LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Kalla Zakład Pogrzebowy ®

Kalla Zakład Pogrzebowy ® - Warszawa
Gold

Ulica: Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej

Miasto: Warszawa, 00-739

Województwo: Mazowieckie

Kalla Zakład Pogrzebowy ® - Warszawa Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej, Warszawa www.kalla.warszawa.pl Ocena:brak 22 841 03 86   501 077 077

zakład pogrzebowy w warszawie

 

 

Nasz Nowy Punkt:

Warszawa ( Mokotów) ul. Puławska 115 lok. 53

02-707 Warszawa

tel : 22 121 31 31


zakłady pogrzebowe w warszawie

 

Rodzina Szumigaj jest właścicielem Zakładu Usług Pogrzebowych KALLA® od 1990 roku. Przez cały ten czas zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta stołecznego Warszawy. Firma nasza znana jest z tego, że jako jedna z pierwszych pokazała, że można uzyskać jeszcze wyższą, niż dotychczas, jakość firm prywatnych w branży pogrzebowej. Na przestrzeni ponad 25 lat wyspecjalizowaliśmy się w organizacji uroczystości pogrzebowych wyznaniowych i świeckich z Mistrzem Ceremonii. Jesteśmy gotowi do profesjonalnej pomocy oraz interwencji w każdym czasie i sytuacji. Prowadzimy eksportacje przez całą dobę.

 

pogrzeb w warszawie


Zapewniamy Państwu usługi w zakresie przygotowania pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych - z uprzednią kremacją. Pogrzeby przygotowujemy zgodnie z tradycją katolicką, świecką bądź też charakterystyczną dla innych wyznań. Każdy z pogrzebów jest dla nas tak samo ważny i czynimy wszystko, aby przygotować go możliwie jak najpiękniej.


warszawa zakład pogrzebowy


Naszą misją jest kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych - od pierwszego do ostatniego etapu: od eksportacji ciała Zmarłego aż po jego złożenie w grobie.

Kompetentni, profesjonalni i długoletni pracownicy zakładu pogrzebowego na Mokotowie służą wsparciem w każdym momencie uroczystości pogrzebowej, a także przygotowań do niej. Mogą mieć Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest piękna i przeprowadzona z wielką powagą i godnością - a wszystko to dzięki osobistemu zaangażowaniu całego personelu naszej firmy. Dbamy o ciało Zmarłego, godnie przygotowując je do pochówku. Specjaliści zakładu pogrzebowego z Mokotowa posiadają certyfikaty z zakresu kosmetyki i toalety pośmiertnej.


mokotów zakład usług pogrzebowych

 

Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas ponad ćwierćwiecza działalności Zakładu Pogrzebowego KALLA ® pozwala na połączenie tradycji i nowoczesności - czyli wszystkiego, co najlepsze w polskich tradycjach funeralnych. Wiemy, jak trudne są chwile po stracie Bliskiej Osoby, dlatego mogą liczyć Państwo bezpłatnie na naszą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Oferujemy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości w trakcie organizacji ceremonii żałobnych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z naszych biur w miejscach takich, jak Warszawa Mokotów, Piaseczno i Antoninów. Dojeżdżamy również we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic, dysponując mobilnym biurem. Dzięki temu nasi Klienci z ograniczoną z różnych względów mobilnością mogą mieć gwarancję sprawnej i kompetentnej obsługi ze strony naszego Zakładu Pogrzebowego KALLA.

Zapewniamy, że w krótkim czasie po otrzymaniu zlecenia na eksportację Zmarłego, pojawimy się we wskazanym miejscu, by następnie przewieźć jego ciało do własnej chłodni.


zakład pogrzebowy mokotów


usługi pogrzebowe warszawa mokotów


Usługi Pogrzebowe KALLA Warszawa, Piaseczno, Antoninów to m.in.:

 • przygotowanie uroczystości pogrzebowych tradycyjnych z trumną i kremacji
 • dopełnianie formalności urzędowych (m.in. USC, ZUS, KRUS)
 • mobilne biuro
 • eleganckie karawany
 • tanatokosmetyka
 • całodobowy przewóz Zmarłych
 • własna chłodnia
 • trumny i urny
 • nagłośnienie ceremonii pogrzebowej
 • usługi kamieniarskie

oraz

OFERTA SPECJALNA TYLKO W ZAKŁADZIE Pogrzebowym KALLA®


 • Do każdego pochówku organizowanego przez Zakład Pogrzebowy KALLA® oferujemy BEZPŁATNIE jedną kompozycję kwiatową - do wyboru: stroik na trumnę lub stroik do urny albo wiązankę
 • Usługa murowania grobu rodzinnego podwójnego do pogrzebu na Cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie w najniższej cenie 2500 PLN

 

pogrzeby warszawa


zakład pogrzebowy warszawa mokotów

 

 

KALLA® Zakład Usług Pogrzebowych

Telefony czynne całą dobę

+48 22 841 03 86

+48 501 077 077

+48 22 841 91 00


Warszawa Mokotów
ul. Puławska 115
lok.53
02-707 Warszawa

Warszawa Mokotów
ul. Gagarina 23
róg ul. Stępińskiej
00-739 Warszawa

Piaseczno
ul. Powstańców Warszawy 25
05-500 Piaseczno

Antoninów gmina Piaseczno
Antoninów 40 paw.2
05-503 Antoninów

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kalla Zakład Pogrzebowy ® - Warszawa