LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

GABRIEL Zakład Pogrzebowy

GABRIEL Zakład Pogrzebowy - Kraków
Gold

Ulica: Grzegórzecka 13

Miasto: Kraków, 31-532

Województwo: Małopolskie

GABRIEL Zakład Pogrzebowy - Kraków Grzegórzecka 13, Kraków www.gabriel24.pl Ocena:brak 696 038 038

usługi pogrzebowe Kraków

Zakład Pogrzebowy GABRIEL to firma świadcząca od ponad 10 lat profesjonalne usługi pogrzebowe - głównie na terenie województwa małopolskiego. I właśnie w tym województwie, a konkretnie w Krakowie, posiadamy dwie siedziby: jedną przy ul. Grzegórzeckiej 13 (dzielnica Grzegórzki, Śródmieście), drugą zaś przy ul. Wrocławskiej 8. Mamy także biuro w mieście Zawiercie przy ul. Rzemieślniczej 10. W każdym z naszych biur otrzymają Państwo wszelką możliwą pomoc po śmierci Bliskiej Osoby.

kraków Grzegórzki

Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości usług i do najwyższych standardów obsługi naszych Klientów. Dzięki temu zyskaliśmy trwałą rozpoznawalność nie tylko wśród mieszkańców miasta Kraków i okolic, ale także wśród osób z innych zakątków Polski. Zaufanie Państwa jest dla nas zawsze wielką nagrodą, a także zobowiązaniem do wytężonej pracy - tak obecnie, jak i w przyszłości.

Pracowników Zakładu Pogrzebowego GABRIEL charakteryzują takie cechy, jak doświadczenie, wiedza, rzetelność. To sprawia, że wielu Klientów powierza nam organizację uroczystości pogrzebowej. Każda osoba, z którą się Państwo spotykają na każdym etapie przygotowywania i przeprowadzenia ceremonii żałobnej odznacza się empatią, wysoką kulturą osobistą i zrozumieniem. Nasza praca jest naszą misją.

Jesteśmy zawsze gotowi pospieszyć Państwu ze wsparciem i sprawić, aby te smutne uroczystości odbyły się zgodnie z Państwa życzeniem. Jeśli nie są Państwo w stanie dotrzeć do któregoś z naszych biur - nasi pracownicy udadzą się, przede wszystkim na terenie miast, w których mamy biura stacjonarne - z wizytą do Państwa w ramach usługi tzw. mobilnego biura czyli pod wskazany przez Państwa adres, aby w czasie osobistego spotkania dokonać potrzebnych ustaleń. Każde zlecenie traktujemy z taką samą uważnością i wkładamy tyle samo wysiłku i pracy, aby mu sprostać.

zakłady pogrzebowe

Organizujemy uroczystości pogrzebowe na wszystkich krakowskich cmentarzach. Jest to łatwiejsze dzięki współpracy z ich zarządami oraz dogłębnej znajomości uwarunkowań na nich panujących. To pozwala nam dać Państwu gwarancję, że usługi pogrzebowe które świadczymy, są zawsze piękne - w niepowtarzalny sposób podkreślające godność Zmarłego oraz oddające jego indywidualność.

Wśród uroczystości pogrzebowych, jakie przygotowujemy, są uroczystości pogrzebowe wszystkich wyznań, jak również ceremonie bezwyznaniowe - prowadzone przez Mistrza Ceremonii. Mamy doświadczenie w organizacji ceremonii tradycyjnych oraz takich, w których życzeniem Zmarłego lub Rodziny była kremacja. Do każdego pogrzebu, niezależnie od jego rodzaju, przykładamy taką samą uwagę i dbałość.

Zakład Pogrzebowy w Krakowie to nieustanna gotowość nie tylko do realizacji zleceń na realizację usług pogrzebowych, ale przede wszystkim do pomocy. Pełnimy całodobowy dyżur pod numerem telefonu 696 038 038.

Dla zminimalizowania ciężaru dopełnienia formalności pogrzebowych, który niejednokrotnie jest przez naszych Klientów odbierany, jako ciężar ponad ich siły, pomagamy w uporaniu się z tym obowiązkiem. Dla ułatwienia przejścia procedur proponujemy bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu - kredytując go w ramach zasiłku z odpowiedniej instytucji (ZUS, KRUS, MSWiA). Wyznajemy zasadę transparentności finansowej: koszty poznają Państwo przed pogrzebem. Wtedy też dokonujemy wypłaty ewentualnej różnicy.

zakład pogrzebowy kraków

Wiemy, że wszelkie najgłębsze uczucia względem Zmarłego wyrażają się - w sposób szczególny - w detalach. Dlatego wraz z Państwem dbamy o ich odpowiedni dobór. W biurach naszego Zakładu Pogrzebowego w Krakowie posiadamy szeroki wybór trumien i urn w różnych wzorach i z różnych materiałów, jak również pełne komplety odzieży żałobnej.

Doradzimy również, jakie wybrać tabliczki, krzyże, modlitewniki, pamiątkowe obrazki oraz wszelkie inne akcesoria. Przygotujemy treść nekrologów oraz klepsydr, a także dbamy o ich publikację. Wiemy, że pogrzeb to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu - dlatego pragniemy tak samo jak Państwo, aby ta ostatnia droga odznaczała się prawdziwym pięknem.

Dla każdej z osób, które współtworzą Zakład Pogrzebowy GABRIEL, praca jest także prawdziwą pasją. Jesteśmy dumni z profesjonalizmu naszych florystek, które z zaangżowaniem oraz wiedzą tworzą dla Państwa wieńce i wiązanki kwiatów. Po ich wykonaniu sami dbamy o ich dostarczenie we wskazane miejsce.

zakład pogrzebowy

Każda uroczystość pogrzebowa wymaga odpowiedniej oprawy, pełnej dostojeństwa - począwszy od ceremonii pożegnania z Osobą Zmarłą, przez wszystkie detale uroczystości na cmentarzu. Nasz Zakład Pogrzebowy w Krakowie zapewnia profesjonalne usługi foto-video, jak również piękną oprawę muzyczną. Proponujemy wybór wśród instrumentalistów grających na skrzypcach, trąbce, klarnecie i organach. Współpracujemy z solistami, kwartetami, a także z orkiestrą.

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, namioty żałobne, a także - jeśli jest taka potrzeba - wykonujemy wystrój kaplic przedpogrzebowych. Czynimy wszystko, aby oprawa pogrzebu oddawała nie tylko powagę samej smutnej ceremonii, ale także aby odpowiadała indywidualności Zmarłego. Wiemy, że nasi dotychczasowi Klienci doceniali te nasze starania, o czym mogliśmy się przekonać niejednokrotnie z życzliwych słów. Za każde takie słowo ogromnie dziękujemy.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL posiada również najnowocześniejsze karawany. Dzięki współpracy z włoskim uznanym producentem pojazdów funeralnych - firmą Pilato - naszą flotę samochodową stanowią bardzo eleganckie karawany Mercedes. Towarzyszą one ceremoniom żałobnym, a także służą do świadczenia usług transportu Zmarłych na terenie Krakowa, Polski oraz świata. Dbamy również o zapewnienie transportu gościom żałobnym - dla których zamawiamy autokary oraz busy.

Pragniemy, aby nasze usługi pogrzebowe były jak najbardziej kompleksowe. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego Zakładu Pogrzebowego GABRIEL także po pogrzebie. Wraz z Państwem zadbamy o wygląd grobu Państwa Bliskich - poprzez usługę opieki nad grobami a także usługi kamieniarskie.

pogrzeby

Zakład Pogrzebowy GABRIEL w Krakowie oferuje m.in. następujące usługi :

 • organizacja uroczystości pogrzebowych oraz ich pełna obsługa (głównie Kraków oraz województwo małopolskie)
 • kremacje
 • eksportacja Zmarłych - całodobowa
 • mobilne biuro - przede wszystkim na terenie okolic Krakowa oraz Zawiercia
 • szeroki wybór wszelkich akcesoriów pogrzebowych
 • nekrologi, klepsydry
 • profesjonalne usługi florystyki pogrzebowej
 • pomoc w organizacji konsolacji (styp) oraz w transporcie uczestników pogrzebu
 • krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych
 • profesjonalna oprawa pogrzebu - muzyczna, multimedialna
 • wsparcie psychologiczne dla pogrążonych w żałobie
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • ekshumacje

firma pogrzebowa

usługi pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy GABRIEL

ul. Grzegórzecka 13

( Grzegórzki, Śródmieście )

31-532 Kraków

tel. całodobowy 696 038 038

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
GABRIEL Zakład Pogrzebowy - Kraków