Kalla ® Zakład pogrzebowy

Kalla ® Zakład pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej

Miasto: Warszawa, 00-739

Województwo: Mazowieckie

Kalla ® Zakład pogrzebowy - Warszawa Gagarina 23 róg ul. Stępińskiej, Warszawa kalla.warszawa.pl Ocena:starstarstarstarstar 22 841 03 86   501 077 077

 

zakład pogrzebowy w warszawie

 

 

Rodzina Szumigaj jest właścicielem sieci Zakładów Pogrzebowych KALLA® od 1990 roku. Przez cały ten czas zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta stołecznego Warszawy. Firma KALLA® znana jest z tego, że jako jedna z pierwszych udowodniła, że można uzyskać jeszcze wyższą, niż dotychczas spotykana, jakość pogrzebów organizowanych w firmach prywatnych.

 

usługi pogrzebowe Warszawa

 

o nas

 

Na przestrzeni ponad 30 lat swojego istnienia firma pogrzebowa wyspecjalizowała się w organizacji uroczystości pogrzebowych wyznaniowych, a także świeckich z Mistrzem Ceremonii. Jesteśmy gotowi do profesjonalnej pomocy oraz interwencji w każdym czasie i sytuacji. Prowadzimy przez całą dobę eksportacje Zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc zgonu do pomieszczeń chłodniczych.

Mając na uwadze troskę o jak najwyższy poziom obsługi Klienta - zdecydowaliśmy się na zastrzeżenie naszej marki. Znak ® przy nazwie Zakładów Pogrzebowych KALLA® to pewność dla naszych Klientów, że powierzają ceremonię żałobną firmie sprawdzonej i zaufanej.

 

przewóz zwłok

 

Zapewniamy Państwu rozmaite usługi w zakresie przygotowania pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych z uprzednią kremacją. Pogrzeby przygotowujemy zgodnie z tradycją katolicką, świecką bądź też charakterystyczną dla innych wyznań. Każdy z pogrzebów jest dla nas tak samo ważny i czynimy wszystko, aby przygotować go możliwie jak najpiękniej.

 

zakład pogrzebowy

 

Naszą misją jest kulturalna i godna obsługa uroczystości pogrzebowych - od pierwszego do ostatniego ich etapu: od eksportacji ciała Zmarłego aż po jego złożenie w grobie.

Kompetentni, profesjonalni i długoletni pracownicy zakładu pogrzebowego na Mokotowie - oraz w każdym z naszych biur w Warszawie oraz w jej okolicach - służą wsparciem w każdym momencie uroczystości pogrzebowej, a także przygotowań do niej. Mogą mieć Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna będzie piękna i przeprowadzona z wielką powagą i godnością - a wszystko to dzięki osobistemu zaangażowaniu całego personelu zakładów pogrzebowych KALLA®. Dbamy o ciało Zmarłego, godnie przygotowując je do pochówku. Specjaliści zakładu pogrzebowego z Mokotowa posiadają certyfikaty z zakresu kosmetyki i toalety pośmiertnej.

 

dom pogrzebowy warszawa i Piaseczno

 

Długoletnie doświadczenie zdobyte podczas ponad ćwierćwiecza działalności Zakładu Pogrzebowego KALLA ® pozwala na połączenie tradycji i nowoczesności - czyli wszystkiego, co najlepsze w polskich tradycjach funeralnych. Wiemy, jak trudne są chwile po stracie Bliskiej Osoby, dlatego mogą liczyć Państwo bezpłatnie na naszą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. Oferujemy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości w trakcie organizacji ceremonii żałobnych oraz w czasie ich trwania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do jednego z biur firmy KALLA®w miejscach takich, jak Warszawa Mokotów, Warszawa Wola, Piaseczno i Antoninów. Dojeżdżamy również we wskazane przez Państwa miejsce na terenie całej Warszawy i okolic, dysponując mobilnym biurem. Dzięki temu nasi Klienci z ograniczoną, z różnych względów, mobilnością mogą mieć gwarancję sprawnej i kompetentnej obsługi ze strony naszego Zakładu Pogrzebowego KALLA®.

 

zakłady pogrzebowe w Warszawie

 

oferta

 

Usługi Pogrzebowe KALLA® Warszawa, Piaseczno, Antoninów to m.in.:

 • przygotowanie uroczystości pogrzebowych tradycyjnych z trumną i kremacji
 • dopełnianie formalności urzędowych (m.in. USC, ZUS, KRUS)
 • mobilne biuro
 • eleganckie karawany
 • tanatokosmetyka
 • całodobowy przewóz Zmarłych
 • własna chłodnia
 • własne kaplice przedpogrzebowe (Warszawa Mokotów i Piaseczno)
 • trumny i urny
 • nagłośnienie ceremonii pogrzebowej
 • usługi kamieniarskie

 

mokotów zakład usług pogrzebowych

 

Tylko w Zakładzie Pogrzebowym KALLA®

 

 • Do każdego pochówku organizowanego przez Zakład Pogrzebowy KALLA® oferujemy BEZPŁATNIE jedną kompozycję kwiatową - do wyboru: stroik na trumnę lub stroik do urny albo wiązankę

 

oprawa muzyczna pogrzebu

 

 

kontakt

 

zakład pogrzebowy warszawa mokotów

 

 

 Zakłady Pogrzebowe KALLA®

Rodzina Szumigaj

Telefony czynne całą dobę:

+48 22 841 03 86

+48 501 077 077

+48 22 841 91 00

 

Warszawa Mokotów
ul. Puławska 115
lok.53
02-707 Warszawa

Warszawa Mokotów
ul. Gagarina 23
róg ul. Stępińskiej
00-739 Warszawa

Warszawa Wola
ul. Zegadłowicza 1
01-214 Warszawa

Antoninów gmina Piaseczno
Antoninów 40 paw.2
05-503 Antoninów

Piaseczno
ul. Powstańców Warszawy 25
05-500 Piaseczno

 

 

zakład pogrzebowy mokotów

 

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma pogrzebowa, mieszkamy dosyć blisko biura na Mokotowie, mamy do nich zaufanie i nigdy nas nie zawiedli dlatego Polecamy
  starstarstarstarstar
  Barbara
  cudzyslow Polecam szczerze firmę Kalla. Pomogli nam już drugi raz i z każdym razem obsługa było wyjątkowo miła i uczynna. Szczerze polecam
  starstarstarstarstar
  Anna M.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Kalla ® Zakład pogrzebowy - Warszawa