LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Venus Majewscy Krasnystaw

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Venus Majewscy Krasnystaw - Krasnystaw
Silver

Ulica: Mickiewicza 1

Miasto: Krasnystaw, 22-300

Województwo: Lubelskie

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Venus Majewscy Krasnystaw - Krasnystaw Mickiewicza 1, Krasnystaw venus24h.pl Ocena:brak (82) 576-27-50

zakład pogrzebowy krasnystaw

Zakład Pogrzebowy VENUS Majewscy świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie miasta Krasnystaw od 1986 roku. Wieloletnie doświadczenie utrwaliło wizerunek naszej firmy jako tej, która swoje usługi pogrzebowe wykonuje w sposób rzetelny i sumienny. Cechuje nas najwyższy szacunek wobec godności Osób Zmarłych i współczucie dla rodzin pogrążonych w żałobie.

Przygotowujemy uroczystości pogrzebowe dla osób z różnych wyznań religijnych oraz dla tych, które preferują ceremonie świeckie z udziałem Mistrza Ceremonii - Mirosława Nadratowskiego, który działa w branży funeralnej od 1997 roku, odprowadzając w ostatnią drogę ponad tysiąc Osób – także tych zasłużonych na polach nauki, kultury i polityki. Dostosowujemy się do możliwości finansowych Klientów, oferując kredytowanie usług przez ZUS.

Nasz wykwalifikowany personel długoletnich pracowników posiada bogatą wiedzę i wysoką kulturę osobistą, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Doradzamy w wyborze akcesoriów pogrzebowych oraz pomagamy stworzyć treść klepsydr oraz nekrologów.

Przykładamy ogromną wagę do detali: tabliczki na krzyże oraz na trumny wykonane przez nas są niezwykle trwałe - wyrabiane metodą tłoczenia.

Przygotowujemy również dla Państwa piękne wieńce i wiązanki kwiatów, zaś do ich zdobienia wykorzystujemy - oprócz standardowych - także eleganckie szarfy satynowe.

Pragniemy odciążyć Państwa we wszelkich formalnościach, zajmujemy się nimi osobiście – reprezentując naszych Klientów w urzędach, administracjach i kancelariach parafialnych.

Otaczamy najwyższym szacunkiem ciało Osoby Zmarłej. Zajmujemy się jego profesjonalnym przygotowaniem do pogrzebu. Odpowiadają za to nasi przeszkoleni pracownicy, posiadający certyfikaty specjalistycznego szkolenia przeprowadzonego przez HYGECO Polska Sp. z o.o. pod patronatem FRANCUSKIEGO INSTYTUTU TANATOPRAKSJI w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej oraz tanatologii ogólnej.

zakłady pogrzebowe

Posiadamy własną profesjonalną atestowaną chłodnię, w której ciało Zmarłego oczekuje z godnością na chwile pożegnania.

Zakład Usług Pogrzebowych VENUS Majewscy dysponuje własną kaplicą pogrzebową, w której w spokoju i ciszy mogą Państwo pożegnać się ze swoim Bliskim.

Zakład Pogrzebowy we współpracy z firmą Memento ze Stalowej Woli, zajmuje się również kompleksową organizacją kremacji. W naszych biurach otrzymają Państwo nie tylko odpowiedź na wszelkie pytania związane z tym procesem, ale także uzyskają pomoc w doborze urny.

Oferujemy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Jest to możliwe, dzięki posiadaniu trzech specjalistycznych karawanów marki: VW T5, Mercedes Vito, Mercedes Vito 447 oraz 9-osobowego Renault Trafic, który służy do transportu gości żałobnych nie posiadających własnego środka transportu.

W czasie uroczystości żałobnych Zakład Pogrzebowy VENUS Majewscy troszczy się o każdy szczegół: począwszy od oprawy muzycznej, przez napisanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej oraz podziękowania dla uczestników pogrzebu – do przygotowania kosza z różami. Ten symboliczny ryt daje możliwość osobom przybyłym na uroczystości żałobne po raz kolejny i ostatni pożegnać się ze Zmarłym.

Wszyscy, tworzący Zakład Pogrzebowy w Krasnymstawie wiedzą, jak trudne są chwile pożegnania z Bliską Osobą. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by służyć Państwu pomocą i stanowić prawdziwe wsparcie.

Całodobowe Usługi Pogrzebowe w Krasnymstawie "VENUS Majewscy"

usługi pogrzebowe w krasnymstawie

usługi pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe VENUS Majewscy Krasnystaw:

 • kompleksowa organizacja pogrzebu
 • dyżur całodobowy
 • sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
 • przewóz Zmarłych na terenie kraju i Europy
 • kremacje (spopielanie)
 • chłodnia
 • przygotowanie Zmarłego do pogrzebu
 • ekshumacja zwłok
 • wiązanki/wieńce
 • autokary/mikrobusy
 • pomoc w organizacji styp
 • opieka nad grobami
 • nekrologi i klepsydry
 • sprzedaż zniczy i świec,szarf i tabliczek
 • krzyże drewniane
 • kosz pełen róż
 • podziękowanie w imieniu Rodziny


pogrzeby krasnystaw

Telefony całodobowe:
(82) 576-27-50
602-538-361
503-120-383

Zakład Pogrzebowy VENUS Majewscy

ul. Mickiewicza 1

22-300 Krasnystaw

Rekomendacje

 • cudzyslow Serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Wraz z rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni za całą oprawę ceremonii pogrzebowej i za załatwienie wszelkich formalność. W szczególności podziękowania kierujemy do Ani.

  Ocena: brak

  Grażyna Bartosiak
  cudzyslow FIRMA JEST SUPER.POLECAM JA .DZIEKUJE.

  Ocena: brak

  RENATA ZELISZCZAK
 • cudzyslow Polecam ,tanio,możliwość negocjacji cen. Bez podatku VAT,Cena nie ulega zmianie po pogrzebie. Firma czeka z rozliczeniem aż rodzina pobierze zasiłek z ZUS. Serdecznie dziękuję P.Majewskiej.

  Ocena: brak

  S. Pęk.
  cudzyslow Serdeczne podziękowania dla firmy za profesjonalne przygotowanie ciała mojej mamy do pożegnania się z rodziną,jak też dziękuję za wzorową obsługę pogrzebu.Polecam ,tania i miła obsługa.

  Ocena: brak

  Jan Misztal
 • cudzyslow Fajna i niedroga firma, a cała załoga bardzo sympatyczna. Pomagają co tylko mogą polecam firmę p. Majewskiego.

  Ocena: brak

  Jadwiga Miszczak
  cudzyslow Serdecznie dziękuję za dowóz wieńca i śliczne jego wykonanie.

  Ocena: brak

  Zięba
 • cudzyslow Serdeczne podziękowania za całą ceremonię pogrzebu, za pomoc w załatwieniu formalności dotyczących pochówku.

  Ocena: brak

  Kosztrzanowski
  cudzyslow Serdecznie dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę oraz pomoc w całej ceremoni. Napewno polecę znajomym pana firmę ponieważ tanio i wszystko dopięte na ostatni guzik. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  Ocena: brak

  Jolanta Kwaśniak
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Venus Majewscy Krasnystaw - Krasnystaw