LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Łakomski Zakład Pogrzebowy

Łakomski Zakład Pogrzebowy - Częstochowa
Silver

Ulica: Wolności 54/60

Miasto: Częstochowa, 42-200

Województwo: Śląskie

Łakomski Zakład Pogrzebowy - Częstochowa Wolności 54/60, Częstochowa lakomski-pogrzeby.pl Ocena:brak (034) 324-12-12

zakłady pogrzebowe częstochowa

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI z Częstochowy od 28 lat świadczy usługi pogrzebowe na terenie powiatu częstochowskiego oraz całego kraju. Dzięki staranności i solidności popartej doświadczeniem, zdobyliśmy Państwa zaufanie. Przez cały czas działalności, dzięki zaangażowaniu i okazanej pomocy wypracowaliśmy opinię uczciwej i solidnej firmy. Firma pogrzebowa prowadzona przez Pana Jerzego Łakomskiego to przykład rodzinnej i nowoczesnej firmy funeralnej. Biuro firmy znajduje się w Częstochowie przy ul. Wolności 54/60. Rodziny korzystające z naszych usług polecają nasz zakład pogrzebowy swoim znajomym i przyjaciołom, za co serdecznie dziękujemy.

częstochowa pogrzeb

Do każdej świadczonej przez naszą firmę usługi pogrzebowej podchodzimy w sposób indywidualny, starając się realizować każde życzenie Klienta. Rozumiejąc ciężką sytuację, jaką jest odejście Bliskiej Osoby, oferujemy swoją pomoc tak, by odciążyć rodzinę przy załatwianiu formalności związanych z pochówkiem.

Ogromnie cenimy sobie Państwa zaufanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zredukować do minimum ciężar spraw, z którymi należy się zmierzyć, przygotowując pogrzeb Bliskiej Osoby. Doświadczeni pracownicy Zakładu Pogrzebowego ŁAKOMSKI w Częstochowie kompetentnie, ze zrozumieniem i wrażliwością służą Państwu radami we wszelkich kwestiach związanych z pochówkiem. Zgodnie z Państwa życzeniem pomożemy wybrać trumnę albo urnę, ułożymy tekst klepsydry i wydrukujemy ją na miejscu, dobierzemy najbardziej odpowiednią odzież żałobną oraz inne akcesoria.

zakład pogrzebowy częstochowa

Mogą liczyć Państwo nie tylko na nasze doradztwo, ale i wszelkie sąsiedzkie wsparcie w tych trudnych chwilach. Nasza działalność to połączenie lokalnej tradycji pochówków z nowoczesnym zapleczem technicznym m.in. eleganckimi karawanami.

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI dba też o jak najpiękniejszą oprawę samej ceremonii żałobnej - zapewniamy oprawę muzyczną, a gdy tego sobie Państwo życzą - także wygłaszamy podziękowanie dla przybyłych na pogrzeb gości. Od początku istnienia Polskiej Izby Pogrzebowej jesteśmy jej aktywnym członkiem, co istotnie zwiększa zakres naszych możliwości oraz istotnie wpływa na poziom świadczonych usług pogrzebowych.

zakład pogrzebowy

dom pogrzebowy Częstochowa

Dom Pogrzebowy ŁAKOMSKI w Częstochowie to m.in. takie usługi pogrzebowe, jak:

 • CAŁODOBOWE ODBIORY ZWŁOK Z MIEJSCA ZGONU
 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBU W KAŻDYM OBRZĄDKU
 • KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE PRZEWOZY ZWŁOK
 • KREMACJE I POGRZEBY Z TRUMNĄ
 • WYPŁATY ZASIŁKÓW POGRZEBOWYCH NA MIEJSCU
 • KOSMETYKA POŚMIERTNA
 • BALSAMACJA
 • FLORYSTYKA POGRZEBOWA
 • OBSŁUGA MUZYCZNA CEREMONII
 • CAŁOROCZNA OPIEKA NAD GROBAMI
 • WYNAJEM AUTOKARÓW
 • SALE EKSPORTACYJNE
 • POMOC PRAWNA I PSYCHOLOGICZNA
 • POMOC PRZY ZAŁATWIANIU WSZELKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POGRZEBEM

pogrzeby

Wieńce i wiązanki pogrzebowe prezentowane na fotografiach znajdują się w ofercie okresowo, co uzależnione jest od sezonowej dostępności kwiatów.

Kompozycje kwiatowe zostały wykonane przez:

Gospodarstwo Ogrodnicze
Olga Chabinowska
Ul. Kolejowa 20/22
42-200 Częstochowa
tel. 34 3630302

Prezentowane wieńce, jak i ich fotografie, są wykonane przez Olgę Chabinowską i w całości objęte prawem autorskim w myśl ustawy. Jesteśmy dumni z wieloletniej współpracy z Panią Olgą i zapewniamy, że te wyjątkowej urody działa florystyki pogrzebowej są w przystępnej cenie.

zakłady pogrzebowe

usługi pogrzebowe częstochowa

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI
Częstochowa 42-200
ul. Wolności 54/60

ul. Mirowska 16
tel/fax 34 324-12-12

zakład usług pogrzebowych

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Łakomski Zakład Pogrzebowy - Częstochowa