LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów

Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów - Trzebiatów
Silver

Ulica: Kołobrzeska 22

Miasto: Trzebiatów , 72-320

Województwo: Zachodniopomorskie

zakład pogrzebowy Trzebiatów

ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ to wysoko wyspecjalizowana i najdłużej działająca w Trzebiatowie prywatna firma z branży pogrzebowej. Nasz zakład pogrzebowy istnieje od 1992 roku, aby służyć pomocą mieszkańcom Trzebiatowa i całego województwa zachodniopomorskiego. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie licznych Klientów i staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród zakładów pogrzebowych miasta Trzebiatowa. Wizytówką naszej firmy pogrzebowej są pracownicy, odznaczający się wiedzą, odpowiedzialnością, szacunkiem do pracy oraz solidnym podejściem do każdego zadań zawodowych. Dzięki ich wysokiej kulturze osobistej oraz empatii w podejściu do każdego z Klientów mogą mieć Państwo pewność uzyskania rady i pomocy w tych trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Biuro Zakładu Pogrzebowego HANDOR-ZACHAJ znajduje się w Trzebiatowie przy ul. Kołobrzeskiej 22.

usługi pogrzebowe

ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów, dokładając wszelkich starań, by każda z nich była piękna - niezależnie od kondycji finansowej Rodziny Zmarłego. Wśrod ceremonii żałobnych, które przygotowujemy, są pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne, wyznaniowe i świeckie.

Świadczymy usługi pogrzebowe całą dobę, pełnimy dyżur pod numerami telefonów: 91 38 70 555 oraz 502510701

Do przygotowania każdej z uroczystości żałobnych angażujemy całą naszą uwagę, dbając m.in. o piękną oprawę muzyczną dzięki współpracy z zawodowymi muzykami. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie - zarówno w kaplicy cmentarnej, w czasie przejścia konduktu żałobnego oraz w czasie ceremonii przy grobie. Jako jedyny zakład pogrzebowy działający w powiecie gryfickim podczas uroczystości żałobnych stosujemy profesjonalną amerykańską windę pogrzebową, a miejsce pochówku osłaniamy bardzo dużym baldachimem. Oba te detale bardzo przyczyniają się do podniesienia rangi pogrzebu.

zakład pogrzebowy

Całodobowo ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ w Trzebiatowie zapewnia sprawne, ale przede wszystkim pełne szacunku eksportacje ciała Zmarłego z miejsca zgonu, by przewieźć je do chłodni oraz przygotować do dnia pogrzebu poprzez zabiegi tanatokosmetyki, makijaż oraz ubranie. Wszystkie konieczne procedury wykonywane są z dokładnością oraz współczuciem dla Bliskich Osoby, która odeszła.

Na życzenie Rodziny dopełniamy wszelkie formalności urzędowe. Nasz zakład od 1992 roku jest administratorem cmentarzy komunalnych w gminie Trzebiatów. Troszczymy się też o wykonanie oraz dystrybucję nekrologów i klepsydr. W naszej ofercie znajduje się wiele trumien. Najchętniej poszukiwane są modele hiszpańskie, amerykańskie i francuskie. Dysponujemy też szerokim wyborem urn. Zapewniamy profesjonalne usługi florystyczne. Staramy się uważnie słuchać i spełniać wszelkie życzenia Rodziny Zmarłego. Naszą misją jest towarzyszenie jej w ostatniej drodze Bliskiej Osoby - i czynimy wszystko, aby tę misję wypełnić możliwie najgodniej i najdokładniej.

Trzebiatów usługi pogrzebowe

pogrzeb trzebiatów

ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ to m.in. następujące usługi pogrzebowe:

  • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
  • ceremonie wyznaniowe i świeckie
  • formalności urzędowe
  • oprawa muzyczna
  • winda pogrzebowa i baldachim - standardowo stosowane na pogrzebach
  • trumny (amerykańskie, hiszpańskie, francuskie) oraz urny
  • florystyka żałobna
  • nekrologi i klepsydry
  • ekshumacje

 

zakład usług pogrzebowych
ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ

ul.Kołobrzeska 22

72-320 Trzebiatów

tel. 91 387-05-55

CAŁODOBOWE:

502-510-701

oraz

502-510-499

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów - Trzebiatów