KRUK Zakład Pogrzebowy Kraków - Modlniczka

KRUK Zakład Pogrzebowy Kraków - Modlniczka - Modlniczka
Gold

Ulica: Kasztanowa 14

Miasto: Modlniczka, 32-085

Województwo: Małopolskie

KRUK Zakład Pogrzebowy Kraków - Modlniczka - Modlniczka Kasztanowa 14, Modlniczka www.krukpogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 12-637-88-76   12-285-42-13

pogrzeby Kraków

 

firma pogrzebowa Kraków

Firma Pogrzebowa KRUK jest obecna w branży funeralnej od 1990 roku jako firma rodzinna, założona przez Krystynę i Józefa Kruków. Obecnie - prowadzona przez Pana Pawła Kruka - specjalizuje się w świadczeniu usług pogrzebowych oraz cmentarnych dla mieszkańców Modlniczki, północno-zachodniej części Krakowa z takimi dzielnicami jak Bronowice oraz Prądnik Biały, jak również pobliskich gmin - głównie Wielka Wieś, Zabierzów oraz Zielonki. Organizujemy pogrzeby w każdej wskazanej przez Państwa miejscowości. Od 2005 roku posiadamy własny zakład kamieniarski, dzięki czemu wszelkie usługi pogrzebowe i kamieniarskie są znacznie tańsze. W 2013 roku działalności firmy została poszerzona o kwiaciarnię, świadczącą profesjonalne usługi florystyczne. Siedziba naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w Modlniczce przy ul. Kasztanowej 14, zaś filia w Białym Kościele przy Pl. Św. Mikołaja 2.

Jako firma rodzinna dajemy gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta - opartej na empatii, powadze, uprzejmości, szacunku względem Zmarłych i ich Rodzin oraz wysokiej kulturze osobistej, którymi to cechami charakteryzują się wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego KRUK.

Przez wszystkie dni tygodnia jesteśmy w stałej gotowości do świadczenia usługi eksportacji Zmarłego do naszej własnej chłodni. Po otrzymaniu od lekarza dokumentu stwierdzającego zgon wystarczy zadzwonić pod numery telefonów: 12–637–88–76 lub 12–285–42–13 i zlecić pracownikowi dyżurnemu przewóz ciała do chłodni. Tam odpowiednio przeszkoleni pracownicy przygotowują z szacunkiem ciało Zmarłego do pogrzebu. W dniu pogrzebu udostępniamy Rodzinom Zmarłych komfortową i kameralną salę pożegnań.

 

zakłady pogrzebowe w Krakowie

 

 

Zakład Pogrzebowy KRUK wykonuje też transport Zmarłych na terenie miasta Kraków, okolicznych miejscowości, całego województwa małopolskiego oraz - jeśli jest takie życzenie Klienta - także na terenie całego kraju. Posiadamy eleganckie karawany. Dostosowane są one zarówno do transportu na dłuższe dystanse, jak i do obsługi ceremonii żałobnej na cmentarzu. W czasie uroczystości pogrzebowych, tam gdzie są do pokonania niewielkie dystanse, wykorzystujemy także karawan Melex, który - oprócz trumny, która jest mocno wyeksponowana - transportuje także optymalną ilość wieńców. Zawsze staramy się zapewnić taką ilość karawanów, jaka jest potrzebna. Jako jedna z nielicznych firm organizujemy Państwu przewóz w przypadku np. konieczności przewiezienia Osoby Zmarłej z miejsca zgonu odległego od Krakowa. Dzięki temu mają Państwo możliwość rozpoczęcia możliwie szybko organizacji pogrzebu w siedzibie firmy.

Wychodzimy naprzeciw sugestiom oraz potrzebom licznych Klientów - w ich imieniu bierzemy na swoje barki wszystkie formalności urzędowe, dopełniając niezbędne procedury i umożliwiając bezgotówkowe rozliczenia zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS oraz w instytucjach resortowych. Pomagamy w informowaniu o smutnym fakcie zgonu Zmarłego poprzez klepsydry. Współpracujemy także z lokalną prasą w tworzeniu i dystrybucji nekrologów, kondolencji oraz podziękowań dla uczestników pogrzebu.

 

 

zakład pogrzebowy

 

 

Zakład pogrzebowy z Modlniczki ma doświadczenie w organizacji wszystkich rodzajów pogrzebów - religijnych oraz świeckich, tradycyjnych oraz kremacyjnych. Procedura kremacji wykonywana jest w Krakowie, co znacznie skraca czas oczekiwania oraz zmniejsza koszty ogólne.

Dbamy o wszystkie detale, które nadają uroczystościom pogrzebowym blask i majestat. Posiadamy także duży wybór akcesoriów pogrzebowych. Znajdą u nas Państwo trumny sosnowe, topolowe, bukowe i dębowe - w tym także trumny kremacyjne, a także urny w różnych wzorach i kolorach (drewniane, metalowe, kamienne, porcelanowe). Własna kwiaciarnia firmy KRUK pozwala na zaoferowanie naszym Klientom zawsze świeżych kompozycji kwiatowych, ułożonych według najlepszych zasad sztuki florystycznej.

 

 

pogrzeby kraków

 

usługi pogrzebowe

 

Firma Pogrzebowa KRUK - Usługi Pogrzebowe Kraków i okolice:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych (Modlniczka, Kraków oraz Wielka Wieś, Zabierzów i Zielonki)
 • własna chłodnia i sala pożegnań
 • transport Zmarłych
 • transport uczestników pogrzebu
 • kremacje
 • usługi cmentarne
 • usługi kamieniarskie
 • własna kwiaciarnia
 • trumny (także kremacyjne oraz dziecięce)
 • urny
 • akcesoria pogrzebowe
 • oprawa muzyczna

 

 

usługi pogrzebowe prądnik

 

 

zakład pogrzebowy Kraków Bronowice


Firma Pogrzebowa KRUK

Paweł Kruk

ul. Kasztanowa 14

32-085 Modlniczka

Telefony całodobowe:

tel. 12-637-88-76

tel. 12-285-42-13

oraz

Zakład Pogrzebowy KRUK

Biały Kościół

Pl. Św. Mikołaja 2

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Są tańsi niż zakłady prowadzące biuro w samym Krakowie, więc warto się przejechać te kilka kilometrów. Wiem bo porównywałam, polecam
  starstarstarstarstar
  Anna
  cudzyslow Z czystym sumieniem polecam, solidna obsługa.
  starstarstarstarstar
  Adam C
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KRUK Zakład Pogrzebowy Kraków - Modlniczka - Modlniczka