LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław - Międzynarodowy Transport Zwłok

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław
Silver

Ulica: Kamieńskiego 144

Miasto: Wrocław, 51-124

Województwo: Dolnośląskie

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław Kamieńskiego 144, Wrocław zakladpogrzebowykalia.pl Ocena:brak 71 352 84 45   501 267 097

usługi pogrzebowe wrocław

pogrzeby wrocław

Zakład Pogrzebowy KALIA to firma z tradycjami. Siedziba firmy mieści się w mieście Wrocław przy ulicy Kamieńskiego 144 ( dzielnica Psie Pole - Poświętne ), ale zasięgiem działania obejmuje całe województwo dolnośląskie a także całą Polskę. W ciągu wielu lat swojego działania zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów i miedzynarodowym przewozie zwłok.

Od momentu powierzenia nam przez Państwa troski o godny pochówek Osoby Zmarłej Zakład Pogrzebowy KALIA zajmuje się tym zadaniem z najwyższą solidnością i starannością. Gwarantuje to wysoko wykwalifikowany zespół kompetentnych pracowników, którzy służą wszechstronną i fachową pomocą. Mogą być Państwo pewni, że wszelkie formalności urzędowe zawsze bierzemy na swoje barki, by możliwie najbardziej odciążyć od tego obowiązku pogrążoną w żałobie Rodzinę.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy cechują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Mogą mieć więc Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest przez naszą firmę traktowana niepowtarzalnie, zawsze w sposób podkreślający jej charakter: z powagą i wielką godnością.

Zawsze dbamy o piękno uroczystości pogrzebowych, dlatego troszczymy się o każdy szczegół. Ceremoniom żałobnym towarzyszy piękna oprawa muzyczna. Posiadamy baldachimy osłaniające miejsce pochówku. Dysponujemy także windami do mechanicznego opuszczania trumien oraz urn do grobu.

KALIA Wrocław posiada pełen asortyment trumien, urn oraz kompozycji kwiatowych. Pomagamy także w ułożeniu treści nekrologów oraz doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych.

zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy KALIA Wrocław oferuje także usługi transportu krajowego i międzynarodowego Zmarłych. Wykonujemy go jedynie specjalistycznymi pojazdami, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania UE.

W naszej ofercie jest międzynarodowy transport zwłok drogowy oraz lotniczy – z zachowaniem wszystkich koniecznych procedur sanitarnych. Nasze eleganckie karawany są w stanie obsłużyć kondukty żałobne w różnych warunkach infrastruktury cmentarnej.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zakładu pogrzebowego, posługujący się kilkoma językami, są w gotowości przez całą dobę cały tydzień. Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i traktowany z jednakową uwagą. Niezależnie czy zlecenie pochodzi od firmy pogrzebowej, instytucji, organizacji lub od osób prywatnych - dokładamy wszelkich starań by wykonać je szybko i starannie.

Troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych w Polsce i za granicą: tłumaczymy dokumenty i uzyskujemy niezbędne pozwolenia urzędowe. Nasi profesjonalni pracownicy - specjaliści tanatopraksji - odpowiednio przygotowują Zmarłych do transportu i pogrzebu. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług pogrzebowych przykładamy dużą wagę do bycia transparentnymi:Bliscy Zmarłego otrzymują odpowiednią dokumentację pisemną oraz fotograficzną podejmowanych przez nas działań. Zmarli są przewożeni do kraju specjalistycznymi samochodami w odpowiednich trumnach, które posiadają wszelkie zabezpieczenia i atesty - według prawa międzynarodowego.

zakłady pogrzebowe

 

kremacje psie pole

Kalia oferuje następujące usługi pogrzebowe we Wrocławiu i okolicach:

 

 • formalności związane z pochówkiem (wypis karty zgonu, aktu zgonu),
 • pełna obsługa ceremonii pogrzebowych na cmentarzach komunalnych i parafialnych,
 • asysta pogrzebowa (winda, baldachim),
 • trumny, urny,
 • grobowce,
 • wieńce, wiązanki kwiatowe,
 • oprawa muzyczna (trąbka, skrzypce, orkiestra),
 • kremacja,
 • międzynarodowe przewozy zmarłych,
 • całodobowa eksportacja zmarłych,
 • przechowywanie w chłodni,
 • pośrednictwo: konsulaty, urzędy miast, Sanepid,
 • ekshumacja,
 • organizacja stypy

 

transport zmarłych wrocław

 

transport zwłok

 

Zakład Pogrzebowy KALIA Wrocław

Międzynarodowy Transport Zwłok

ul. Kamieńskiego 144

Dzielnica Psie Pole - Poświętne

51-124 Wrocław

tel.: 71 352 84 45

tel. kom.: 501 26 7097

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław - Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław