Zakład pogrzebowy Kulma

Zakład pogrzebowy Kulma - Nowy Sącz
Silver

Ulica: Nawojowska 45

Miasto: Nowy Sącz, 33-300

Województwo: Małopolskie

Zakład pogrzebowy Kulma - Nowy Sącz Nawojowska 45, Nowy Sącz www.kulma-pogrzeby.pl Ocena:brak 669 994 088

zakład pogrzebowy nowy sącz

 

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA działa na terenie powiatów limanowskiego i nowosądeckiego. W powiecie nowosądeckim dwa z naszych biur zlokalizowane są w Nowym Sączu przy ulicy Nawojowskiej 45, drugie zaś zaledwie 5 kilometrów dalej - w Nawojowej przy ulicy Krynickiej 7. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w branży pogrzebowej jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyżej jakości usługi pogrzebowe w celu przygotowania godnego pochówku.

 

zakład pogrzebowy nowy sącz

 

zakład pogrzebowy

 

Firma nasza specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Nieustannie jesteśmy gotowi do pomocy, aby o każdej porze przyjąć Państwa zlecenie na eksportację Zmarłego z miejsca zgonu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy także mobilne biuro. Oznacza to, że po uprzednim kontakcie telefonicznym nasi pracownicy dojadą w uzgodnione miejsce, by tam ustalić wszelkie formalności związane z organizacją uroczystości. W czasie takiego spotkania wykonujemy również skany wszelkich niezbędnych dokumentów. Na Państwa życzenie nasi pracownicy są w stanie reprezentować Was w urzędach oraz innych instytucjach. Czynimy wszystko, aby uczynić lżejszymi trudne chwile, jakie są związane z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej, usprawniając oraz upraszczając ten cały skomplikowany proces. Dajemy także możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu.

 

usługi pogrzebowe w nowym sączu

 

Zakład pogrzebowy KULMA to osoby rzetelne, odpowiedzialne i znające się na swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i wymagania naszych Klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór trumien i urn. Mogą się z nim Państwo zapoznać zarówno w naszych biurach, jak i podczas spotkania w ramach biura mobilnego - poprzez katalog online. Oferowane przez nas produkty to modele najwyższej jakości, charakteryzujące się wyjątkową estetyką wykonania. Posiadamy ogromny wybór trumien sosnowych oraz dębowych - od jasnych po bardzo ciemne. Świadczymy także usługi florystyczne, oferując odpowiednio przygotowane kompozycje kwiatowe. Otrzymujecie Państwo świeże i piękne wieńce bądź wiązanki, które przygotowane zostają z uwzględnieniem Waszych upodobań.

 

zakłady pogrzebowe w nowym sączu

 

W firmie WIOLETA KULMA mogą także Państwo skorzystać z usługi transportu Zmarłych na terenie całej Polski - posiadamy bowiem nowoczesny samochód pogrzebowy, którym możemy dotrzeć po ciało Zmarłego w dowolny zakątek naszego kraju.

Oferujemy Państwu pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowań uroczystości pogrzebowej. Nasza firma zapewnia profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku, ponieważ posiadamy nowoczesne prosektorium z zapleczem. Do Państwa dyspozycji oddajemy także eleganckie i kameralne kaplice, gdzie istnieje możliwość spokojnego pożegnania się ze swoimi najbliższymi. Jesteśmy w stanie pomóc również w napisaniu kilku słów podziękowania dla uczestników pogrzebu, zdając sobie sprawę z tego, że w tak trudnych dla Was chwilach obleczenie uczuć w słowa może być bardzo trudne.

 

pogrzeby w nowym sączu

 

usługi pogrzebowe

 

Zakład pogrzebowy WIOLETA KULMA w Nowym Sączu oraz Nawojowej oferuje Państwu m.in.:

 

 • kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowej
 • załatwienie wszelkich formalności ZUS/KRUS
 • bezgotówkową obsługę kosztów pogrzebu
 • mobilne biuro obsługi
 • krajowy transport zmarłych
 • sprzedaż trumien
 • obsługę florystyczną
 • obsługę muzyczną
 • własną kaplicę
 • prosektorium
 • kosmetykę pośmiertną
 • podziękowania pogrzebowe

 

centrum pogrzebowe nowy sącz

 

pogrzeby

 

Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA
NOWY SĄCZ
ul. Nawojowska 45
33-300 Nowy Sącz
669 994 088
&
Zakład Pogrzebowy WIOLETA KULMA
NAWOJOWA
ul. Krynicka 7
33-335 Nawojowa

Telefon całodobowy:
669 994 088

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład pogrzebowy Kulma - Nowy Sącz