LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

HEBAN Piontczak Zakład Pogrzebowy Opatówek

HEBAN Piontczak Zakład Pogrzebowy Opatówek - Opatówek
Silver

Ulica: 3 Maja 1

Miasto: Opatówek, 62-860

Województwo: Wielkopolskie

zakład pogrzebowy opatówek

pogrzeb

Zakład Pogrzebowy HEBAN zarządzana przez Rodzinę Państwa Piontczak to rodzinna firma, która swoją działalność opiera na 30 letniej tradycji, podtrzymywanej i budowanej dzięki zaangażowaniu kadry oddanych pracowników. Posiadają oni odpowiednie kompetencje do tego, by móc spieszyć Państwu z wszelką potrzebną pomocą w organizacji uroczystości pogrzebowych. Nasze biura są do Państwa dyspozycji w miejscowościach: Opatówek, Błaszki i Kalisz. W mieście Opatówek znajdujemy się przy ul. 3 Maja 1. Jeśli jednak z jakichś powodów nie są w stanie przybyć Państwo do naszego biura - nasz przedstawiciel dotrze we wskazane przez Państwa miejsce i tam dokona ustaleń wszelkich formalności.

Każdy pogrzeb, który przygotowuje Zakład Pogrzebowy HEBAN, charakteryzuje się ogromnym szacunkiem względem Osoby Zmarłej i jej rodziny. Do naszych obowiązków zawodowych podchodzimy rzetelnie i uczciwie, kładąc nacisk na klarowność w kosztach. Dbając o zapewnienie najwyższego poziomu usług pogrzebowych - dopasowujemy je do pragnień oraz możliwości finansowych Rodziny Zmarłego.

Przez całą dobę wykonujemy eksportacje Zmarłych, a także świadczymy usługi transportu Zmarłych na terenie Polski i zagranicy. Nasz zakład pogrzebowy posiada piękne karawany, przystosowane do podróży zarówno na krótkich, jak i na długich trasach.

usługi pogrzebowe opatówek

Jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeby tradycyjne i kremacyjne. Jeśli Zmarły życzył sobie pogrzebu świeckiego - także jesteśmy gotowi do spełnienia jego życzenia.

Z Państwem i dla Państwa tworzymy nekrologi i klepsydry. Doradzimy w wyborze trumny, urny lub akcesoriów pogrzebowych. Warto wspomnieć, że Zakład Pogrzebowy HEBAN jest także producentem trumien - dlatego dysponujemy naprawdę dużym ich asortymentem. Ułożymy też odpowiednią kompozycję kwiatową a także zadbamy o właściwą oprawę muzyczną.

usługi pogrzebowe

pogrzeby opatówek

Zakład Pogrzebowy HEBAN w Opatówku zapewnia m.in. następujące usługi pogrzebowe:

  • pogrzeby wyznaniowe i świeckie
  • eksportacje Zmarłych
  • formalności urzędowe - także u Klienta
  • bezgotówkowe płatności (różnica w kosztach wypłacana w naszych biurach)
  • nekrologi i klepsydry
  • kremacje
  • prace cmentarne i kamieniarskie
  • usługi florystyczne
  • oprawa muzyczna pogrzebu
  • transport Zmarłych - Polska i świat

zakład pogrzebowy w opatówku

zakłady pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HEBAN

Michał Piontczak

ul. 3 Maja 1

62-860 OPATÓWEK

tel. całodobowy 667 841 367

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
HEBAN Piontczak Zakład Pogrzebowy Opatówek - Opatówek