Worki na zwłoki Funello

Worki na zwłoki Funello - Radomsko
Gold

Ulica: Św. Rocha 97

Miasto: Radomsko, 97-500

Województwo: Łódzkie

Worki na zwłoki Funello - Radomsko Św. Rocha 97, Radomsko funello.com Ocena:brak 572 239 999   509 982 663

Funello Producent worków na zwłoki

producent worków na zwłoki

 

FUNELLO S.C. to nowoczesny zakład produkcyjny, specjalizujący się w wytwarzaniu oraz dystrybucji artykułów dla branży pogrzebowej. Siedziba zakładu mieści się w województwie łódzkim, w Radomsku. Jest to firma o tradycjach rodzinnych, która stawia na ciągły rozwój. Dzięki temu może swoim Klientom oferować nowe produkty najwyższej jakości. Flagowym produktem firmy FUNELLO są worki do transportu zwłok z zamkiem prostym.

 

worki na zwłoki

 

Worki na zwłoki z zamkiem są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu każdego zakładu pogrzebowego, jak również innych podmiotów oraz firm, jak prosektoria czy szpitale, które specjalizują się w transporcie zwłok. Ze względu na funkcję, którą pełnią, muszą odznaczać się dużą wytrzymałością, trwałością, a zarazem estetyką, co jest szczególnie ważne dla Rodziny Zmarłego. Ważne jest też, aby worki na zwłoki spełniały normy związane z ochroną środowiska oraz ogólnymi przepisami BHP.

 

worek na zamek prosty z zamkiem

 

Worki do transportu zwłok produkowane przez firmę FUNELLO to produkty najwyższej jakości. Produkowane są z folii polietylenowej, z czterema wzmacnianymi uchwytami, prostym zamkiem oraz dwiema podwójnymi zakładkami. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej, a ich rozmiar to 220 cm x 90 cm. Ich udźwig obliczony jest do 160 kg. Dla wygody pakujemy je pojedynczo, dołączając do takiego zestawu rękawiczki jednorazowe.

 

worki do transportu zwłok

 

Z naszej oferty korzystają zakłady pogrzebowe w Polsce, a także w Europie zachodniej oraz inne firmy i instytucje. W celu ułatwienia dla podmiotów zamawiających nasze produkty oraz w celu optymalizacji procesu realizacji zleceń - nasza firma wprowadziła możliwość dostarczania dużych zamówień bezpośrednio do Klienta. Jest to możliwe dzięki posiadaniu floty samochodów ciężarowych - również wyposażonych w windy załadowcze. Naszym priorytetem jest obsługa Klienta sprawna, szybka, z satysfakcją dla każdej ze stron.

 

worki na zwłoki z zamkiem

 

worki na ciała


FUNELLO S.C.

Producent worków do transportu zwłok

Radomsko 
(woj. łódzkie)

Informacje oraz zamówienia:

tel. + 48 572 239 999 (dla Klientów z Polski, Królestwa Niderlandów oraz Niemiec)
tel. + 48 509 982 663 (dla Klientów z Polski oraz Wielkiej Brytanii)
tel. + 48 795 415 532 (dla Klientów z Francji)

lub

drogą mailową: kontakt@funello.com

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Worki na zwłoki Funello - Radomsko