KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław
Silver

Ulica: Kamieńskiego 144

Miasto: Wrocław, 51-124

Województwo: Dolnośląskie

KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław Kamieńskiego 144, Wrocław zakladpogrzebowykalia.pl Ocena:brak 71 352 84 45   501 267 097

usługi pogrzebowe wrocław

 

pogrzeby wrocław

 

Zakład Pogrzebowy KALIA to firma z tradycjami. Siedziba firmy mieści się w mieście Wrocław przy ulicy Kamieńskiego 144 ( dzielnica Psie Pole - Poświętne ), ale zasięgiem działania obejmuje całe województwo dolnośląskie, a także całą Polskę. W ciągu wielu lat swojego działania zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów i międzynarodowym przewozie zwłok.

Od momentu powierzenia nam przez Państwa troski o godny pochówek Osoby Zmarłej - Zakład Pogrzebowy KALIA zajmuje się tym zadaniem z najwyższą solidnością i starannością. Gwarantuje to wysoko wykwalifikowany zespół kompetentnych pracowników, którzy służą wszechstronną i fachową pomocą. Mogą być Państwo pewni, że wszelkie formalności urzędowe zawsze bierzemy na swoje barki, by możliwie najbardziej odciążyć od tego obowiązku pogrążoną w żałobie Rodzinę.

Usługi pogrzebowe, które oferujemy, cechują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną. Mogą mieć więc Państwo pewność, że każda uroczystość żałobna jest przez naszą firmę traktowana niepowtarzalnie, zawsze w sposób podkreślający jej charakter: z powagą i wielką godnością.

Zawsze dbamy o piękno uroczystości pogrzebowych, dlatego troszczymy się o każdy szczegół. Ceremoniom żałobnym towarzyszy piękna oprawa muzyczna. Posiadamy baldachimy osłaniające miejsce pochówku. Dysponujemy także windami do mechanicznego opuszczania trumien oraz urn do grobu.

KALIA z siedzibą w dzielnicy Psie Pole posiada pełen asortyment trumien, urn oraz kompozycji kwiatowych. Pomagamy także w ułożeniu treści nekrologów oraz doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych.

 

zakład pogrzebowy

 

Międzynarodowy Transport Zwłok Wrocław

 

Zakład Pogrzebowy KALIA Wrocław oferuje też usługi transportu krajowego i międzynarodowego Zmarłych. Wykonujemy go jedynie specjalistycznymi pojazdami, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania UE. Najwcześniej sprowadzamy Zmarłych do Wrocławia z Niemiec, Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i innych krajów UE. Zajmujemy się również przewozem Zmarłych na Ukrainę.

W naszej ofercie jest międzynarodowy transport zwłok drogowy oraz lotniczy – z zachowaniem wszystkich koniecznych procedur sanitarnych. Nasze eleganckie karawany są w stanie obsłużyć kondukty żałobne w różnych warunkach infrastruktury cmentarnej.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy naszego zakładu pogrzebowego, posługujący się kilkoma językami, są w gotowości przez całą dobę cały tydzień. Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i traktowany z jednakową uwagą. Niezależnie czy zlecenie pochodzi od firmy pogrzebowej, instytucji, organizacji lub od osób prywatnych - dokładamy wszelkich starań, by wykonać je szybko i starannie.

Troszczymy się o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych w Polsce i za granicą: tłumaczymy dokumenty i uzyskujemy niezbędne pozwolenia urzędowe. Nasi pracownicy odpowiednio przygotowują Zmarłych do transportu i pogrzebu. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług pogrzebowych przykładamy dużą wagę do bycia transparentnymiBliscy Zmarłego otrzymują odpowiednią dokumentację pisemną oraz fotograficzną podejmowanych przez nas działań. Zmarli są przewożeni do kraju specjalistycznymi samochodami w odpowiednich trumnach, które posiadają wszelkie zabezpieczenia i atesty - według prawa międzynarodowego.

 

zakłady pogrzebowe

 

 

kremacje psie pole

 

KALIA oferuje następujące usługi pogrzebowe we Wrocławiu i okolicach:

 • formalności związane z pochówkiem (wypis karty zgonu, aktu zgonu),
 • pełna obsługa ceremonii pogrzebowych na cmentarzach komunalnych i parafialnych,
 • asysta pogrzebowa (winda, baldachim),
 • trumny, urny,
 • grobowce,
 • wieńce, wiązanki kwiatowe,
 • oprawa muzyczna (trąbka, skrzypce, orkiestra),
 • kremacja,
 • międzynarodowe przewozy zmarłych,
 • całodobowa eksportacja zmarłych,
 • przechowywanie w chłodni,
 • pośrednictwo: konsulaty, urzędy miast, Sanepid,
 • ekshumacja,
 • organizacja stypy

 

 

 

transport zwłok

 

 

transport zmarłych wrocław

 

Zakład Pogrzebowy KALIA z Wrocławia

Międzynarodowy Transport Zwłok

ul. Kamieńskiego 144

Dzielnica Psie Pole - Poświętne

51-124 Wrocław

tel.: 71 352 84 45

tel. kom.: 501 26 7097

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KALIA Zakład Pogrzebowy Wrocław, Międzynarodowy Transport Zwłok - Wrocław