KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław
Silver

Ulica: Kamieńskiego 144

Miasto: Wrocław, 51-124

Województwo: Dolnośląskie

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław Kamieńskiego 144, Wrocław www.zakladpogrzebowykalia.pl Ocena:starstarstarstarstar 71 352 84 45   501 267 097

usługi pogrzebowe wrocław

 

 

Zakład Pogrzebowy KALIA z Wrocławia to rodzinna firma z tradycjami. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kamieńskiego 144 (dzielnica Psie Pole, pomiędzy osiedlami Poświętne i Karłowice), ale zasięgiem działania obejmuje cały Wrocław i województwo dolnośląskieW ciągu wielu lat swojego działania zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów i międzynarodowym przewozie zwłok, jednak w naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi pogrzebowe, które są niezbędne, aby godnie pożegnać Zmarłą Osobę. 

 

kalia wrocław psie pole

 

Od momentu powierzenia nam przez Państwa troski o godny pochówek Osoby Zmarłej - Zakład Pogrzebowy KALIA zajmuje się tym zadaniem z najwyższą solidnością i starannością. Gwarantuje to wysoko wykwalifikowany zespół kompetentnych pracowników, którzy służą wszechstronną wiedzą i fachową pomocą. Mogą być Państwo pewni, że wszelkie formalności urzędowe zawsze bierzemy na swoje barki, by możliwie najbardziej odciążyć od tego obowiązku pogrążoną w żałobie Rodzinę. Formalności urzędowe staramy się zawsze dopełniać sprawnie, pozostając w kontakcie z Bliskimi Zmarłego.

 

zakłady pogrzebowe

 

Usługi pogrzebowe, które oferuje KALIA z wrocławskiego Psiego Pola, cechują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Mogą mieć więc Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest przez naszą firmę traktowana niepowtarzalnie, zawsze w sposób podkreślający jej charakter: z powagą i wielką godnością. Tymi cechami powinna odznaczać się każda ceremonia żałobna.

Zawsze dbamy o piękno uroczystości pogrzebowych, dlatego troszczymy się o każdy szczegół. Ceremoniom żałobnym towarzyszy piękna oprawa muzyczna. Troszczymy się też o piękną scenografię: posiadamy baldachimy osłaniające miejsce pochówku. Dysponujemy także windami do mechanicznego opuszczania trumien oraz urn do grobu.

KALIA z siedzibą we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole posiada pełen asortyment trumien, urn oraz kompozycji kwiatowych. Pomagamy także w ułożeniu treści nekrologów oraz doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych.

 

 transport zwłok Wrocław

 

Międzynarodowy Transport Zwłok Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy KALIA oferuje też usługi transportu zmarłych - zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Wykonujemy tę usługę pogrzebową jedynie specjalistycznymi pojazdami, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania UE. Sprawnie sprowadzamy Zmarłych do Wrocławia z Niemiec, Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i innych krajów UE. Zajmujemy się również przewozem Zmarłych na Ukrainę.

W ofercie firmy KALIA jest międzynarodowy transport zwłok, który odbywa się drogą lądową oraz samolotem – z zachowaniem wszystkich koniecznych procedur sanitarnych. Nasze eleganckie karawany są w stanie obsłużyć kondukty żałobne w różnych warunkach infrastruktury cmentarnej, dlatego towarzyszą uroczystym konduktom, budząc podziw uczestników ceremonii żałobnej.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy naszego zakładu pogrzebowego, posługujący się kilkoma językami, są w gotowości przez całą dobę cały tydzień. Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i traktowany z jednakową uwagą. Niezależnie czy zlecenie pochodzi od firmy pogrzebowej, instytucji, organizacji lub od osób prywatnych - dokładamy wszelkich starań, by wykonać je szybko i starannie.

 

międzynarodowy transport zwłok Wrocław

 

Troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych w Polsce i za granicą: tłumaczymy dokumenty i uzyskujemy niezbędne pozwolenia urzędowe. Nasi pracownicy odpowiednio przygotowują Zmarłych do transportu i pogrzebu. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług pogrzebowych przykładamy dużą wagę do bycia transparentnymiBliscy Zmarłego otrzymują odpowiednią dokumentację pisemną oraz fotograficzną podejmowanych przez nas działań. Zmarli są przewożeni do kraju specjalistycznymi samochodami w odpowiednich trumnach, które posiadają wszelkie zabezpieczenia i atesty - według prawa międzynarodowego.

 

 zakład pogrzebowy

 

kremacje psie pole

 

Dom pogrzebowy KALIA oferuje następujące usługi pogrzebowe we Wrocławiu i okolicach:

 • formalności związane z pochówkiem (wypis karty zgonu, aktu zgonu),
 • pełna obsługa ceremonii pogrzebowych na cmentarzach komunalnych i parafialnych,
 • asysta pogrzebowa (winda, baldachim),
 • trumny, urny,
 • grobowce,
 • wieńce, wiązanki kwiatowe,
 • oprawa muzyczna (trąbka, skrzypce, orkiestra),
 • kremacja,
 • międzynarodowe przewozy zmarłych,
 • całodobowa eksportacja zmarłych,
 • przechowywanie w chłodni,
 • pośrednictwo: konsulaty, urzędy miast, Sanepid,
 • ekshumacja,
 • organizacja stypy

 

 

transport zmarłych Wrocław

 

 

zakłady pogrzebowe Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy KALIA z Wrocławia

Organizacja pogrzebów i Międzynarodowy Transport Zwłok

ul. Kamieńskiego 144

Dzielnica Psie Pole

(Poświętne, Karłowice)

51-124 Wrocław

tel.: 71 352 84 45

tel. kom.: 501 267 097


Rekomendacje

 • cudzyslow Kiedy tracimy ukochaną osobę, każdy gest, nawet ten najmniejszy jest ukłonem w stronę zmarłego i Jego najbliższych. Firma KALIA wykazała się pełnym profesjonalizmem w tak trudnej dla rodziny chwili. Na każdym etapie widoczne było zaangaż... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Jolanta Burzyńska
  cudzyslow Z całego serca polecam, tak jak Kalia została mi polecona, kiedy zmarła moja mama. Pan Piotr ( właściciel) już od pierwszej rozmowy, zdobył moje zaufanie. Kiedy przyjechał do mojego domu, czułam że oddaję mamę w dobre ręce. Razem z praco... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Anita Maciesza
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław