • reprezentowanie Państwa w Urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności

 • szeroki wybór trumien

 • urn - wiele wzorów i kolorów

 • tworzenie, drukowanie i zamieszczanie klepsydr w miejscach do tego wyznaczonych

 • umieszczenie nekrologu w prasie

 • kremacje

 • florystyka żałobna

 • transport zwłok i prochów na terenie całej Polski

 • obsługa pogrzebów wszystkich wyznań

zakłady pogrzebowe

dom pogrzebowy warszawa

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Lethe

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

Dom Pogrzebowy Lethe

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul.Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow Kompetentna obsługa klienta: znają się na branży i potrafią załatwić wszystko związane z pogrzebem. No i do tego robią naprawdę bardzo ładne wiązanki.
  starstarstarstarstar
  Ryszard Mońko
  cudzyslow jakkolwiek by to nie zabrzmiało to obsługa klienta w Lethe jest na wysokim poziomie !!! POLECAM
  starstarstarstarstar
  Ewelina Kurek
 • cudzyslow w Lethe spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Widzą, że klient który zgłasza się do nich po pomoc z organizacją pogrzebu potrzebuje empatii i oni własnie to dają
  starstarstarstarstar
  Marta Reda
  cudzyslow na stronie mają cennik więc można się wszystkiego dowiedzieć. Mają przystępne te ceny za całą obsługę pogrzebu i zajmą się wszystkim jak prawdziwi profesjonaliści
  starstarstarstarstar
  patrycja
 • cudzyslow duży wybór różnych modeli trumien - różne wielkości, kolory... że tak to ujmę "każdy znajdzie coś dla siebie". Są też różne przedziały cenowe co jest też plusem
  starstarstarstarstar
  Nastka Ryńska
  cudzyslow Lethe to synonim profesjonalizmu oraz taktu. Mają rozbudowaną ofertę o produkty i usługi związane z pogrzebem. Można się do nich zgłosić i wszystko za Ciebie załatwią.
  starstarstarstarstar
  Mariusz P
 • cudzyslow Personel w Lethe jest niesamowity. Potrafią doradzić, a do tego zajmą się różnymi formalnościami i dokumentacją związaną z pochówkiem, bo wiadomo że człowiek w tym czasie nie ma do tego głowy.
  starstarstarstarstar
  Aniela
  cudzyslow profesjonalny zakład pogrzebowy. Pełen zakres usług, przystępne ceny i miła obsługa.
  starstarstarstarstar
  Matylda Z
 • cudzyslow Zorganizowali dla nas kondukt pogrzebowy z odprowadzeniem. Bardzo profesjonalna firma która wie jak postępować z klientem w tych trudnych momentach. Poza tym ceny jak na Warszawę są naprawdę okazjonalne.
  starstarstarstarstar
  Kacper D
  cudzyslow nie będę wyjątkowa i również pochwalę Lethe za obsługę klienta, wyrozumiałość oraz empatię. Naprawdę potrafią wczuć się w sytuację swoich klientów. No i do tego robią przepiękne wiązanki, a ich kwiaty są bardzo ładne.
  starstarstarstarstar
  Paulina
 • cudzyslow Przed świętami zakupiliśmy u nich kilka wieńców na cmentarz na groby bliskich. Bardzo ładne, kwiaty świeże, a do tego niedrogo.
  starstarstarstarstar
  Rekus J
  cudzyslow zakład pogrzebowy z bardzo dobrą obsługą. Wykwalifikowani ludzie z odpowiednim podejściem. Pomogą w organizacji pogrzebu, doradzą co wybrać itp. Polecam
  starstarstarstarstar
  Arek
 • cudzyslow moja opinia o zakładzie pogrzebowym Lethe jest jak najbardziej pozytywna. Mają rozbudowaną ofertę, są nastawieni na klienta oraz jest komfort podczas tych wszystkich formalności. Chętnie służą wsparciem i pomocą.
  starstarstarstarstar
  Malina
  cudzyslow Bezproblemowy kontakt z pracownikami, którzy są bardzo taktowni. Do tego mają sporo usług w swoim asortymencie i pomogą właściwie przy większości spraw związanych z pogrzebem. Ceny są przystępne.
  starstarstarstarstar
  Monika
 • cudzyslow Obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy Lethe wiedzą jak obchodzić się z klientem w tym trudnym czasie. Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny i do tego takie ludzkie podejście. Polecam.
  starstarstarstarstar
  Patka
  cudzyslow no co tu dużo pisać: są ogromnym wsparciem podczas organizacji pogrzebu i związanych z tym formalnościami. Pracownicy wykazują się dużym wyczuciem taktu i empatia. Ceny są okazyjne, a oferta jest też rozbudowana (u nas zajęli się także o... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kuba
 • cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie LETHE. W tych jakże dla mnie ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne. J... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Maja K
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa