LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

KRUK Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Kraków - Modlniczka

KRUK Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Kraków - Modlniczka - Modlniczka
Silver

Ulica: Kasztanowa 14

Miasto: Modlniczka, 32-085

Województwo: Małopolskie

pogrzeby Kraków

firma pogrzebowa Kraków

Firma Pogrzebowa KRUK jest obecna w branży funeralnej od 1990 roku jako firma rodzinna, założona przez Krystynę i Józefa Kruków. Obecnie - prowadzona przez syna Pawła - specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych oraz cmentarnych dla mieszkańców północno-zachodniej części Krakowa z takimi dzielnicami jak Bronowice oraz Prądnik Biały jak również pobliskich gmin - głównie Wielka Wieś, Zabierzów oraz Zielonki. Organizujemy pogrzeby w każdej wskazanej przez Państwa miejscowości. Od 2005 roku posiadamy własny zakład kamieniarski, dzięki czemu wszelkie usługi pogrzebowe i kamieniarskie są znacznie tańsze. W 2013 roku działalności firmy została poszerzona o kwiaciarnię, świadczącą profesjonalne usługi florystyczne. Siedziba naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w Modlniczce przy ul. Kasztanowej 14, zaś filia w Białym Kościele przy Pl. Św. Mikołaja 2.

Jako firma rodzinna dajemy gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta - opartej na empatii, powadze, uprzejmości, szacunku względem Zmarłych i ich Rodzin oraz wysokiej kulturze osobistej, którymi to cechami charakteryzują się wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego KRUK.

Przez wszystkie dni tygodnia jesteśmy w stałej gotowości do świadczenia usługi eksportacji Zmarłego do naszej własnej chłodni. Po otrzymaniu od lekarza dokumentu stwierdzającego zgon wystarczy zadzwonić pod numery telefonów: 12–637–88–76 lub 12–285–42–13 i zlecić pracownikowi dyżurnemu przewóz ciała do chłodni. Tam odpowiednio przeszkoleni pracownicy przygotowują z szacunkiem ciało Zmarłego do pogrzebu. W dniu pogrzebu udostępniamy Rodzinom Zmarłych komfortową i kameralną salę pożegnań.

zakłady pogrzebowe Kraków

Zakład Pogrzebowy KRUK wykonuje też transport Zmarłych na terenie miasta Kraków, okolicznych miejscowości, całego województwa małopolskiego oraz - jeśli jest takie życzenie Klienta - także na terenie całego kraju. Posiadamy eleganckie karawany dostosowane są one zarówno do transportu na dłuższe dystanse, jak i do obsługi ceremonii żałobnej na cmentarzu. W czasie uroczystości pogrzebowych, tam gdzie są do pokonania niewielkie dystanse, wykorzystujemy także karawan Melex, który - oprócz trumny, która jest mocno wyeksponowana - transportuje także optymalną ilość wieńców. Zawsze staramy się zapewnić taką ilość karawanów, jaka jest potrzebna. Jako jedna z nielicznych firm organizujemy Państwu przewóz w przypadku np. konieczności przewiezienia Osoby Zmarłej z miejsca zgonu odległego od Krakowa. Dzięki temu mają Państwo możliwość rozpoczęcia możliwie szybko organizacji pogrzebu w siedzibie firmy.

Wychodzimy naprzeciw sugestiom oraz potrzebom licznych Klientów - w ich imieniu bierzemy na swoje barki wszystkie formalności urzędowe, dopełniając niezbędne procedury i umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz w instytucjach resortowych. Pomagamy w informowaniu o smutnym fakcie zgonu Zmarłego poprzez klepsydry. Współpracujemy także z lokalną prasą w tworzeniu i dystrybucji nekrologów, kondolencji oraz podziękowań dla uczestników pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy KRUK ma doświadczenie w organizacji wszystkich rodzajów pogrzebów - religijnych oraz świeckich, tradycyjnych oraz kremacyjnych. Procedura kremacji wykonywana jest w Krakowie, co znacznie skraca czas oczekiwania oraz zmniejsza koszty ogólne.

zakład pogrzebowy Kraków

Dbamy o wszystkie detale, które nadają uroczystościom pogrzebowym blask i majestat. Posiadamy także duży wybór akcesoriów pogrzebowych. Znajdą u nas Państwo trumny sosnowe, topolowe, bukowe i dębowe - w tym także trumny kremacyjne, a także urny w różnych wzorach i kolorach (drewniane, metalowe, kamienne, porcelanowe). Własna kwiaciarnia firmy KRUK pozwala na zaoferowanie naszym Klientom zawsze świeżych kompozycji kwiatowych, ułożonych według najlepszych zasad sztuki florystycznej.

usługi pogrzebowe

Firma Pogrzebowa KRUK - Usługi Pogrzebowe Kraków i okolice:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych (głównie miasto Kraków oraz Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki)
 • własna chłodnia i sala pożegnań
 • transport Zmarłych
 • transport uczestników pogrzebu
 • kremacje
 • usługi cmentarne
 • usługi kamieniarskie
 • własna kwiaciarnia
 • trumny (także kremacyjne oraz dziecięce)
 • urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • oprawa muzyczna

usługi pogrzebowe prądnik

zakład pogrzebowy Kraków Bronowice
Firma Pogrzebowa KRUK

Paweł Kruk

ul. Kasztanowa 14

32-085 Modlniczka

Telefony całodobowe:

tel. 12-637-88-76

tel. 12-285-42-13

oraz

Zakład Pogrzebowy KRUK

Paweł Kruk

Biały Kościół

Pl. Św. Mikołaja 2

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KRUK Zakład Pogrzebowy - Usługi Pogrzebowe Kraków - Modlniczka - Modlniczka