LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa
Gold

Ulica: Rechniewskiego 14

Miasto: Warszawa, 03-980

Województwo: Mazowieckie

Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa Rechniewskiego 14, Warszawa lethewarszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 500253842   502832474

zakład pogrzebowy w Warszawie

 

 

zakład pogrzebowy praga południe


Zakład Pogrzebowy LETHE to firma rodzinna, którą od wielu lat prowadzą wspólnie Panowie Zdzieborscy - ojciec wraz z synem. LETHE, pragnąc jak najbardziej pomóc pogrążonej w smutku Rodzinie, zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe. Firma nasza działa zawsze w sposób profesjonalny, oferując przy tym przystępne ceny. Organizujemy pogrzeby dla mieszkańców całej Warszawy (Praga, Gocław, Centrum, Śródmieście, Mokotów, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wilanów, Włochy, Wola, Ochota), a także - jeśli sobie nasi Klienci życzą - wspomożemy w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych dla osób z całej Polski.

Ostatnia droga Osoby Zmarłej powinna być zawsze pełna godnościdostojeństwa oraz najwyższego szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny. Dzięki takiej postawie wzrasta liczba Klientów, ktorzy nam zaufali. To zaś sprawia, że nie chcąc zawieść tego zaufania nasza firma rozwija się, poszerzając nieustannie pakiet naszych usług pogrzebowych. Dokładamy także starań, aby podnosić ich standard. Bogate doświadczenie oraz znajomość rynku usług pogrzebowych gwarantuje, że życzenia rodzin, pragnących najpiękniej pożegnać swojego Bliskiego, są zawsze dokładnie spełniane.

Dom Pogrzebowy LETHE organizuje pogrzeby w obrządkach różnych wyznań (gł. katolickich, prawosławnych oraz innych), jak również ceremonie świeckie. Usługi pogrzebowe świadczone przez zespół pod kierunkiem Pana Pawła Zdzieborskiego opieramy na transparnetności i godności.


usługi pogrzebowe warszawa


Pracownicy naszej firmy z całą kompetencją otoczą Państwa uwagą i troską, spiesząc z pomocą i wsparciem, jakich się z pewnością potrzebuje w tych trudnych momentach. Ich powstawa oraz nienaganna prezencja zawsze podkreślają wagę uroczystości żałobnych.

Mogą Państwo zaufać nam już od momentu powierzenia ciała Osoby Zmarłej. Firma LETHE przewiezie je z szacunkiem do własnej chłodni, gdzie oczekuje ono do dnia pogrzebu. Oferujemy transport zarówno na terenie kraju, jak i zagranicy. LETHE jest firmą wyspecjalizową również w transporcie Zmarłych główonie sprowadzamy zmarłych z krajów Unii Europejskiej. Tabor samochodowy, który posiadamy, to m.in. Mercedesy Vito oraz eleganckie karawany Mercedes W 212.

Wszelkie szczegóły, dotyczące kolejnych etapów ceremonii żałobnej, mogą Państwo ustalić w naszym biurze stacjonarnym – bądź też nasze mobilne biuro może przyjechać do Państwa domu. Wszystkie formalności bierzemy na własne barki, by jak najbardziej odciążyć pogrążoną w smutku Rodzinę. Zajmujemy się całą biurokracją: od wyrobienia aktu zgonu przez wszelkie sprawy urzędowe aż do ceremonii na cmentarzu. Jeśli Państwo tego sobie życzą, również możemy zadbać o organizację konsolacji (stypy).


warszawa gocław


Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu pod telefonami:

500 253 842 i  502 832 474.

 

usługi pogrzebowe


Wśród naszych propozycji pomocy w tych trudnych chwilach dla Państwa znajdują się m.in. następujące usługi pogrzebowe:

 • bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego - ew. różnica wypłacana jest przed ceremonią pogrzebową

 • reprezentowanie Państwa w Urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności

 • szeroki wybór trumien

 • urn - wiele wzorów i kolorów

 • tworzenie, drukowanie i zamieszczanie klepsydr w miejscach do tego wyznaczonych

 • umieszczenie nekrologu w prasie

 • kremacje

 • florystyka żałobna

 • transport zwłok i prochów na terenie całej Polski

 • obsługa pogrzebów wszystkich wyznań

 

zakłady pogrzebowe


dom pogrzebowy warszawa


zakłady pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy Lethe

ul. Rechniewskiego 14

(kościół św. Patryka - Gocław)

03-980 WARSZAWA

Dom Pogrzebowy Lethe

ul. Floriańska 6 lok. U1

(wejście od ul.Jagiellońskiej)

03-707 WARSZAWA


Rekomendacje

 • cudzyslow pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz taktem. mają doświadczenie w branży i kiedy się do nich przyjdzie to zaoferują obsługę pogrzebu na poziomie i zajmą się wszystkim.
  starstarstarstarstar
  Danka
  cudzyslow Ludzie z Lethe sprawili, że pogrzeb naszego dziadka wyglądał przepięknie. Zajęli się niemal każdym szczegółem ceremonii. Nie musieliśmy sobie zaprzątać niczym głowy. Dzięki Lethe mogliśmy się skupić na pożegnaniu naszego Dziadzia.
  starstarstarstarstar
  Ala
 • cudzyslow jesli komuś zależy na pogrzebie z klasą, dopracowanym w najmniejszym szczególe, a przy tym by nie wyniosło was to milionów to polecam własnie Lethe. Ceny mają przystępne, jednak jakość realizacji usług - wysoka!
  starstarstarstarstar
  Andrzej
  cudzyslow mam bardzo pozytywne odczucia po skorzystaniu z usług Lethe. A konkretnie chodzi o wieniec. W ostatniej chwili okazało się, że kwiaciarnia w której zrobiliśmy zamówienie nie jest w stanie wykonać wieńca więc na wariackich papierach szukali... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Konrad G
 • cudzyslow Świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe - zajmą się wszystkim i nic nie będzie na twojej głowie.
  starstarstarstarstar
  Sylwia A
  cudzyslow Przygotowali piękne wiązanki na pogrzeb. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Gorąco Polecam
  starstarstarstarstar
  Kamila
 • cudzyslow Personel jest bez zarzutu! Kompetentni, obyci i taktowni. Proponują różne rozwiązania, doradzają, no i są atrakcyjni cenowo.
  starstarstarstarstar
  Hanna Z
  cudzyslow skontaktowaliśmy się z Lethe, aby pomogli nam sprowadzić ciało naszego wuja z Niemiec. Nas to po prostu przerosło... i emocjonalnie, i fizycznie.... Całe szczęscie są takie firmy jak Lethe co pomogą!
  starstarstarstarstar
  Michał
 • cudzyslow pracownicy wiedzą jak obchodzić się z klientem w takiej delikatnej sytuacji, pracują tam ludzie z wielką klasą. Robią też piękne wieńce.
  starstarstarstarstar
  Zofia Z
  cudzyslow To u nich własnie kupilismy trumnę. Według mnie mają najrozsądniejsze ceny w okolicy, a przy tym poważnie podchodzą do klienta.
  starstarstarstarstar
  Dorota Z
 • cudzyslow Polecam, wszystko sprawnie i bezproblemowo załatwione. Ceny mają konkurencyjne. Organizacja pogrzebu - na poziomie i z klasą.
  starstarstarstarstar
  Wiktoria Grych
  cudzyslow Kompetentna obsługa klienta: znają się na branży i potrafią załatwić wszystko związane z pogrzebem. No i do tego robią naprawdę bardzo ładne wiązanki.
  starstarstarstarstar
  Ryszard Mońko
 • cudzyslow jakkolwiek by to nie zabrzmiało to obsługa klienta w Lethe jest na wysokim poziomie !!! POLECAM
  starstarstarstarstar
  Ewelina Kurek
  cudzyslow w Lethe spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą. Widzą, że klient który zgłasza się do nich po pomoc z organizacją pogrzebu potrzebuje empatii i oni własnie to dają
  starstarstarstarstar
  Marta Reda
 • cudzyslow na stronie mają cennik więc można się wszystkiego dowiedzieć. Mają przystępne te ceny za całą obsługę pogrzebu i zajmą się wszystkim jak prawdziwi profesjonaliści
  starstarstarstarstar
  patrycja
  cudzyslow duży wybór różnych modeli trumien - różne wielkości, kolory... że tak to ujmę "każdy znajdzie coś dla siebie". Są też różne przedziały cenowe co jest też plusem
  starstarstarstarstar
  Nastka Ryńska
 • cudzyslow Lethe to synonim profesjonalizmu oraz taktu. Mają rozbudowaną ofertę o produkty i usługi związane z pogrzebem. Można się do nich zgłosić i wszystko za Ciebie załatwią.
  starstarstarstarstar
  Mariusz P
  cudzyslow Personel w Lethe jest niesamowity. Potrafią doradzić, a do tego zajmą się różnymi formalnościami i dokumentacją związaną z pochówkiem, bo wiadomo że człowiek w tym czasie nie ma do tego głowy.
  starstarstarstarstar
  Aniela
 • cudzyslow profesjonalny zakład pogrzebowy. Pełen zakres usług, przystępne ceny i miła obsługa.
  starstarstarstarstar
  Matylda Z
  cudzyslow Zorganizowali dla nas kondukt pogrzebowy z odprowadzeniem. Bardzo profesjonalna firma która wie jak postępować z klientem w tych trudnych momentach. Poza tym ceny jak na Warszawę są naprawdę okazjonalne.
  starstarstarstarstar
  Kacper D
 • cudzyslow nie będę wyjątkowa i również pochwalę Lethe za obsługę klienta, wyrozumiałość oraz empatię. Naprawdę potrafią wczuć się w sytuację swoich klientów. No i do tego robią przepiękne wiązanki, a ich kwiaty są bardzo ładne.
  starstarstarstarstar
  Paulina
  cudzyslow Przed świętami zakupiliśmy u nich kilka wieńców na cmentarz na groby bliskich. Bardzo ładne, kwiaty świeże, a do tego niedrogo.
  starstarstarstarstar
  Rekus J
 • cudzyslow zakład pogrzebowy z bardzo dobrą obsługą. Wykwalifikowani ludzie z odpowiednim podejściem. Pomogą w organizacji pogrzebu, doradzą co wybrać itp. Polecam
  starstarstarstarstar
  Arek
  cudzyslow moja opinia o zakładzie pogrzebowym Lethe jest jak najbardziej pozytywna. Mają rozbudowaną ofertę, są nastawieni na klienta oraz jest komfort podczas tych wszystkich formalności. Chętnie służą wsparciem i pomocą.
  starstarstarstarstar
  Malina
 • cudzyslow Bezproblemowy kontakt z pracownikami, którzy są bardzo taktowni. Do tego mają sporo usług w swoim asortymencie i pomogą właściwie przy większości spraw związanych z pogrzebem. Ceny są przystępne.
  starstarstarstarstar
  Monika
  cudzyslow Obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy Lethe wiedzą jak obchodzić się z klientem w tym trudnym czasie. Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny i do tego takie ludzkie podejście. Polecam.
  starstarstarstarstar
  Patka
 • cudzyslow no co tu dużo pisać: są ogromnym wsparciem podczas organizacji pogrzebu i związanych z tym formalnościami. Pracownicy wykazują się dużym wyczuciem taktu i empatia. Ceny są okazyjne, a oferta jest też rozbudowana (u nas zajęli się także o... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Kuba
  cudzyslow Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie LETHE. W tych jakże dla mnie ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne. J... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Maja K
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lethe Zakład Pogrzebowy Warszawa - Praga - Warszawa