LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kalla - Zakład Pogrzebowy Warszawa

Kalla - Zakład Pogrzebowy Warszawa - Warszawa
Gold

Ulica: Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej

Miasto: Warszawa, 00-739

Województwo: Mazowieckie

zakład pogrzebowy w warszawie

 

Nasz Nowy Punkt:

Warszawa ul. Puławska 115 lok. 53

02-707 Warszawa

tel : 22 121 31 31

zakłady pogrzebowe w warszawie

Rodzina Szumigaj jest właścicielem Zakładu Usług Pogrzebowych KALLA nieprzerwanie od 1990 roku. Przez cały ten czas prawie 30 lat zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta stołecznego Warszawy. Na przestrzeni ponad 25 lat wyspecjalizowaliśmy się w organizacji uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy gotowi do profesjonalnej interwencji w każdym czasie i sytuacji. Nasza dyspozycyjność względem naszych Klientów trwa całą dobę.

Zapewniamy Państwu usługi w zakresie przygotowania pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych - z uprzednią kremacją. Pogrzeby przygotowujemy zgodnie z tradycją katolicką, świecką bądź charakterystyczną dla innych wyznań. Każdy z pogrzebów jest dla nas tak samo ważny i czynimy wszystko, aby przygotować go możliwie jak najpiękniej.

Naszą misją jest kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych - od pierwszego do ostatniego etapu: od eksportacji ciała Zmarłego aż po jego złożenie w grobie.

Kompetentni, profesjonalni i długoletni pracownicy Zakładu Pogrzebowego KALLA służą wsparciem w każdym momencie uroczystości pogrzebowej, a także przygotowań do niej. Mogą mieć Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest piękna i przeprowadzona z wielką powagą i godnością - a wszystko to dzięki osobistemu zaangażowaniu.

zakład pogrzebowy warszawa mokotów

Długoletnie doświadczenie ponad ćwierćwieku działalności Zakładu Pogrzebowego KALLA pozwala na połączenie tradycji i nowoczesności - czyli wszystkiego co najlepsze w polskich tradycjach funeralnych. Wiemy, jak trudne są chwile po stracie Bliskiej Osoby, dlatego mogą liczyć Państwo bezpłatnie na naszą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Oferujemy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości w trakcie organizacji ceremonii żałobnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur w miejscach takich, jak Warszawa Mokotów, Piaseczno i Antoninów. Dojeżdżamy również we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic, dysponując mobilnym biurem. Dzięki temu nasi Klienci z ograniczoną z różnych względów mobilnością mogą mieć gwarancję sprawnej i kompetentnej obsługi ze strony naszego Zakładu Pogrzebowego KALLA.

Zapewniamy natychmiastową reakcję i niezwłoczny dojazd do Osoby Zmarłej oraz przewóz jej ciała do własnej chłodni.

zakład pogrzebowy mokotów

usługi pogrzebowe warszawa mokotów

Usługi Pogrzebowe KALLA Warszawa to m.in.:

  • przygotowanie uroczystości pogrzebowych tradycyjnych z trumną i kremacji
  • dopełnianie formalności urzędowych (m.in. USC, ZUS, KRUS)
  • mobilne biuro
  • całodobowy przewóz Zmarłych
  • własna chłodnia
  • trumny i urny
  • nagłośnienie ceremonii
  • usługi kamieniarskie

oraz

OFERTA SPECJALNA TYLKO W ZAKŁADZIE KALLA

  • Do każdego pochówku organizowanego przez Zakład Pogrzebowy KALLA Warszawa oferujemy BEZPŁATNIE jedną kompozycję kwiatową - do wyboru: stroik na trumnę lub stroik do urny lub wiązankę
  • Usługa murowania grobu rodzinnego podwójnego do pogrzebu na Cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie w konkurencyjnej cenie 2500 PLN

pogrzeby warszawa

KALLA

Zakład Pogrzebowy Warszawa

Telefony czynne całą dobę

+48 22 841 03 86

+48 501 077 077

+48 22 841 91 00

Warszawa
ul. Puławska 115
lok.53
02-707 Warszawa

Warszawa Mokotów
ul. Gagarina 23
róg ul. Stępińskiej
00-739 Warszawa

Piaseczno
ul. Powstańców Warszawy 25
05-500 Piaseczno

Antoninów gmina Piaseczno
Antoninów 40 paw.2
05-503 Antoninów

mokotów zakład usług pogrzebowych

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kalla - Zakład Pogrzebowy Warszawa - Warszawa
firma,kalla-zaklad-pogrzebowy-warszawa,241.html