Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg

Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg - Tarnobrzeg
Silver

Ulica: Szpitalna 8

Miasto: Tarnobrzeg, 39-400

Województwo: Podkarpackie

Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg - Tarnobrzeg Szpitalna 8, Tarnobrzeg tarnobrzeg.centrumpogrzebowe24.pl Ocena:starstarstarstarstar 533 733 848

Zakład pogrzebowy Tarnobrzeg

 

 

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek w Tarnobrzegu należy do firm rodzinnych. Ten znany głównie mieszkańcom Tarnobrzegu i województw świętokrzyskiego i podkarpackiego zakład pogrzebowy powstał już w 1990 roku, dzięki inicjatywie i staraniom Pana Jana Ząbka. Obecnie misja i działanie firmy jest wspólnym dziełem Pana Jana oraz Jego syna - Dawida. O rozpoznawalności i renomie tego zakładu pogrzebowego świadczy fakt, że cały kompleks pogrzebowy - w skład którego wchodzą 3 biura zakładów pogrzebowych, zakład kamieniarski oraz kwiaciarnia - w nazwie i logo posiada nazwisko, co jest najlepszą rękojmią - swoistą wizytówką - dla tego rodzaju firmy.

 

Jan Ząbek Centrum pogrzebowe Tarnobrzeg

 

Od samego początku dom pogrzebowy postawił sobie za cel maksymalną dostępność dla Klientów. Z myślą o niej posiadamy biura w kilku miastach: w Tarnobrzegu przy ul. Szpitalnej 8, a także w Sandomierzu i Koprzywnicy.

Zakład pogrzebowy Jan Ząbek w każdym z miejsc swojego działania - a więc także w Tarnobrzegu - w sposób umiejętny łączy tradycję z wieloletnim doświadczeniem, z którym świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i usługi pokrewne. Pogrzeby, które organizujemy, uwzględniają wszystkie wyznania oraz ceremonie o charakterze bezwyznaniowym. Niezależnie od formy pochówku - tradycyjnej czy z kremacją - staramy się, aby ich elegancka forma podkreślała godność Osoby Zmarłej. Szczególną uwagą otaczamy pochówki dzieci, także tych zmarłych przedwcześnie.

Personel, pracujący w Zakładzie pogrzebowym z Tarnobrzegu to osoby starannie dobrane, obdarzone wiedzą i kulturą osobistą. Dzięki temu możliwe jest bardzo personalistyczna obsługa Klienta, która charakteryzuje się szacunkiem względem Zmarłego i jego Rodziny.

Dom pogrzebowy w Tarnobrzegu pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod całodobowym numerem telefonu 692 234 216.

 

usługi pogrzebowe Tarnobrzeg

 

Formalności urzędowe są zazwyczaj dużym obciążeniem, zwłaszcza dla pogrążonych w żałobie Rodzin, dlatego zajmują się nimi nieodpłatnie nasi pracownicy. Dajemy też Państwu możliwość rozliczenia kosztów pogrzebu bezgotówkowo, w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy innych instytucji, z gwarancją niezwłocznej wypłaty ewentualnej różnicy powstałej przy rozliczeniu. Nasze ceny są zawsze przejrzyste, a dobór usług odbywa się z uwzględnieniem oczekiwań Klienta, ale i jego możliwości finansowych.

Akcesoria pogrzebowe, które posiadamy w biurze w Tarnobrzegu - a wśród nich trumny, urny, odzież żałobna, jak również własne autorskie unikalne wzory metalowych tabliczek na trumny i krzyże - dają naszym Klientom duże możliwości wyboru.

Wszystkie zakłady pogrzebowe dysponują profesjonalnym zapleczem. W skład domu pogrzebowego w Tarnobrzegu wchodzi chłodnia i pomieszczenia prosektoryjne, w których wykonujemy zabiegi tanatokosmetyczne oraz - co warto podkreślić - tanatopraksji (balsamacji).

 

usługi pogrzebowe

 

Ważnym wymiarem działalności zakładu usług pogrzebowych w Tarnobrzegu jest transport Zmarłych - na obszarze Polski i poza nią. Usługi przewozowe traktujemy kompleksowo - od zgromadzenia koniecznych dokumentów po realizację samego przewozu. W naszym parku maszynowym znajdują się m.in. karawany - w tym limuzyny - oraz autobusy. W dniu pogrzebu transportujemy także gości pogrzebowych.

Zakład Pogrzebowy w Tarnobrzegu, Koprzywnicy i okolicach - to także piękna oprawa pogrzebu: muzyczna i fotograficzna, zaś po pogrzebie to także całoroczna opieka nad grobami czy też profesjonalne usługi kamieniarskie.

 

zakłady pogrzebowe

 

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek w Tarnobrzegu i okolicach to całodobowa pomoc i kompleksowe usługi pogrzebowe:

 • organizacja pogrzebów - wszystkie rodzaje
 • formalności urzędowe (ZUS, KRUS, USC)
 • eksportacja do chłodni - całodobowo
 • trumny i urny
 • kremacje
 • wieńce i wiązanki z własnej kwiaciarni
 • autorskie wzory tabliczek metalowych
 • odzież dla Zmarłych
 • klepsydry
 • chłodnia z zapleczem
 • własna kaplica przedpogrzebowa dla rodzin
 • kosmetyka pośmiertna
 • balsamacja
 • oprawa muzyczna i fotograficzna
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • transport dla gości żałobnych
 • ekshumacja
 • opieka nad grobami - całoroczna lub doraźna
 • własny zakład kamieniarski

 

dom pogrzebowy Tarnobrzeg

 

zakłady pogrzebowe w Tarnobrzegu

 Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg
Centrum Pogrzebowe i Kamieniarstwo
ul. Szpitalna 8
39-400  Tarnobrzeg

tel. 603-793-004
tel. 501-183-948
tel. 501-183-945

Zakład Pogrzebowy Koprzywnica
Centrum Pogrzebowe i Kamieniarstwo
ul. Floriańska 1
27-660 Koprzywnica

tel. 603 793 004
tel. 501 183 945


Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobra firma u nas robią pogrzeby od lat, duży plus za karawany i piekne pomniki. Polecam
  starstarstarstarstar
  Andrzej
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy Tarnobrzeg - Tarnobrzeg