LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kuhlmann Cars - Produkcja i Sprzedaż Karawanów

Kuhlmann Cars - Produkcja i Sprzedaż Karawanów - Pławniowice
Gold

Ulica: Polna 2

Miasto: Pławniowice, 44-171

Województwo: Śląskie

sprzedaż karawanów

KUHLMANN CARS to światowy lider w produkcji i sprzedaży karawanów dla branży pogrzebowej. Siedziba firmy i reprezentacyjne centrum dystrybucji znajduje się w miejscowości Heiden w regionie Münster. Tam, na powierzchni wystawowej ponad 500 m2 i na wolnej przestrzeni o powierzchni ponad 10 000 m2 eksponowanych jest ponad 30 nowych i używanych pojazdów. Karawany pogrzebowe z Niemiec są filarem bieznesu wielu liderów branży pogrzebowej na całym świecie.

karawany z niemiec

KUHLMANN CARS posiada swoje przedstawicielstwa na całym świecie. W Polsce działamy od wielu lat. Zaopatrujemy firmy pogrzebowe działające na terenie kraju w ekskluzywne karawany. Dzięki temu mogą one świadczyć usługi na poziomie światowym i wyróżnić się na lokalnym rynku.

sprzedaż karawanów

KUHLMANN CARS to ciągły rozwój oraz poszerzanie asortymentu najwyższej klasy pojazdów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów tworzymy samochody pogrzebowe na bazie wielu dostępnych podwozi różnych producentów - takich, jak m.in.: Mercedes, Volkswagen czy Ford.

Wizytówką i siłą KUHLMANN CARS z Niemiec są jego pracownicy. Firma posiada własny dział Rozwoju Technicznego, w skład którego wchodzą wykwalifikowani inżynierowie, wykonawcy prototypów i technicy podwozi - w tym także od jednego z najbardziej renomowanych projektantów i wykonawców pojazdów (Karmann z Osnabrück). Dzięki temu możemy się poszczycić samodzielną produkcją zabudów ekskluzywnych samochodów pogrzebowych Karmann na bazie KC-line 212®.

producent karawanów

W karawanach KUHLMANN CARS stosujemy nowatorskie rozwiązania, mające na celu usprawnienie codziennego użytkowania pojazdów w zakładach pogrzebowych. Wystarczy wspomnieć systemy elektrycznego podnoszenia wózków i w pełni zautomatyzowanego załadunku trumien oraz regulacji wysokości tyłu pojazdu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też nasze pionierskie systemy transportu i prezentacji urn, a także niezwykle funkcjonalne systemy przechowywania wyposażenia pogrzebowego.

KUHLMANN CARS posiada również własny zakład tapicerski, w którym ręcznie wykonywane są zasłony i rolety według indywidualnych zamówień Klientów. Nasze samochody posiadają skórzaną tapicerkę oraz inne ekskluzywne elementy zdobnicze.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów oferujemy bogaty pakiet usług serwisowych. Mechanicy samochodowi są w stanie dojechać - najszybciej jak to możliwe - naszym specjalnym samochodem serwisowym do każdego miejsca na terenie Europy. W razie konieczności dokonania większych napraw albo serwisu powypadkowego samochód Klienta transportowany jest do Heiden (Niemcy) - a w tym czasie KUHLMANN CARS zapewnia inny samochód pogrzebowy.

Dysponujemy bogato wyposażonym magazynem części zamiennych, co jest gwarancją bezproblemowej i szybkiej naprawy samochodu pogrzebowego.

zabudowy karawanów

Mercedes Benz, aby podkreślić jakość naszych zabudów funeralnych, powstałych na bazie samochodów ich marki, nadał nam status firmy godnej zaufania, tj. "VanPartner Mercedes-Benz".

Zaspokajamy indywidualne potrzeby Klientów, dlatego jesteśmy w stanie wykonać samochód pogrzebowy o dowolnej specyfikacji. Nasze karawany są tak indywidualne, jak każdy Klient prowadzący zakład pogrzebowy.

KUHLMANN CARS dysponuje stale ponad 20 używanymi samochodami pogrzebowymi, znajdującymi się w centralnym magazynie firmy.

Przedstawicielem firmy na terenie Polski jest Pan Grzegorz Bartoszek. Odpowiedzialny jest nie tylko za sprzedaż oraz dystrybucję, ale również za sprawy związane z leasingiem i kredytami.

 

niemieckie karawany pogrzebowe

KUHLMANN CARS

G&G Company

Grzegorz Bartoszek

ul. Polna 2

44-171 Pławniowice

Tel.: 665 10 31 00

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

  • cudzyslow Użytkując od dłuższego czasu karawan Mercedes E Klasa W212 w wersji DAVOS wykonany przez firmę Kuhlmann Cars można śmiało stwierdzić że tak wykonany powinien być każdy karawan. Perfekcyjna dbałość o szczegóły, pomysłowe rozwiąz... czytaj więcej
    starstarstarstarstar
    Mleczko
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kuhlmann Cars - Produkcja i Sprzedaż Karawanów - Pławniowice

Ogłoszenia firmy

Karawan - Kuhlmann Cars...

Karawan - Kuhlmann Cars...

Karawan - Kuhlmann Cars...

Karawan - Kuhlmann Cars VW T5...

Karawan - Kuhlmann Cars VW...

Karawan - Kuhlmann Cars Ford...