LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

JASEK Zakład Pogrzebowy Gliwice

JASEK Zakład Pogrzebowy Gliwice - Gliwice
Gold

Ulica: Zygmunta Starego 49

Miasto: Gliwice, 44-100

Województwo: Śląskie

zakład pogrzebowy gliwice

gliwice

Zakład Pogrzebowy JASEK, powstały w 1980 roku, ma obecnie swoją siedzibę przy ul. Zygmunta Starego 49 w Gliwicach. Posiadamy także oddział w Zabrzu przy ul. Wolności 209. Taka lokalizacja sprzyja rozpoznawalności naszej firmy przez mieszkańców województwa śląskiego. Chętnie zwracają się oni do nas o pomoc w chwilach po śmierci swoich Bliskich. Przez prawie 40 lat nasza firma zdobyła uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest to możliwe dzięki konsekwentnej realizacji założeń, według których profesjonalizm Zakładu Pogrzebowego JASEK zbudowany jest dzięki podkreśleniu godności Zmarłego, kulturze osobistej pracowników oraz rozsądnym cenom.

pogrzeb w gliwicach

Od samego początku istnienia Zakład Pogrzebowy JASEK dąży do świadczenia usług pogrzebowych najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że w tak trudnej chwili, jaką dla każdego jest odejście Bliskiej Osoby, bezcenna jest opieka, którą staramy się otoczyć rodzinę Zmarłego. W tym celu pomagamy jej od początku we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem. Nie skupiamy się jednak tylko na formalnościach - liczy się dla nas przede wszystkim człowiek, któremu należy się od nas szczególne wsparcie. Zawsze staramy się je ofiarować.

Zakład Pogrzebowy JASEK organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich typów i rodzajów. Od 2007 posiadamy własne - pierwsze i największe - krematorium w regionie Śląska, co jest dużym ułatwieniem dla Klientów wybierających kremację. Wiemy, że konieczna jest także niejednokrotnie pomoc prawna, dlatego nasza firma ma ją w swojej ofercie. Dzięki temu udaje się wyjaśnić zdecydowaną większość kwestii związanych ze świadczeniami ZUS, należnymi po osobach zmarłych, a także odszkodowaniami, postępowaniami spadkowymi i podatkowymi.

zakłady pogrzebowe gliwice

Posiadamy własne chłodnie z zapleczem prosektoryjnym oraz dwie sale pożegnań w naszych domach pogrzebowych. Od wielu lat nasz Zakład Pogrzebowy współpracuje na terenie Gliwic i Zabrza z Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej i Prokuraturą Rejonową. Całodobowo przyjmujemy zlecenia na przewóz zwłok oraz na usługi pogrzebowe. W czasie rozmów z naszymi Klientami dokonujemy niezbędnych ustaleń, dotyczących oprawy pogrzebu. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pogrzebu jest trudnym zadaniem, dlatego pomagamy wybrać akcesoria pogrzebowe, ubrania dla Zmarłych oraz dla osób uczestniczących w pogrzebie, a także trumny, które pochodzą od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Posiadamy również urny i krzyże na każdą kieszeń.

Zapewniamy profesjonalne usługi kamieniarskie: przygotowanie oraz montaż różnego rodzaju nagrobków, płyt lub sarkofagów.

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JASEK specjalizuje się też w wykonywaniu usług transportu Zmarłych. Nasza firma jest w posiadaniu 11 limuzyn pogrzebowych najlepszych światowych marek - takich, jak Chrysler, Cadillac oraz Mercedes. Kierowcy z doświadczeniem oraz znajomością języków obcych zapewniają przewozy zwłok na terenie całej Europy. Kiedy jest to konieczne - świadczymy również przewozy lotnicze, współpracując ze znanymi w Unii Europejskiej firmami funeralnymi. Zapewniamy także mikrobusy i autobusy. Wszystko po to, aby szybko i sprawnie przetransportować Zmarłych - i w efekcie przeprowadzić do końca uroczystości żałobne.

usługi pogrzebowe gliwice

Troszczymy się też o godną i piękną oprawę uroczystości pogrzebowych: muzykę (wykonywaną przez orkiestrę, trębacza bądź przez śpiewaka-solistę), a także o różnorodne elementy florystyczne (wiązanki, palmy, wieńce). Zapewniamy, że niezależnie od budżetu przeznaczonego na uroczystości pogrzebowe, dokładamy starań, aby każda ceremonia pogrzebowa była godna, pełna piękna i szacunku dla Zmarłego oraz współczucia dla jego Rodziny.

pogrzeby gliwice

- całodobowa eksportacja Zmarłych

- formalności pogrzebowe: urzędowe oraz kościelne

- pogrzeby wszystkich typów

- Mistrz Ceremonii Pogrzebowych (świeckich)

- akcesoria pogrzebowe - w tym odzież żałobna

- tabliczki, nekrologi i klepsydry

- tanatokosmetyka

- balsamacja

- pełen zakres usług cmentarnych i kamieniarskich

- chłodnia

- kremacje

- ekshumacje

- transport zwłok w kraju i za granicą

- autokar lub mikrobus dla gości żałobnych

- usługi muzyczne i fotograficzne

- pomoc w organizacji styp

zakład pogrzebowy

dom pogrzebowy gliwice

Zakład Pogrzebowy "JASEK"

Gliwice

ul. Zygmunta Starego 49

tel.: (032) 231 13 47

tel./fax: (032) 279 04 12

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

  • cudzyslow Pogrzeby z naszej rodziny robimy tu już po raz kolejny ,profesjinalna obsługa dobry kontakt jak zawsze,duży wybór trumnien i uren i samochodów, obsługa bardzo pomocna we wszystkim polecam w takich trudnych chwilach.
    starstarstarstarstar
    Wolański Andrzej
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
JASEK Zakład Pogrzebowy Gliwice - Gliwice
firma,jasek-zaklad-pogrzebowy-gliwice,813.html