Komunalnik Zakład pogrzebowy w Głuchołazach

Komunalnik Zakład pogrzebowy w Głuchołazach - Głuchołazy
Silver

Ulica: Prymasa St. Wyszyńskiego 16

Miasto: Głuchołazy, 48-340

Województwo: Opolskie

Komunalnik Zakład pogrzebowy w Głuchołazach - Głuchołazy Prymasa St. Wyszyńskiego 16, Głuchołazy glucholazy.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 508 153 712   512 376 562

zakład pogrzebowy głuchołazy

Zakład Pogrzebowy Głuchołaskiego Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - znanego od lat mieszkańcom Głuchołaz jako KOMUNALNIK - to firma z imponującym stażem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych dla mieszkańców całego województwa opolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Głuchołazy.

 

komunalnik Głuchołazy

 

Mimo różnych kolei losu, ulegając wielorakim przekształceniom, które miały na celu jego rozwój – zakład pogrzebowy działa nieprzerwanie, służąc kolejnym pokoleniom mieszkańców miasta, regionu, a także całej Polski. Biuro Zakładu Pogrzebowego KOMUNALNIK mieści się w Głuchołazach przy ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 14a . Natomiast przy ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 16 umiejscowiony został nowoczesny Dom Pogrzebowy, w którym jest chłodnia wraz z zapleczem, a także kaplica - sala pożegnań, w której odbywają się nabożeństwa żałobne, a Rodzina ma możliwość w kameralnej atmosferze czuwać przy swoim Bliskim.

Misją domu pogrzebowego jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom Osobom, które zostały postawione w trudnej sytuacji organizacji uroczystości pogrzebowych Bliskiej im Osoby. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, popartym zaufaniem i wdzięcznością naszych Klientów dajemy gwarancję, że do każdej ceremonii żałobnej podchodzimy w sposób indywidualny. Dzieląc z nami te smutne chwile otrzymują Państwo pewność poszanowania Osoby Zmarłej oraz współczucia i pomocy dla Rodziny pogrążonej w żałobie.

 

zakłady pogrzebowe Głuchołazy

 

Zakład Pogrzebowy w Głuchołazach to pomoc Rodzinie Zmarłego w trudnych chwilach po stracie Bliskiej Osoby. Dbamy o godne przewiezienie i przechowanie w chłodni ciała Zmarłego. Przed pochówkiem poddajemy je niezbędnym zabiegom kosmetycznym i pielęgnacyjnym.

Pomagamy uporać się z licznymi formalnościami urzędowymi - jak kwestie związane z uzyskaniem aktu zgonu czy zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Wspieramy Państwa we wszystkim, co jest niezbędne do dopełnienia - wiedząc, że może to przerastać w tych momentach Państwa siły.

Zakład pogrzebowy w Głuchołazach świadczy usługi pogrzebowe każdego możliwego rodzaju i obrządku - w tym także pogrzeby tzw. świeckie. Organizujemy ceremonie żałobne tradycyjne (z trumną) oraz pogrzeby z urną tzw. kremacje. Posiadamy teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą przebiegu ceremonii. Zapewniamy, że nadrzędna dla nas jest zawsze wola Zmarłego i Jego Rodziny, z całą dokładnością szanowana i spełniana.

Dbamy o każdy detal przygotowania i przeprowadzenia ostatniej drogi Bliskiej Państwu Osoby. Pomagamy Państwu dokonać również wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, bo zdajemy sobie sprawę, że ten wybór należy do najważniejszych. Dbamy o stworzenie klepsydr oraz nekrologów. Przy Domu Pogrzebowym KOMUNALNIK posiadamy sklep, w którym proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych i innych produktów funeralnych - m.in. takich, jak kwiaty żywych, jak i sztuczne, z których możemy stworzyć tak wieńce, wiązanki czy stroiki, czy też znicze oraz wkłady do nich. Z naszej oferty usług i artykułów pogrzebowych korzystają rodziny o różnych potrzebach i stopniu zamożności.

 

usługi pogrzebowe Głuchołazy

 

Zakład Pogrzebowy KOMUNALNIKrealizuje usługę transportu Zmarłych na terenie Polski, wykorzystując doświadczenie zespołu oraz sprawdzone samochody. 

Wspieramy Państwa w trosce o Zmarłych także po pogrzebie, oferując kompleksowe usługi opieki nad grobami. Obejmują one zarówno porządki zaraz po ceremonii, jak i w czasie późniejszym - co ustalamy indywidualnie. Dbamy o czystości grobu i terenu wokół niego, układamy kwiaty, zapalamy znicze z okazji rocznic i świąt oraz dbamy o właściwy stan zieleni w bezpośredniej bliskości mogiły.

Zakład KOMUNALNIK dba nie tylko o pojedyncze groby, ale także o cały cmentarz komunalny w Głuchołazach, którego jest administratorem.

Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się także budową grobowców, a dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani rozwiązaniami tymczasowymi - w naszym sklepie mamy w ofercie wazony, skrzynie na groby, a także ziemię oraz grys.

 

 

usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy KOMUNALNIK w Głuchołazach to m.in.:

 

 • pogrzeby religijne i świeckie
 • pogrzeby z trumną i kremacje
 • własna chłodnia
 • własna kaplica przedpogrzebowa
 • administracja cmentarza komunalnego
 • przewozy zwłok i prochów Zmarłych
 • kosmetyka pośmiertna
 • kwiaty na pogrzeb
 • troska o groby - doraźna lub cykliczna
 • prace kamieniarskie - budowa grobowców
 • sklep pogrzebowy: trumny, urny, znicze i inne akcesoria pogrzebowe

 

zakłady pogrzebowe

 

dom pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy KOMUNALNIK

Dom Pogrzebowy w Głuchołazach
ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 14a
48-340 Głuchołazy

tel. 508 153 712 lub 512 376 562

 

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Komunalnik Zakład pogrzebowy w Głuchołazach - Głuchołazy