Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów

Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów - Trzebiatów
Silver

Ulica: Kołobrzeska 22

Miasto: Trzebiatów , 72-320

Województwo: Zachodniopomorskie

Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów - Trzebiatów Kołobrzeska 22 , Trzebiatów trzebiatow.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 91 387 05 55   502 510 701

zakład pogrzebowy Trzebiatów


 

ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ to wysoko wyspecjalizowana i najdłużej działająca w Trzebiatowie prywatna firma z branży pogrzebowej. Nasz zakład pogrzebowy istnieje od 1992 roku, aby służyć pomocą mieszkańcom Trzebiatowa i całego województwa zachodniopomorskiego. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie licznych Klientów i staliśmy się niekwestionowanym liderem wśród zakładów pogrzebowych miasta Trzebiatowa. Wizytówką naszej firmy pogrzebowej są pracownicy, odznaczający się wiedzą, odpowiedzialnością, szacunkiem do pracy oraz solidnym podejściem do każdego z zadań zawodowych. Dzięki ich wysokiej kulturze osobistej oraz empatii w podejściu do każdego z Klientów mogą mieć Państwo pewność uzyskania rady i pomocy w tych trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Biuro Zakładu Pogrzebowego HANDOR-ZACHAJ znajduje się w Trzebiatowie przy ul. Kołobrzeskiej 22.


 

usługi pogrzebowe

 

Zakłąd pogrzebowy w Trzebiatowie organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich rodzajów, dokładając wszelkich starań, by każda z nich była piękna - niezależnie od kondycji finansowej Rodziny Zmarłego. Wśrod ceremonii żałobnych, które przygotowujemy, są pogrzeby tradycyjne oraz kremacyjne, wyznaniowe i świeckie.

Świadczymy usługi pogrzebowe całą dobę, pełnimy dyżur pod numerami telefonów: 91 38 70 555 oraz 502510701

Do przygotowania każdej z uroczystości żałobnych angażujemy całą naszą uwagę, dbając m.in. o piękną oprawę muzyczną dzięki współpracy z zawodowymi muzykami. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie - zarówno w kaplicy cmentarnej, w czasie przejścia konduktu żałobnego oraz w czasie ceremonii przy grobie. Jako jedyny zakład pogrzebowy działający w powiecie gryfickim podczas uroczystości żałobnych stosujemy profesjonalną amerykańską windę pogrzebową, a miejsce pochówku osłaniamy bardzo dużym baldachimem. Oba te detale bardzo przyczyniają się do podniesienia rangi pogrzebu.


zakład pogrzebowy


 

Całodobowo ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ w Trzebiatowie zapewnia sprawne, ale przede wszystkim pełne szacunku eksportacje ciała Zmarłego z miejsca zgonu, by przewieźć je do chłodni oraz przygotować do dnia pogrzebu poprzez zabiegi tanatokosmetyki, makijaż oraz ubranie. Wszystkie konieczne procedury wykonywane są z dokładnością oraz współczuciem dla Bliskich Osoby, która odeszła.

Na życzenie Rodziny dopełniamy wszelkie formalności urzędowe. Nasz zakład od 1992 roku jest administratorem cmentarzy komunalnych w gminie Trzebiatów. Troszczymy się też o wykonanie oraz dystrybucję nekrologów i klepsydr. W naszej ofercie znajduje się wiele trumien. Najchętniej poszukiwane są modele hiszpańskie, amerykańskie i francuskie. Dysponujemy też szerokim wyborem urn. Zapewniamy profesjonalne usługi florystyczne. Staramy się uważnie słuchać i spełniać wszelkie życzenia Rodziny Zmarłego. Naszą misją jest towarzyszenie jej w ostatniej drodze Bliskiej Osoby - i czynimy wszystko, aby tę misję wypełnić możliwie najgodniej i najdokładniej.


Trzebiatów usługi pogrzebowe


 

pogrzeb trzebiatówZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ to m.in. następującą pomoc:

  • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
  • ceremonie wyznaniowe i świeckie
  • formalności urzędowe
  • oprawa muzyczna
  • winda pogrzebowa i baldachim - standardowo stosowane na pogrzebach
  • trumny (amerykańskie, hiszpańskie, francuskie) oraz urny
  • florystyka żałobna
  • nekrologi i klepsydry
  • ekshumacje

 

 

zakład usług pogrzebowychZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. HANDOR-ZACHAJ

ul.Kołobrzeska 22

72-320 Trzebiatów

tel. 91 387-05-55

CAŁODOBOWE:

502-510-701

oraz

502-510-499


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Handor - Zachaj Zakład Pogrzebowy Trzebiatów - Trzebiatów