LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Heban Zakład Pogrzebowy

Heban Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec
Gold

Ulica: Dekerta 18

Miasto: Sosnowiec, 41-200

Województwo: Śląskie

Heban Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec Dekerta 18, Sosnowiec www.hebansosnowiec.pl Ocena:starstarstarstarstar 32 267-70-25   695 827 230

usługi pogrzebowe sosnowiec

sosnowiec pogrzeb

Zakład Pogrzebowy HEBAN z siedzibą w Sosnowcu działa w branży pogrzebowej ponad 30 lat. Swoje usługi pogrzebowe świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego, ale gwarantujemy naszą mobilność, która sprawia, że jesteśmy w stanie także przyjąć zlecenia na przygotowanie uroczystości żałobnych w całej Polsce. Przez długie lata działalności naszego zakładu pogrzebowego wykonaliśmy tysiące ceremonii pogrzebowych, charakteryzujących się elegancją i pięknem.

Śmierć Bliskiej Osoby nigdy nie jest łatwa. Nawet, jeśli nasz krewny chorował przez długi czas i zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że niedługo odejdzie, to kiedy umiera i tak czujemy się zaskoczeni, oszukani i rozbici. Niezwykle ważne jest, aby w tym trudnym momencie uzyskać odpowiednie wsparcie i zrozumienie.

Usługi wykonujemy na zlecenie osób prywatnych, a także instytucji państwowych oraz samorządowych. Oferujemy Państwu organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych w obrzędzie tradycyjnym czyli takie, w których wszystkie ceremonie dokonują się w obecności trumny z ciałem Zmarłego, jak i te połączone z kremacją - czyli spopieleniem zwłok.

Dom Pogrzebowy HEBAN dysponuje własną chłodnią oraz kaplicą przeznaczoną do pożegnań z Osobą Zmarłą. Dzięki temu koszty pogrzebu ulegają zmniejszeniu - a Rodzina Zmarłego zyskuje pewność, że ciało Zmarłego będzie przebywać w godnych warunkach, a ostatnie pożegnanie odbędzie się w kameralnej i spokojnej atmosferze.

To, co wyróżnia nasz zakład to własna stolarnia i produkcja własnych trumien. Produkcja trumien sprawia, że już od wielu lat koszty usług w naszym zakładzie są niższe niż u konkurencji.

Dobór konkretnych, odpowiadających wyobrażeniom i planom akcesoriów pogrzebowych jest bardzo ważny. Dysponujemy szerokim wyborem, trumien, urn, relikwiarzy, tabliczek, krzyży w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy, że w Zakładzie Pogrzebowym HEBAN zawsze będą Państwo traktowani z szacunkiem. Zarazem dopilnujemy każdego detalu ceremonii. Nasza praca, podziękowania od dotychczasowych Klientów oraz polecanie nas kolejnym osobom - są dla nas najlepszą rekomendacją.

 

zakład pogrzebowy sosnowiec

Zakład Pogrzebowy HEBAN wyręcza Klientów w załatwianiu formalności w urzędach, kościołach, zarządach cmentarzy czy ZUS-ie. Z wielką dbałością pomagamy w wyborze trumny, urny, kwiatów oraz uzgadniamy treść klepsydr i nekrologów. Posiadamy bardzo bogaty wybór wszelkich akcesoriów.

Jeśli Państwo nie mogą odwiedzić naszego biura - nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres: usługa ta nosi nazwę mobilnego biura. Na miejscu, w domowym zaciszu, ustalimy z Państwem wszystkie formalności. Każda ceremonia pogrzebowa organizowana przez nasz zakład w Sosnowcu jest wyjątkowa. Zakres świadczonych usług pogrzebowych dopasowujemy zawsze do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

 

usługi pogrzebowe

Każde zadanie, związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem uroczystości żałobnych,

wykonujemy z najwyższą starannością i powagą,

aby zapewnić godne pożegnanie Bliskiej Osoby.

Posługujemy się przy tym eleganckimi karawanami marki MERCEDES-BENZ.

zakład pogrzebowy

zakłady pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe HEBAN Sosnowiec to m.in.:

 • przewóz Zmarłego z domu,
 • realizacja formalności: USC i zasiłek ZUS/KRUS/MSWiA,
 • przygotowanie grobu, krzyża, tabliczki,
 • duży wybór trumien i urn własnej produkcji
 • przygotowanie i rozwieszenie klepsydr,
 • zamieszczenie nekrologów w prasie,
 • wykonanie wieńców i wiązanek wraz z dowozem,
 • mobilne biuro - dojazd do Klienta,
 • organizacja stypy,
 • oprawa muzyczna (trąbka, organy, chór, orkiestra),
 • obsługa fotograficzna i video,
 • organizacja i obsługa ceremonii pogrzebowej,
 • nagłośnienie podczas obrzędu pogrzebu,
 • kondukt pogrzebowy (tj. karawany, autokar oraz samochód dla księdza i rodziny)

 

pogrzebowy sosnowiec

zakład usług pogrzebowych w sosnowcu

Zakład Pogrzebowy

HEBAN

41-200 Sosnowiec
ul. Dekerta 18

tel. 32 267-70-25
kom. 695 827 230

Rekomendacje

 • cudzyslow Najtańszy i profefjonalny zakład pogrzebowy . Dziękuje za wszelką pomoc. Polecem zakład ,, HEBAN,, z Sosnowca.Wystroj grobu jak najbardziej profesjonalny...gratis. Profesjonalne pożegnanie za niewielkie pieniądze.Dziękujemy
  starstarstarstarstar
  NATALIA KRAWCZYK
  cudzyslow Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu HEBAN za sprawne i eleganckie zorganizowanie pogrzebu.Polecam ten zakład. E.Januszkiewicz

  Ocena: brak

  Edward Januszkiewicz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Heban Zakład Pogrzebowy - Sosnowiec