LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Lete Zakład Pogrzebowy

Lete Zakład Pogrzebowy - Bielsko-Biała
Gold

Ulica: Karpacka 10

Miasto: Bielsko-Biała, 43-300

Województwo: Śląskie

Lete Zakład Pogrzebowy - Bielsko-Biała Karpacka 10, Bielsko-Biała www.lete-pogrzeb.pl Ocena:brak 602 628 913

zakład pogrzebowy bielsko

Zakład Usług Pogrzebowych LETE z Bielska-Białej to rodzinna firma, działająca w branży pogrzebowej od 1989 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Przemysław Tajstra. Długoletnie działanie wiąże się z długoletnimi tradycjami, owocując jednocześnie bogatym doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy z Bielska-Białej specjalizuje się w organizacji ceremonii pogrzebowych - zarówno religijnych, jak i świeckich. Posiadamy również bogate doświadczenie w organizacji kremacji. Nasze główne biuro znajduje się w mieście Bielsko-Biała przy ul. Karpackiej 10, zaś filię oraz Dom Pogrzebowy znajdą Państwo w mieście Żywiec przy ul. Legionów 31. Nie ograniczamy jednak zasięgu naszego działania jedynie do Bielska-Białej oraz Żywca, ale obejmujemy nim również cały Beskid Śląski, województwo śląskie oraz cały kraj.

bielsko-biała

W naszej pracy kierujemy się, niby drogowskazami, ważnymi dla nas przekonaniami. Każdy Zmarły - niezależnie od stanu majątkowego za życia - zasługuje na godny pochówek - a my staramy się pomóc w jego organizacji. Jeśli zgłoszą się Państwo do naszego Zakładu Pogrzebowego obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Państwu pomóc i jak najpiękniej pożegnać Drogą Państwu Osobę.

Zaangażowanie w wypełnianie naszych obowiązków zawodowych odzwierciedla wysoka jakość naszych usług pogrzebowych, które świadczymy. To właśnie dlatego Zakład Pogrzebowy LETE proszony jest przez różne instytucje państwowe, lokalne oraz wyznaniowe o pomoc w przygotowaniu uroczystości żałobnych różnych rodzajów i w różnych okolicznościach. W roku 2009 staliśmy się członkiem Polskiej Izbie Pogrzebowej, co jest nie tylko dla nas zaszczytem, ale także pozwala nam na bycie na bieżąco z aktualnymi i ważnymi sprawami branży pogrzebowej oraz na udział w różnorodnych szkoleniach organizowanych przez tę instytucję.

usługi pogrzebowe

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego LETE gwarantują wysoką jakość nie tylko usług, ale także obsługi Klienta. Charakteryzuje ich wysoka kultura osobista, jak również troska o Zmarłych oraz ich rodziny.

Firma pogrzebowa LETE, z racji swojego położenia w Beskidach, działa w specyficznym górzystym, regionie kraju. Z tego względu specjalistyczne pojazdy - karawany, które posiadamy, są przystosowane do wykonywania usługi transportu Zmarłych w warunkach o dużym zróżnicowaniu terenu. Do realizowania zadań w najtrudniej dostępnym, stromym, a niekiedy i śliskim terenie służy jeden z naszych karawanów, wyposażony w napęd na cztery koła oraz specjalne opony. Podcza trwania większości ceremonii pogrzebowych posługujemy się zaś ceremonialnymi karawanami.

Naszą dumą jest zabytkowy karawan, wyprodukowany we Wiedniu w XIX wieku dla zakładu pogrzebowego we Lwowie. Został on odremontowany i przystosowany do pracy w zakładzie pogrzebowym w XXI wieku. Jego obecność nadaje specyficzny klimat ceremoniom ostatniego pożegnania, dlatego jesteśmy często proszeni o jego udział w uroczystości żałobnych.

usługi pogrzebowe Bielsko-biała

usługi pogrzebowe w Bielsku

Zakład Pogrzebowy LETE ma w swojej ofercie również usługi międzynarodowego transportu Zmarłych. W naszym parku maszynowym jest także specjalny karawan, który oddelegowany jest do zadań przewozu Zmarłych na duże odległości. Spełnia on rygorystyczne międzynarodowe normy sanitarne oraz te normy, które są związane z ochroną środowiska. Jest przystosowany do jednorazowego przewozu dwóch trumien.

Z naszej strony zawsze staramy się, aby mogli Państwo odczuć troskę o jak najbardziej odpowiedni dobór detali pogrzebowych oraz o drobiazgową realizację założonego celu czyli organizacji ceremonii żałobnych. Dlatego od zgłoszenia o zgonie Zmarłego po sam koniec uroczystości mogą się Państwo do nas zwracać mając pewność, że zależy nam na przygotowaniu pięknego pogrzebu równie bardzo, jak rodzinie Zmarłego. Starania te doceniane są przez licznych Klientów, którzy powierzają naszemu zakładowi pogrzebowemu ostatnie pożegnania swoich drogich Zmarłych. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją, że każda uroczystość pogrzebowa zostanie przeprowadzona dokładnie według Państwa życzeń i pragnień.

Zakład Pogrzebowy Bielsko-Biała

LETE Usługi Pogrzebowe Bielsko-Biała to m.in.:

 • organizacja i przeprowadzenie pogrzebów zwykłych i z kremacją
 • kredytowanie usług pogrzebowych
 • wypłata zasiłków pogrzebowych w zakładzie pogrzebowym
 • kompleksowe dopełnienie formalności urzędowych
 • opłaty cmentarne
 • eleganckie karawany pogrzebowe Mercedes i ceremonialne karawany konne
 • ekshumacje
 • całodobowa eksportacja zmarłych
 • nakładka chłodnicza - w przypadku decyzji Rodziny o pobycie ciała Zmarłego w domu aż do dnia pogrzebu
 • profesjonalne przygotowanie ciała do pogrzebu
 • balsamacja
 • trumny, urny, relikwiarze
 • klepsydry i nekrologi
 • krzyże i tabliczki
 • wieńce i wiązanki kwiatów
 • inne akcesoria pogrzebowe
 • odzież żałobna
 • oprawa fotograficzna i muzyczna pogrzebu
 • międzynarodowy i krajowy transport Zmarłych
 • usługi kamieniarskie
 • nagrobki

dom pogrzebowy


kremacje

ZAKŁAD POGRZEBOWY LETE Przemysław Tajstra BIELSKO-BIAŁA

"Godny pogrzeb w niewygórowanej cenie"

Tel. całodobowy 602 628 913


43-300 Bielsko-Biała

ul. Karpacka 10

(33) 811 98 06

&

Usługi Pogrzebowe LETE Żywiec

Przemysław Tajstra

(33) 860 21 16

34-300 Żywiec

Al. Legionów 31

 

pogrzebyRekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Lete Zakład Pogrzebowy - Bielsko-Biała