Zakład Pogrzebowy Gabriel Kraków

Zakład Pogrzebowy Gabriel Kraków - Kraków
Gold

Ulica: Wrocławska 8

Miasto: Kraków, 30-006

Województwo: Małopolskie

Zakład Pogrzebowy Gabriel Kraków - Kraków Wrocławska 8, Kraków www.gabriel24.pl Ocena:starstarstarstarstar 696 038 038

zakłady pogrzebowe w krakowie

Śmierć bliskich osób zawsze przepełnia nas smutkiem i nieopisanym bólem. Są to chwile, w których bardziej niż zwykle szukamy zrozumienia, potrzebujemy wsparcia oraz pomocnej dłoni. W sposób szczególny szukamy takiego wsparcia odwiedzając zakład pogrzebowy. Mamy za sobą lata doświadczenia w branży i wiemy o tym, jak mało kto. Stąd nasza obecność i dyspozycyjność, by w tych ciężkich chwilach z całą empatią pożegnać Państwa Bliskich godnie oraz z należnym im szacunkiem. Czynimy wszystko, aby to ostatnie pożegnanie było naprawdę piękne - dlatego dbamy o wszystkie detale: zarówno w przebiegu uroczystości, jak i w kwestii akcesoriów pogrzebowych.

Jeśli nie są Państwo w stanie dotrzeć do naszej siedziby - pracownicy Zakładu Pogrzebowego GABRIEL udadzą się (przede wszystkim na terenie miast, w których mamy biura stacjonarne) z wizytą do Państwa - w ramach usługi tzw. mobilnego biura czyli pod wskazany adres, aby w czasie osobistego spotkania dokonać potrzebnych ustaleń.

Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdego Klienta. Usługi pogrzebowe świadczymy zawsze z taką samą dbałością, niezależnie od wydanej kwoty.

 

usługi pogrzebowe

 

Przystępne ceny oraz kredytowanie usług z zasiłku pogrzebowego stwarzają dogodne warunki dla rodzin Osób Zmarłych. Na życzenie i z upoważnienia osób odpowiedzialnych za przygotowanie pochówku, możemy przejąć na siebie wszelkie formalności urzędowe związane z pogrzebem.

Wiemy, że te wszystkie procedury są przez naszych Klientów odbierane, jako ciężar ponad ich siły, dlatego pomagamy w uporaniu się z tym obowiązkiem. Dla ułatwienia proponujemy bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu - kredytując go w ramach zasiłku z odpowiedniej instytucji (ZUS, KRUS, MSWiA). Wyznajemy zasadę transparentności finansowej: koszty poznają Państwo przed pogrzebem. Wtedy też dokonujemy wypłaty ewentualnej różnicy.

Organizujemy uroczystości pogrzebowe na wszystkich krakowskich cmentarzach. Jest to łatwiejsze dzięki współpracy z ich zarządami oraz dogłębnej znajomości uwarunkowań na nich panujących. To pozwala nam dać Państwu gwarancję, że usługi pogrzebowe które świadczymy, są zawsze piękne - w niepowtarzalny sposób podkreślające godność Zmarłego oraz oddające jego indywidualność.

Wśród uroczystości pogrzebowych, jakie przygotowujemy, są uroczystości pogrzebowe wszystkich wyznań, jak również ceremonie bezwyznaniowe - prowadzone przez Mistrza Ceremonii. Mamy doświadczenie w organizacji ceremonii tradycyjnych oraz takich, w których życzeniem Zmarłego lub Rodziny była kremacja. Do każdego pogrzebu, niezależnie od jego rodzaju, przykładamy taką samą uwagę i dbałość.

 

 

dom pogrzebowy

 

Wszystkim bliskim Osób Zmarłych w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć pomocą i radą. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozjaśnimy wszelkie wątpliwości. Centrum Usług Pogrzebowych GABRIEL to profesjonaliści, którzy zawsze są gotowi uczynić wszystko, aby uroczystość pogrzebowa Państwa bliskich była jak najpiękniejsza. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, namioty żałobne, a także - jeśli jest taka potrzeba - wykonujemy wystrój kaplic przedpogrzebowych.

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem pracowników z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu tak delikatnych usług, jakimi są usługi pogrzebowe. Gwarantujemy Państwu sprawną obsługę i maksymalne zaangażowanie, dzięki któremu uroczystości pogrzebowe są zawsze dokładnie takie, jakich Państwo pragną i jakich pewnie pragnąłby sam Zmarły.

Zakład Pogrzebowy z Krakowa posiada kilka eleganckich karawanów pogrzebowych marki Mercedes. Służą nam one w czasie realizacji transportu Zmarłych, jak również podczas uroczystości pogrzebowych - w czasie konduktu.

 

usługi pogrzebowe krowodrza

 

oferta

 

Usługi Pogrzebowe firmy GABRIEL z Krakowa to m.in:

 • kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowych religijnych i świeckich,
 • przewozy ciał Zmarłych w kraju i zagranicą,
 • usługi kremacyjne (spopielenie ciała Zmarłego),
 • szeroki asortyment trumien, urn, i innych akcesoriów pogrzebowych,
 • sprzedaż wieńców i wiązanek pogrzebowych,
 • pomagamy w organizacji styp,
 • opieka nad Państwa rodziną,
 • pomożemy we wszystkich kwestiach, o które Państwo poproszą.


Stale poszerzamy zakres świadczonych usług pogrzebowych i uczymy się, słuchając dobrych rad i cennych wskazówek życzliwych nam ludzi - co sprawia, że można nam zaufać i w spokoju przeżywać żałobę.

 

kontakt

 

zakład usług pogrzebowych

 

Centrum Usług Pogrzebowych GABRIEL

ul. Wrocławska 8 (dzielnica Krowodrza)

30-006 Kraków

telefon całodobowy: 48 696 038 038

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Dziękujemy pełen profesjonalizm, szczere wsparcie i współczucie.
  starstarstarstarstar
  Anna.U.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Zakład Pogrzebowy Gabriel Kraków - Kraków