Kuhlmann Cars, Karawany, Sprzedaż Karawanów

Kuhlmann Cars, Karawany, Sprzedaż Karawanów - Pławniowice
Gold

Ulica: Polna 2

Miasto: Pławniowice, 44-171

Województwo: Śląskie

Kuhlmann Cars, Karawany, Sprzedaż Karawanów - Pławniowice Polna 2, Pławniowice kuhlmann-cars.de Ocena:starstarstarstarstar (+48) 665 10 31 00

sprzedaż karawanów

 

KUHLMANN CARS to światowy lider w produkcji i sprzedaży karawanów dla branży pogrzebowej. Siedziba firmy i reprezentacyjne centrum dystrybucji znajduje się w miejscowości Heiden w regionie Münster. Tam, na powierzchni wystawowej ponad 500 m2 i na wolnej przestrzeni o powierzchni ponad 10 000 m2 eksponowanych jest ponad 30 nowych i używanych pojazdów. Karawany pogrzebowe z Niemiec są filarem biznesu wielu liderów branży pogrzebowej na całym świecie. Niemiecki producent karawanów wprowadza na bieżąco coraz to nowsze zabudowy funeralne. Rozgłos firmie przyniosła niezwykle elegancka zabudowa wykonywana na bazie najnowszego Mercedesa klasy E W213.

karawany z niemiec

 

 

KUHLMANN CARS posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie. W Polsce działamy od wielu lat. Zaopatrujemy firmy pogrzebowe działające na terenie kraju w ekskluzywne karawany. Dzięki temu mogą one świadczyć usługi na poziomie światowym i wyróżnić się na lokalnym rynku.

 

sprzedaż karawanów

Nasze karawany są ozdobą wszystkich największych targów branżowych na świecie

 

KUHLMANN CARS to ciągły rozwój oraz poszerzanie asortymentu najwyższej klasy pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów tworzymy samochody pogrzebowe na bazie wielu dostępnych podwozi różnych producentów - takich, jak m.in.: Mercedes, Volkswagen czy Ford.

Wizytówką i siłą KUHLMANN CARS z Niemiec są jego pracownicy. Firma posiada własny dział Rozwoju Technicznego, w skład którego wchodzą wykwalifikowani inżynierowie, wykonawcy prototypów i technicy podwozi - w tym także od jednego z najbardziej renomowanych projektantów i wykonawców pojazdów (Karmann z Osnabrück). Dzięki temu możemy się poszczycić samodzielną produkcją zabudów ekskluzywnych samochodów pogrzebowych na bazie KC-line 213®.

producent karawanów

 

karawan mercedes vito kuhlmann cars

Nowe samochody pogrzebowe powstały też na bazie Mercedes Benz Vito

 

W karawanach KUHLMANN CARS stosujemy nowatorskie rozwiązania, mające na celu usprawnienie codziennego użytkowania pojazdów w zakładach pogrzebowych. Wystarczy wspomnieć systemy elektrycznego podnoszenia wózków i w pełni zautomatyzowanego załadunku trumien oraz regulacji wysokości tyłu pojazdu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też nasze pionierskie systemy transportu i prezentacji urn, a także niezwykle funkcjonalne systemy przechowywania wyposażenia pogrzebowego.

KUHLMANN CARS posiada również własny zakład tapicerski, w którym ręcznie wykonywane są zasłony i rolety według indywidualnych zamówień Klientów. Nasze samochody posiadają skórzaną tapicerkę oraz inne ekskluzywne elementy zdobnicze.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów oferujemy bogaty pakiet usług serwisowych. Mechanicy samochodowi są w stanie dojechać - najszybciej jak to możliwe - naszym specjalnym samochodem serwisowym do każdego miejsca na terenie Europy. W razie konieczności dokonania większych napraw albo serwisu powypadkowego samochód Klienta transportowany jest do Heiden (Niemcy) - a w tym czasie KUHLMANN CARS zapewnia inny samochód pogrzebowy.

Dysponujemy bogato wyposażonym magazynem części zamiennych, co jest gwarancją bezproblemowej i szybkiej naprawy samochodu pogrzebowego.

 

zabudowy karawanów

Nowy karawan zabudowany na bazie najnowszego Mercedesa klasy E W213

 

Mercedes Benz, aby podkreślić jakość naszych zabudów funeralnych, powstałych na bazie samochodów ich marki, nadał nam status firmy godnej zaufania, tj. "VanPartner Mercedes-Benz".

Zaspokajamy indywidualne potrzeby Klientów, dlatego jesteśmy w stanie wykonać samochód pogrzebowy o dowolnej specyfikacji. Nasze karawany są tak indywidualne, jak każdy Klient prowadzący zakład pogrzebowy.

KUHLMANN CARS dysponuje stale ponad 20 używanymi samochodami pogrzebowymi, znajdującymi się w centralnym magazynie firmy.

Przedstawicielem firmy na terenie Polski jest Pan Grzegorz Bartoszek. Odpowiedzialny jest nie tylko za sprzedaż oraz dystrybucję, ale również za sprawy związane z leasingiem i kredytami.

 

niemieckie karawany pogrzebowe

 

niemieckie karawany pogrzebowe

 

KUHLMANN CARS


Przedstawiciel na Polskę

G&G Company

Grzegorz Bartoszek

ul. Polna 2

44-171 Pławniowice

Tel.: 665 10 31 00

 

Rekomendacje

  • cudzyslow Użytkując od dłuższego czasu karawan Mercedes E Klasa W212 w wersji DAVOS wykonany przez firmę Kuhlmann Cars można śmiało stwierdzić że tak wykonany powinien być każdy karawan. Perfekcyjna dbałość o szczegóły, pomysłowe rozwiąz... czytaj więcej
    starstarstarstarstar
    Mleczko
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kuhlmann Cars, Karawany, Sprzedaż Karawanów - Pławniowice
Kategorie:Karawany