LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

IRYS Usługi Pogrzebowe

IRYS Usługi Pogrzebowe - Sosnowiec
Silver

Ulica: Popiełuszki 16

Miasto: Sosnowiec, 41-219

Województwo: Śląskie

IRYS Usługi Pogrzebowe - Sosnowiec Popiełuszki 16, Sosnowiec www.irys.sosnowiec.pl Ocena:starstarstarstarstar (32)360-37-37

zakład pogrzebowy sosnowiec

W tej pełnej smutku chwili macie Państwo do dyspozycji doświadczoną i solidną firmę pogrzebową. Jeśli jesteście Państwo w żałobie, przyjmijcie proszę nasze najszczersze kondolencje.

Agnieszka Czajor - właścicielka firmy

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy IRYS z siedzibą w Sosnowcu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe nie tylko dla mieszkańców Sosnowca, ale także dla całej aglomeracji śląskiej. Nasze biuro znajduje się w mieście Sosnowiec przy Popiełuszki 16. Oferujemy naszą pomoc i wsparcie wszystkim, których dotknęła śmierć Bliskiej Osoby.

Nasz zakład pogrzebowy posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników z dużą wiedzą i doświadczeniem we wszelkich kwestiach funeralnych. Wykonujemy całodobowe eksportacje ciał Zmarłych z domów, szpitali oraz innych miejsc, w których nastąpiła śmierć oraz zapewniamy ich godne przechowanie w chłodniach. Przed uroczystościami pogrzebowymi troszczymy się o fachowe wykonanie tanatokosmetyki - kosmetyki pośmiertnej obejmującej mycie i makijaż.

Nasze usługi obejmują realizację pogrzebów tradycyjnych, jak i z kremacją. Większość naszych pogrzebów jest wyznaniowych, ale mamy również doświadczenie w organizacji ceremonii świeckich z Mistrzem Ceremonii.

usługi pogrzebowe sosnowiec
W siedzibie naszego zakładu IRYS posiadamy szeroki wybór trumien, urn, relikwiarzy oraz innych akcesoriów pogrzebowych. Na spotkaniu z Rodziną Zmarłego ustalamy wszelkie niezbędne szczegóły - także te związane z oprawą pogrzebu. Jeśli Rodzina sobie tego życzy, pomagamy też w uporaniu się ze sprawami biurokratycznymi w najróżniejszych urzędach oraz administracjach cmentarzy. Na miejscu w siedzibie zakładu w Sosnowcu wypłacamy zasiłek pogrzebowy rodzinie Zmarłego.

Celem zakładu prowadzonego przez Panią Agnieszkę Czajor jest oferowanie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bolesne jest odejście Bliskiej Osoby,  dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wszystkie oferowane usługi dobieramy w zależności od Państwa oczekiwań. Naszą ofertę dostosowujemy do możliwości finansowych każdego Klienta.

zakłady pogrzebowe w sosnowcu

Komfort, wygoda i duży wachlarz usług, a także wykwalifikowany i rzetelny personel pozwalają zapewnić Państwu pełne zadowolenie w zorganizowaniu ostatniej drogi w taki sposób, by jak najpełniej oddać cześć pamięci.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że osobistego kontaktu i bezpośredniej rozmowy nic nie zastąpi, dlatego też na naszych stronach prezentujemy najważniejsze informacje, które dadzą czytelny obraz kim jesteśmy, czym się zajmujemy i jak możemy pomóc w tej trudnej chwili.


pogrzeby w sosnowcu

zakłady pogrzebowe w sosnowcu

Usługi Pogrzebowe IRYS:

 • bezgotówkowa organizacja ceremonii pogrzebowej
 • załatwianie wszelkich formalności pogrzebowych i cmentarnych zgodnie z życzeniem Klienta
 • wypłacamy zasiłek pogrzebowy (ZUS/KRUS)
 • oferujemy bogaty wybór trumien, urn i relikwiarzy
 • tabliczki: metalowe lub plastikowe
 • nekrologi drukowane w zakładzie
 • krajowy i międzynarodowy transport zmarłych
 • całodobowa eksportacja Zmarłych z domu i ze szpitala
 • pochówek tradycyjny
 • kremacje (spopielanie ciała)
 • ekshumacja Zmarłych
 • przechowywanie Zmarłych w chłodni dostępnej całą dobę
 • kaplice do pożegnań
 • organizacja pogrzebów różnych wyznań
 • możliwość uczestnictwa Mistrza Ceremonii
 • oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowych
 • kwiaty i wieńce dowożone bezpłatnie na miejsce ceremonii
 • organizacja styp
 • pomoc psychologa
 • organizacja przewozów dla żałobników na uroczystości pogrzebowe
 • odzież żałobna
 • porada prawna - wypłaty odszkodowania

Państwa rekomendacje składane na nasze ręce lub publikowane w różnego rodzaju mediach są dla nas największą nagrodą i dopingują nas do dalszego rozwoju, dlatego też serdecznie za nie dziękujemy.

usługi pogrzebowe w sosnowcu

sosnowiec

"IRYS"
ul. Popiełuszki 16
Sosnowiec - Zagórze (z tyłu szpitala nr. 3)
Telefony całodobowe:

(32)360-37-37
501-697-831

"IRYS"
ul. Dworska 8
Sosnowiec-Zagórze (superjednostka-MEC)

Przeniesiony na ul. Popiełuszki 16

Telefony całodobowe:

(32)74-74-444
501-697-831

Rekomendacje

 • cudzyslow Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w tak trudnej dla nas rodziców sytuacji i pochówku naszej maleńkiej córeczki Antosi 22.07.2017. Dziękujemy szczególnie P.Agnieszce za cenne rady,współczucie i ogromne serce. Jesteśmy bardzo wdzię... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Wioletta
  cudzyslow Wspaniała obsługa w trudnej sytuacji życiowej, profesjonalizm i zrozumienie, bezcenne porady co robić krok po kroku. Dziękujemy bardzo!
  starstarstarstarstar
  Andrzej i Danuta
 • cudzyslow Szczególne podziękowania za wzorowo zorganizowaną ceremonię. Wszystkie detale dopracowane. Panowie zajmujący się wszystkimi czynnościami związanymi z pogrzebem wzorowo ubrani (śnieżno białe rękawiczki/eleganckie garnitury). Zachowanie na ... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  Mateusz Derela
  cudzyslow JEDYNY zakład pogrzebowy świadczący Profesionalne usługi pogrzebowe na wysokim poziomie oraz bardzo wysoka kultura pracowników sprawia że zakład cieszy sie bardzo dużym poparciem i wosoką opinią w miescie.Rodzin które skorzystały z ich us... czytaj więcej
  starstarstarstarstar
  x
 • cudzyslow Zakład Pogrzebowy "IRYS"świadczy usługi pogrzebowe na Wysokim Poziomie, obsługi i kultury osobistej Personelu.Co jest Najlepszą firmą Pogrzebową w Sosnowcu i dzielnicy,z bardzo wysokich opinii rodzin zmarłych.Co można przeczytać n... czytaj więcej

  Ocena: brak

  /
  cudzyslow Firma Godna polecenia i Zaufania słynąca z profesoinalnych usług pogrzebowych w Niskich Cenach.Oraz wysoka Kultura osobista Personelu sprawia że usługi są na bardzo wysokim Poziomie i poszanowaniu osoby zmarłej jak i rodziny.Długoletnie dośw... czytaj więcej

  Ocena: brak

  .
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
IRYS Usługi Pogrzebowe - Sosnowiec