LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kraków Krematorium KLEPSYDRA

Kraków Krematorium KLEPSYDRA - Kraków
Gold

Ulica: Wielogórska 16

Miasto: Kraków, 30-398

Województwo: Małopolskie

Kraków Krematorium KLEPSYDRA - Kraków Wielogórska 16, Kraków krematoriumklepsydra.pl  Ocena:brak 12 352 44 44   502 930 170

krematorium kraków

KLEPSYDRA to firma z branży pogrzebowej, która od ponad 60 lat specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych i cmentarnych. W 2008 roku poszerzyliśmy wachlarz naszych usług także o usługi kremacyjne. KLEPSYDRA to właściciel m.in. krematorium w Łodzi i Krakowie.

W ostatnich latach obserwujemy rosnące zainteresowanie usługą kremacji. Z tego względu zlecenia na spopielanie przyjmujemy całodobowo przez cały tydzień. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych wysoko zaawansowanych technologicznie pieców kremacja może zostać wykonana nawet tego samego dnia. Wszystkie zlecenia na kremację są realizowane z drobiazgowym zachowaniem wszystkich przepisów i procedur. Firma KLEPSYDRA posiada certyfikat członkostwa Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Klematorium KLEPSYDRA zapewnia bezpieczeństwo procesów. Prochy ludzkie, spopielane w naszych krematoriach, opatrzone są trwałym identyfikatorem z indywidualnym numerem kremacji, a dodatkowo tożsamość danego Zmarłego potwierdzamy protokołem z wykonania spopielenia i odpowiednim certyfikatem.

KLEPSYDRA to firma, która łączy wysoki poziom usług z gwarancją dogodnego terminu ich realizacji. Odbiór urny z prochami i pełną dokumentacją jest możliwy po ok. 2 godzinach. Jest to ważne dla sprawności realizacji całości ceremonii żałobnej.

krematorium

Krematorium KLEPSYDRA znajduje się w Krakowie na Podgórzu przy ul. Wielogórskiej 16 obok nowo budowanego Cmentarza Komunalnego, niedaleko autostrady A4 i węzła komunikacyjnego „Sidzina”.

Krematorium KLEPSYDRA to pierwsza w Krakowie nowoczesna spopielarnia wyposażona między innymi w kaplicę. W niej mogą odbywać się ceremonie religijne oraz świeckie, z oprawą muzyczną i profesjonalnym nagłośnieniem. W kaplicy znajduje się unikalna na skalę krajową przeszklona panorama z automatyczną roletą oraz widokiem na pomieszczenie, z którego następuje wprowadzenie trumien do pieca kremacyjnego.

W krematorium KLEPSYDRA znajduje się też m.in. sala identyfikacji, pomieszczenie dla Księdza lub Mistrza Ceremonii, a także poczekalnia dla Rodzin. Wszystkie pomieszczenia socjalne i sanitarne przystosowane są również dla osób niepełnosprawnych.

W chwili obecnej krematorium KLEPSYDRA w Krakowie jest bez wątpienia najnowocześniejszym takim obiektem w Polsce, a nawet w Europie Środkowo-WschodniejKremacje realizowane są przez dwa komputerowo sterowane piece hiszpańskiej firmy Kalfrisa (model DUVAL-2), charakteryzujące się pełną automatyzacją procesu spopielenia. Usytuowanie obiektu krematorium gwarantuje dogodny dojazd: tak dla Zakładów Pogrzebowych, jak i dla rodzin osób zmarłych.

Dogodne terminy, profesjonalna obsługa, wysoki poziom i bogaty wachlarz usług sprawia, że jesteśmy godnym i zaufanym partnerem dla Zakładów Pogrzebowych.

 

Kontakt:

KREMATORIUM KLEPSYDRA KRAKÓW

30-398 Kraków

ul. Wielogórska 16

tel.: +48 12 352 44 44 (wybór 1)

fax: +48 12 352 44 44 (wybór 2)

kom.: +48 502 930 170

e-mail: krakow@klepsydra.pl

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kraków Krematorium KLEPSYDRA - Kraków
Kategorie: