LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Gójscy Zakład Pogrzebowy

Gójscy Zakład Pogrzebowy - Warszawa
Gold

Ulica: Grenadierów 34

Miasto: Warszawa, 04-073

Województwo: Mazowieckie

Gójscy Zakład Pogrzebowy - Warszawa Grenadierów 34, Warszawa www.gojscy.pl Ocena:brak 022 870 68 95

pogrzeb warszawa praga

pogrzeby w warszawie

Dom Pogrzebowy "Gójscy" jest firmą rodzinną, działającą w branży pogrzebowej w Warszawie. Firma ta założona została w 1987 roku przez Genowefę i Marka Gójskich. Obecnie nad jej dynamicznym rozwojem czuwają Pan Marek Gójski i Pani Hanna Gójska.

Nasz zakład czynny jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, zawsze kiedy Państwo potrzebujecie nas w tak tragicznym momencie, jakim jest śmierć Bliskiej Osoby.

zakłady pogrzebowe w warszawie
Zakład Pogrzebowy "Gójscy" gwarantuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

kremacja w warszawie

Standardem w naszej firmie jest to, co nieraz w innych firmach jest nieosiągalne: limuzyna dla Rodziny Zmarłego, samochód na kwiaty, nagłośnienie, własna chłodnia i sala pożegnań, baldachim nad grobem itd.

Wiemy, jak ważne jest, aby każdy pogrzeb był ceremonią prawdziwie dostojną, z piękną oprawą. Dlatego dbamy o każdy szczegół. Nasi pracownicy odznaczają się nie tylko wiedzą, wysoką kulturą osobistą, ale także nienagannym wyglądem. Odzież pracowników obsługujących uroczystość została zaprojektowana i wykonana u doskonałego warszawskiego krawca. Białe rękawiczki są nieodzownym atrybutem w czasie uroczystości.

Organizujemy ceremonie pogrzebowe religijne oraz świeckie. Współpracujemy z najlepszymi w Warszawie Mistrzami Ceremonii -  są to Państwo Anna i Jacek Borowik. Zatrudniamy też doskonałych muzyków.

Dzięki 30 latom doświadczenia oraz licznym Klientom, którzy nam zaufali - jesteśmy przekonani, że sprostamy każdemu zadaniu, jakie Państwo przed nami postawicie. Jednocześnie staramy się utrzymywać ceny naszych usług na przystępnym poziomie. Na to może sobie pozwolić tylko firma z tradycjami.

 

warszawa praga zakład pogrzebowy

 

Zakład Pogrzebowy "Gójscy" oferuje też Państwu eleganckie wieńce i wiązanki kwiatowe. Zamówione kompozycje wykonujemy we własnej pracowni florystycznej, co gwarantuje świeżość i jakość wyrobów. Specjalizujemy się tylko w wyrobach pogrzebowych: profesjonalni floryści potrafią tworzyć - wg Państwa życzenia - wieńce, wiązanki, wiązanki-pająki na trumnę oraz wiązanki urnowe w przeróżnych formach i kształtach.

Pragnąc odciążyć pogrążoną w smutku Rodzinę staramy się sami dopełnić wszelkich formalności w urzędach. Oferujemy kredytowanie kosztów uroczystości pogrzebowych do kwoty zasiłku z ZUS, KRUS czy MSWiA.

Troszczymy się też w sposób profesjonalny o przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku. Wykonujemy zabiegi tanatokosmetyki oraz tanatopraksji.

Zawsze okazujemy szacunek Zmarłym i rodzinie. Ciała przechowujemy do dnia ceremonii we własnej chłodni, a Rodzinom udostępniamy gustownie przygotowaną salę pożegnań.

 

dom pogrzebowy Praga południe

 

Dom Pogrzebowy "Gójscy" posiada nowoczesną, elegancką flotę samochodową. Do transportu Zmarłych używamy wyspecjalizowanych niemieckich karawanów marki Mercedes-Benz. Najnowszym naszym nabytkiem jest karawan na bazie Mercedesa W214, wyprodukowany we włoskiej firmie Pilato - niewątpliwego lidera zajmującego się produkcją zabudów funeralnych w Europie. 

Karawan posiada bogate wyposażenie podnoszące prestiż i bezpieczeństwo ceremonii m.in: noktowizor czy elektrycznie wysuwany wózek. Jest to samochód pogrzebowy wyróżniający się swoim eleganckim wyglądem i estetyką na całym świecie. Kolejny karawan przygotowany dla naszego domu pogrzebowego przez firmę Pilato powstał na bazie Mercedesa Vito i służy do przewozu kwiatów oraz akcesoriów pogrzebowych.

Dzięki posiadaniu tak specjalistycznego taboru samochodowego świadczymy pełen zakres usług związanych z transportem Zmarłych w Polsce i poza granicami kraju. Współpracujemy z wieloma firmami i dlatego jesteśmy w stanie wykonać usługi pogrzebowe w dowolnej części kraju czy Europy na tym samym, wysokim poziomie.

 

zakład pogrzebowy warszawa

 

Także po pogrzebie mogą Państwo liczyć na naszą troskę o Państwa Zmarłych. Pomniki z materiałów takich, jak lastriko czy granit - od lat wykonuje dla nas zakład kamieniarski, mieszczący się w małej miejscowości oddalonej nieznacznie od Warszawy.

 

warszawa usługi pogrzebowe

 

Dom Pogrzebowy "Gójscy S.C." służy Państwu wieloletnim doświadczeniem oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie m.in:

  • załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych - łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu lub w kolumbariach (miejscu pochówku urn z prochami po kremacji)
  • eksportacji Zmarłych do własnej chłodni
  • kremacji
  • przygotowywania i drukowania nekrologów i klepsydr
  • możliwości wyboru spośród różnych wzorów i modeli trumien, urn, krzyży, tabliczek oraz innych akcesoriów pogrzebowych
  • wykonywania kompozycji kwiatowych różnego rodzaju
  • organizacji godnych pożegnań we własnej sali przedpogrzebowej
  • ekshumacji


pogrzeby warszawa praga

 

zakłady pogrzebowe w warszawie

 

DOM POGRZEBOWY GÓJSCY S. C.

ul. Grenadierów 34

04-073 Warszwa

poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00

numer telefonu całodobowego: +48 ( 22) 870 68 95


Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Gójscy Zakład Pogrzebowy - Warszawa