LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica

Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica - Legnica
Silver

Ulica: Chojnowska 7

Miasto: Legnica, 59-220

Województwo: Dolnośląskie

 

zakład pogrzebowy legnica

usługi pogrzebowe legnica

Wszystko zaczęło się wówczas, gdy Bóg położył palec na ustach człowieka i nakazał mu, by Ten zapomniał, czym jest tajemnica życia i śmierci. I człowiek zapomniał. Ale wraz z zapomnieniem przyszło cierpienie. Bo jakże nie cierpieć, skoro bliska nam osoba opuszcza nas na zawsze? Po wielokroć spoglądamy w pełne smutku oczy córek i synów, matek i ojców, i wciąż z tym samym zdumieniem odkrywamy, że śmierć choć odbiera nadzieję, to pozostawia miłość.

Miłość ta nakazuje, aby ostatnia droga bliskiej sercu osoby miała nie tylko wymiar duchowy, ale i godną oprawę. Rozumiemy to doskonale. Dlatego w naszej działalności kładziemy nacisk na dwie sprawy. Po pierwsze, aby uroczystości pogrzebowe miały taką klasę, jak żadne inne. Po drugie, aby nie ranić serc, które i tak pogrążone są w smutku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Z wyrazami szacunku - Zakład Pogrzebowy Kamińscy - Legnica

 

usługi pogrzebowe legnica

usługi pogrzebowe legnica

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY to firma, która zajmuje się przygotowywaniem oraz realizacją ceremonii pogrzebowych. Istniejemy i działamy na rynku usług pogrzebowych od 1989 roku. Przez ten czas zdobywaliśmy różnorodną wiedzę, przechodziliśmy różnorodne szkolenia - a wszystko po to, aby móc być konkurencyjnymi wśród firm branży funeralnej. Wśród naszych pracowników mamy m.in. specjalistę do tanatopraksji (balsamacji) oraz specjalistów od tanatokosmetyki. Nieustannie dbamy o nasz rozwój zawodowy i poszerzamy zakres usług.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej oraz zdobyć uznanie wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego. Realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe po ich uzgodnieniu z Klientami. Jeśli zachodzi taka potrzeba dokonujemy zakupu miejsca na cmentarzu. Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również ceremonie, które są połączone z uprzednio przeprowadzoną procedurą kremacji. Uroczystości odbywają się w takim obrządku, jaki wyznawał Zmarły. Organizujemy również uroczystości świeckie, do poprowadzenia których prosimy Mistrza Ceremonii żałobnej.

Śmierć zawsze jest ważnym, choć smutnym wydarzeniem. Dlatego i pogrzeb nie może być jedynie formalnością. Oprócz tego, że jest jednym z podstawowych religijnych i moralnych obowiązków wobec zmarłego człowieka - staje się także formą rozstania, mającą na celu okazanie szacunku dla żegnanej osoby. Forma ceremonii pogrzebowej zależy od wyznawanego światopoglądu osób organizujących pogrzeb oraz od woli Zmarłego.

W kulturze europejskiej tradycyjną formą pożegnania jest towarzyszenie trumnie ze Zmarłym w kondukcie żałobnym w drodze na cmentarz, miejscu złożenia trumny. W Polsce - jak w innych krajach europejskich - coraz częściej także wybierana jest kremacja, po której następuje kondukt na cmentarz i złożenie urny z prochami Zmarłego w grobie lub w specjalnie do tego przygotowanym miejscu - tzw. kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY zapewniamy następujące usługi pogrzebowe:

 • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • organizacja przebiegu uroczystości w domu pogrzebowym
 • eksportacja ciała Zmarłego z domu, szpitala, hospicjum
 • transport ciała Zmarłego na cmentarz,
 • przygotowanie grobu, trumny, krzyża i tabliczki,
 • florystyka: kwiaty, wiązanki i wieńce
 • samochód dla księdza,
 • autokar lub bus dla gości żałobnych
 • fotograf
 • profesjonalna oprawa muzyczna,
 • organizacja stypy,
 • nekrologi i klepsydry,
 • transport Zmarłych w kraju i za granicą

 

usługi pogrzebowe legnica

 

zakład pogrzebowy legnica

zakład pogrzebowy legnica

 

Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Spokojna 1

POLKOWICE
tel.: 76 845 63 25
kom. 661 25 22 25
Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Kościuszki 31 A

SZPROTAWA
tel.: 68 376 13 00
kom. 609 54 01 94
Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Kościelna 4

ZIELONA GÓRA
tel.: 68 323 05 09
kom. 693 42 44 40
Kamińscy - Zakład Pogrzebowy      
ul. Chojnowska 7

LEGNICA
tel.:76 721 73 72 oraz 76 855 22 11
kom. 601 94 24 66

 

usługi pogrzebowe legnica

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kamińscy Usługi Pogrzebowe Legnica - Legnica