Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy

Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy - Sandomierz
Silver

Ulica: Dobkiewicza 19

Miasto: Sandomierz, 27-600

Województwo: Świętokrzyskie

Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy - Sandomierz Dobkiewicza 19, Sandomierz sandomierz.centrumpogrzebowe24.pl Ocena:brak 692-234-216

usługi pogrzebowe Sandomierz

 

Sandomierz Centrum Pogrzebowe

 

Zakład Pogrzebowy Jan Ząbek jest firmą rodzinną, powstałą w 1990 roku. Misję utworzenia nowoczesnego Centrum Pogrzebowego po śmierci ojca Jana przejął syn Dawid. Ukończył on dzieło ojca, czemu wyraz dał w nazwie i logo firmy. Centrum Pogrzebowe dba o to, aby być jak najbardziej dostępnymi, dlatego biura naszego zakładu pogrzebowego znajdują się w kilku miastach. Jesteśmy w takich miejscowościach, jak Sandomierz, Tarnobrzeg oraz Koprzywnica. Wart podkreślenia jest fakt, że nasza firma pogrzebowa to najstarszy prywatny zakład pogrzebowy w Sandomierzu - a jego siedziba znajduje się od lat przy ul. Dobkiewicza 19. Usługi pogrzebowe uzupełniane są usługami florystycznymi, realizowanymi we własnej kwiaciarni oraz usługami własnego zakładu kamieniarskiego.

Siłą zakładu pogrzebowego z Sandomierza jest umiejętne połączenie tradycji oraz wieloletniego doświadczenia. Nasze kompleksowe usługi pogrzebowe są przez nas świadczone przede wszystkim na terenie Sandomierza, całego województwa świętokrzyskiego, ale także całej Polski, Europy oraz świata.

Osoby, które tworzą personel Zakładu Pogrzebowego Jan Ząbek odznaczają się takimi cechami, jak: wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm. W naszej pracy kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Szacunek do ciała Zmarłego oraz wsparcie dla Rodziny, która straciła Bliską osobę są naszym wyróżnikiem.

Usługi pogrzebowe świadczone przez nasze centrum są do Państwa dyspozycji, niezależnie od pory dnia czy godziny. Mogą do nas Państwo dzwonić całą dobę przez cały tydzień: 692-234-216.

 

zakład pogrzebowy Sandomierz

 

Służymy Państwu wszelką pomocą w uporaniu się z wszelkimi formalnościami urzędowymi. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom rozliczamy koszty pogrzebu ramach zasiłku pogrzebowego bezgotówkowo. Różnicę powstałą przy rozliczeniu wypłacamy w dniu załatwienia pogrzebu. Pomagamy uzyskać środki z ZUS i KRUS, zaś ceny opieramy na indywidualnym doborze usług, starając się dopasować do możliwości finansowych Klientów.

Przygotowujemy pogrzeby różnych wyznań, a także ceremonie świeckie. Mamy doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych oraz z kremacją. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by uroczystości pogrzebowe były jak najpiękniejsze - niezależnie od rodzaju pogrzebu.

Zakład usług pogrzebowych posiada duży wybór eleganckich trumien, urn, gustownej odzieży żałobnej a także wszystkich akcesoriów pogrzebowych. Proponujemy Państwu również własne autorskie unikalne wzory metalowych tabliczek na trumny i krzyże.

Zakłady Pogrzebowe w Sandomierzu, Koprzywnicy i Tarnobrzegu - w ramach kompleksowości swoich usług - proponują skorzystanie z całodobowej chłodni z profesjonalnym zapleczem, gdzie godnie przygotujemy Zmarłego do pochówku. Dla naszej firmy Zmarły po śmierci pozostaje człowiekiem i jako człowiekowi właśnie pragniemy mu okazać nasze serce, również w jego ostatniej drodze. Dbamy o ubiór, mycie i inne zabiegi kosmetyki pośmiertnej. Pochówkami, do których podchodzimy ze szczególną troską są pogrzeby dzieci, niezależnie od ich wieku, a więc również tych narodzonych przedwcześnie.

 

usługi pogrzebowe

 

Centrum Pogrzebowe Jan Ząbek oferuje Państwu także możliwość wykonania zabiegu balsamacji ciała Zmarłego. Zabieg ten wykonuje zawsze certyfikowany specjalista tanatopraktyk.

Nasza firma dysponuje również bogatym taborem nowoczesnych samochodów. Posiadamy limuzyny, karawany-limuzyny a także autobusy. Wykonujemy szybko i sprawnie usługi transportu Zmarłych krajowego i międzynarodowego. Troszczymy się też o dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych, cmentarnych i ubezpieczeniowych związanych ze sprowadzeniem osób Zmarłych do kraju. Przez całą dobę wykonujemy eksportację oraz przewóz Osób Zmarłych. W dniu uroczystości dbamy o przewóz gości pogrzebowych.

Firma Jan Ząbek z Sandomierza dba z całą pieczołowitością o piękno każdego szczegółu uroczystości pogrzebowych przez oprawę muzyczną a także - jeśli życzą sobie tego nasi Klienci - przez reportaże fotograficzne z ceremonii żałobnej.

Nie zostawiamy także Państwa samych po zakończeniu uroczystości pogrzebowych. Wiemy, jak ważny jest wygląd mogiły Bliskiej Osoby, dlatego oferujemy Państwu całoroczną opiekę nad grobami, jak również usługi kamieniarskie.

 

zakład pogrzebowy

 

zakład usług pogrzebowych

 

Centrum Pogrzebowe "Jan Ząbek" to usługi pogrzebowe w miejscowości Sandomierz i okolicach:

 • Kompleksowe organizacje pogrzebów - wyznaniowych i świeckich
 • Dopełnienie formalności urzędowych (ZUS, KRUS, USC)
 • Przygotowanie miejsca do pochówku na wszystkich cmentarzach w Sandomierzu i okolicach do 50 km
 • Eksportacja całodobowa do całodobowej chłodni
 • Bogaty wybór trumien i urn
 • Kwiaty: wieńce i wiązanki - własna kwiaciarnia
 • Tabliczki: metalowe (UNIKALNE WŁASNE WZORY)
 • Garderoba dla Zmarłych
 • Klepsydry
 • Własne pomieszczenie chłodnicze do godnego przechowywania ciał
 • Kosmetyka pośmiertna
 • Kremacje
 • Balsamacje
 • Kaplica pogrzebowa - własna kaplica dla rodzin
 • Pochówki płodów / dzieci nienarodzonych
 • Muzyczna oprawa pogrzebów
 • Reportaże fotograficzne
 • Międzynarodowe przewozy Zmarłych
 • Karawany pogrzebowe: eleganckie marki Mercedes
 • Przewozy uczestników pogrzebów
 • Ekshumacje
 • Całoroczna opieka nad grobami
 • Usługi kamieniarskie: nagrobki - własny zakład kamieniarski

 

dom pogrzebowy

 

zakłady pogrzebowe

 

 

Zakład Pogrzebowy

Jan Ząbek

ul. Szpitalna 8

39-400 Tarnobrzeg

(100 m od prosektorium)

tel. 692-234-216

Zakład Pogrzebowy

Jan Ząbek

ul. Floriańska 1

27-660 Koprzywnica

(naprzeciw kościoła)

tel. 692-234-216

Zakład Pogrzebowy

Jan Ząbek

ul. Dobkiewicza 19

27-600 Sandomierz

(naprzeciw sklepu Avans)

tel. 692-234-216

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Jan Ząbek Zakład Pogrzebowy - Sandomierz