LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kalla Zakład Pogrzebowy

Kalla Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej

Miasto: Warszawa, 00-739

Województwo: Mazowieckie

Kalla Zakład Pogrzebowy - Warszawa Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej, Warszawa www.kalla.warszawa.pl Ocena:brak 22 841 03 86   501 077 077

zakład pogrzebowy w warszawie

 

Nasz Nowy Punkt:

Warszawa ul. Puławska 115 lok. 53

02-707 Warszawa

tel : 22 121 31 31

zakłady pogrzebowe w warszawie

Rodzina Szumigaj jest właścicielem Zakładu Usług Pogrzebowych KALLA nieprzerwanie od 1990 roku. Przez cały ten czas - prawie 30 lat - zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta stołecznego Warszawy. Na przestrzeni ponad 25 lat wyspecjalizowaliśmy się w organizacji uroczystości pogrzebowych. Jesteśmy gotowi do profesjonalnej pomocy oraz interwencji w każdym czasie i sytuacji. Nasza dyspozycyjność względem naszych Klientów trwa całą dobę.

Zapewniamy Państwu usługi w zakresie przygotowania pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych - z uprzednią kremacją. Pogrzeby przygotowujemy zgodnie z tradycją katolicką, świecką bądź też charakterystyczną dla innych wyznań. Każdy z pogrzebów jest dla nas tak samo ważny i czynimy wszystko, aby przygotować go możliwie jak najpiękniej.

Naszą misją jest kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych - od pierwszego do ostatniego etapu: od eksportacji ciała Zmarłego aż po jego złożenie w grobie.

Kompetentni, profesjonalni i długoletni pracownicy Zakładu Pogrzebowego KALLA służą wsparciem w każdym momencie uroczystości pogrzebowej, a także przygotowań do niej. Mogą mieć Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest piękna i przeprowadzona z wielką powagą i godnością - a wszystko to dzięki osobistemu zaangażowaniu całego personelu naszej firmy.

mokotów zakład usług pogrzebowych

Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas ponad ćwierćwieku działalności Zakładu Pogrzebowego KALLA pozwala na połączenie tradycji i nowoczesności - czyli wszystkiego, co najlepsze w polskich tradycjach funeralnych. Wiemy, jak trudne są chwile po stracie Bliskiej Osoby, dlatego mogą liczyć Państwo bezpłatnie na naszą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Oferujemy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości w trakcie organizacji ceremonii żałobnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur w miejscach takich, jak Warszawa Mokotów, Piaseczno i Antoninów. Dojeżdżamy również we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic, dysponując mobilnym biurem. Dzięki temu nasi Klienci z ograniczoną z różnych względów mobilnością mogą mieć gwarancję sprawnej i kompetentnej obsługi ze strony naszego Zakładu Pogrzebowego KALLA.

Zapewniamy natychmiastową reakcję i niezwłoczny dojazd do Osoby Zmarłej oraz przewóz jej ciała do własnej chłodni.

zakład pogrzebowy mokotów

usługi pogrzebowe warszawa mokotów

Usługi Pogrzebowe KALLA Warszawa to m.in.:

  • przygotowanie uroczystości pogrzebowych tradycyjnych z trumną i kremacji
  • dopełnianie formalności urzędowych (m.in. USC, ZUS, KRUS)
  • mobilne biuro
  • całodobowy przewóz Zmarłych
  • własna chłodnia
  • trumny i urny
  • nagłośnienie ceremonii
  • usługi kamieniarskie

oraz

OFERTA SPECJALNA TYLKO W ZAKŁADZIE KALLA

  • Do każdego pochówku organizowanego przez Zakład Pogrzebowy KALLA Warszawa oferujemy BEZPŁATNIE jedną kompozycję kwiatową - do wyboru: stroik na trumnę lub stroik do urny albo wiązankę
  • Usługa murowania grobu rodzinnego podwójnego do pogrzebu na Cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie w konkurencyjnej cenie 2500 PLN

pogrzeby warszawa

zakład pogrzebowy warszawa mokotów

 

KALLA Zakład Usług Pogrzebowych

Telefony czynne całą dobę

+48 22 841 03 86

+48 501 077 077

+48 22 841 91 00

Warszawa
ul. Puławska 115
lok.53
02-707 Warszawa

Warszawa Mokotów
ul. Gagarina 23
róg ul. Stępińskiej
00-739 Warszawa

Piaseczno
ul. Powstańców Warszawy 25
05-500 Piaseczno

Antoninów gmina Piaseczno
Antoninów 40 paw.2
05-503 Antoninów

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Galeria jest pusta
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kalla Zakład Pogrzebowy - Warszawa