LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Klepsydra Zakład Pogrzebowy Piła

Klepsydra Zakład Pogrzebowy Piła - Piła
Silver

Ulica: 1 Maja 4

Miasto: Piła, 64-920

Województwo: Wielkopolskie

zakład pogrzebowy piła

piła

Zakład Pogrzebowy Klepsydra z siedzibą w Pile jest firmą rodzinną założoną w 1989 roku, aby nieść pomoc mieszkańcom Piły i okolic, w najtrudniejszych chwilach ich życia po stracie Bliskiej Osoby. Przez lata naszej pracy zdobyliśmy doświadczenie, które jest gwarancją naszej rzetelności. Możecie nam Państwo zaufać.

Nasze biuro pogrzebowe znajduje się w mieście Piła przy ul. 1 Maja 4. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe nie tylko na terenie Piły, ale całego województwa wielkopolskiego. W ciągu prawie 30 lat działalności w branży pogrzebowej zdobyte doświadczenie pozwala nam gwarantować Państwu, że każdy pogrzeb, za który jesteśmy odpowiedzialni, jest organizowany z godnością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zakład Pogrzebowy KLEPSYDRA PIŁA podtrzymuje nieustanną gotowość nie tylko organizacji pogrzebu, ale i wsparcia każdej Rodziny, która powierza nam przygotowanie ceremonii żałobnej ich Bliskiego.

Zasady, jakimi w swojej codziennej pracy kierują się wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego w Pile to etyka oraz wysoka kultura osobista. Kierownictwo Zakładu Pogrzebowego KLEPSYDRA stawia przed sobą cel, aby świadczone przez nas usługi standardem przewyższały rynkowych konkurentów - i przez to były jeszcze bardziej dostępne dla coraz szerszej rzeszy Klientów.

Całodobowy telefon 606 669 408 jest do dyspozycji Państwa, aby umożliwić eksportację Zmarłych o każdej porze dnia i nocy.

Rodzinom, które znalazły się w tej trudnej sytuacji, z ogromną życzliwością pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i wymagania. Jeżeli zdecydujecie się na Zakład Pogrzebowy KLEPSYDRA z Piły, dołożymy wszelkich starań, aby w tych bolesnych i trudnych chwilach okazać Państwu pomoc i wsparcie. Cokolwiek czynimy - płynie to nie tylko z zawodowego obowiązku, ale przede wszystkim z bardzo ludzkiej postawy empatii i współczucia.

Śmierć zawsze przychodzi niespodziewanie i przynosi ze sobą poczucie bezradności. Aby pomóc Państwu podjąć właściwe działania w takiej sytuacji  - Zakład KLEPSYDRA poniżej przedstawia Państwu poradę, jak postąpić w tej trudnej chwili. W Pile znajduje się wiele zakładów pogrzebowych ale procedury dziłania jakimi powinni się Państwo kierowac są wszędzie takie same.

Formalności i procedury - Zakład Pogrzebowy Klepsydra

Zgon nastąpił w domu:

 • wezwać lekarza rodzinnego, który wystawi kartę zgonu
 • po upływie min. 2 godz. od chwili zgonu zadzwonić do zakładu pogrzebowego w celu zabrania ciała do chłodni
 • z kartą zgonu udać się do USC po akt zgonu
 • zgłosić się do wybranego zakładu pogrzebowego w celu ustalenia szczegółów związanych z organizacją pogrzebu

Zgon nastąpił w szpitalu:

 • odebrać kartę statystyczną na oddziale szpitala
 • z kartą statystyczną udać się do USC po akt zgonu
 • zgłosić się do zakładu pogrzebowego w celu ustalenia szczegółów związanych z organizacją pogrzebu

usługi pogrzebowe piła

Zakład Pogrzebowy KLEPSYDRA Piła organizuje ceremonie pogrzebowe we właściwie wszystkich obrzędach religijnych i świeckich. Rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci Bliskiej Osoby i potrzeby przygotowania pogrzebu, zapewniamy profesjonalną pomoc oraz uczciwy i wysoki poziom usług pogrzebowych, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań tych, którzy nam zaufali.

Fundamentalnymi zasadami, które cechują pracowników Zakładu Pogrzebowego KLEPSYDRA w Pile są etyka i moralność. Według tego postępujemy w odniesieniu do każdego Klienta.

zakład pogrzebowy

piła pogrzeby

Usługi Pogrzebowe Piła i okolice - KLEPSYDRA:

 • odbiór ciała z domu i ze szpitala
 • transport Zmarłych na terenie całego kraju
 • sprzedaż trumien, krzyży nagrobnych i tabliczek
 • drukujemy i rozwieszamy klepsydry
 • organizujemy kremacje wraz z uroczystością pożegnalną
 • oprawa muzyczna
 • transport dla uczestników pogrzebu
 • samochód dla księdza
 • organizacja styp
 • ekshumacja
 • opieka nad grobami

Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta. Kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłków: ZUS, KRUS, WBE. Załatwiamy formalności w w/w instytucjach.

zakłady pogrzebowe piła

pogrzeb w pile

Zakład Pogrzebowy Klepsydra

Całodobowa kompleksowa obsługa pogrzebowa

tel. 67 212 42 82

kom. 606 669 408

64-920 Piła

ul. 1 Maja 4 (centrum Piły)


rozwiń/zwiń

Rekomendacje

 • cudzyslow dobra i solidna firma, ale warto by zmienic lub powiekszyc galerie.

  Ocena: brak

  piotr d.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Klepsydra Zakład Pogrzebowy Piła - Piła