LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Hygeco Polska Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych

Hygeco Polska Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki
Gold

Ulica: Partyzantów 34

Miasto: Łomianki, 05-092

Województwo: Mazowieckie

Hygeco Polska Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki Partyzantów 34, Łomianki tanatopraksja.pl Ocena:brak 22 751 37 44

wózki pogrzebowe

chłodnie pogrzebowe

Firma Hygeco International wraz ze swoimi oddziałami oraz przedstawicielami na całym świecie jest jednym z największych dostawców w branży pogrzebowej. W ramach branży pogrzebowej oraz sektora medycznego dostarczamy produkty i usługi m.in. zakładom pogrzebowym, krematoriom, szpitalom, zakładom medycyny sądowej oraz instytucjom administracji państwowej.

Hygeco projektuje i wykonuje - zgodnie z życzeniami naszych Klientów - kompletne komory chłodnicze oraz zapewnia pełne wyposażenie prosektoriów. Firma Hygeco International jest liderem na rynku europejskim oraz pionierem w dziedzinie tanatopraksji. Jesteśmy również jednym z założycieli Francuskiego Instytutu Tanatopraksji -  francuskiej instytucji szkoleniowej wydającej dyplomy uznawane przez administrację państwową we Francji.


pogrzebowe akcesoria

 

Firma Hygeco International oferuje pomoc w zakresie transportu zwłok, zabiegów kosmetycznych i prosektoryjnych w Państwa regionie, w kraju i za granicą.

Już od wielu lat dzięki wysokiej jakości naszych usług, ustabilizowanej pozycji, ciągłości usług oraz zorientowaniu na Klienta jesteśmy dla licznych organizacji partnerem godnym zaufania.


akcesoria funeralne

 

Hygeco International oferuje profesjonalne produkty, które są niezbędne do prawidłowej i efektywnej pracy w branży pogrzebowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko: od igły sekcyjnej po kompleksowe wyposażenie prosektorium... Z ogromnej liczby produktów dostarczanych przez firmę Hygeco International większość jest dostarczana bezpośrednio z własnego magazynu. Państwa zamówienie może zatem być dostarczone w ciągu 48 godzin w każdym miejscu na świecie.

Firma Hygeco International jest producentem i posiada własne biuro projektowe oraz konstrukcyjne. Dzięki temu możemy błyskawicznie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klientów, nawet wówczas, gdy jest ono bardzo nietypowe. Dlatego już od lat jesteśmy dla wielu organizacji - od zakładów pogrzebowych przez szpitale po zakłady medycyny sądowej - wiarygodnym partnerem, gwarantującym najwyższą jakość. Działamy elastycznie i oferujemy doskonałą obsługę.


wyposażenie laboratorium sekcyjnego

 

Obok drobnych akcesoriów funeralnych takich jak: nici, kosmetyki, worki na zwłoki oraz szeregu innych potrzebnych produktów, dostarczamy kompletne komory chłodnicze, artykuły do tanatopraksji, stoły do sekcji zwłok, urny, podnośniki hydrauliczne, relikwiarze biżuteryjne - to tylko kilka przykładów z naszej oferty.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu pomagamy Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań, na przykład instalując przedział chłodniczy w karawanie, ale również urządzając pomieszczenie do przygotowania zwłok lub wyposażając w pełni kostnicę. W ścisłym porozumieniu z Państwem, zgodnie z życzeniami i możliwościami Państwa, przedstawiamy w sposób przejrzysty wszystkie działania krok po kroku. W ten sposób doradzamy indywidualne rozwiązania ułatwiające Państwu pracę. Krótko mówiąc, dostarczamy Państwu - zgodnie z życzeniami - kompleksowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.


pogrzebowe akcesoria

 

Dla specjalistów firmy Hygeco International Klient jest najważniejszy. Z tego względu wychodzimy z założenia, że najistotniejsze są: jakość, elastyczność i obsługa. Oczywiście na niniejszej stronie nie da się wyczerpująco przedstawić wszystkich aspektów naszej działalności. Dlatego też serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie i rozmowę.


wyposażenie

wyposażenie zakładów pogrzebowych

HYGECO POLSKA sp z o.o.

ul. Partyzantów 34

05-092 ŁOMIANKI

Tel. : +48 22 751 37 44
Fax : +48 22 751 08 15
E-mail : info@hygeco.com.pl


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Hygeco Polska Sp. z o.o. - Wyposażenie Zakładów Pogrzebowych - Łomianki