Fordoński Zakład Pogrzebowy

Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz
Silver

Ulica: Wyzwolenia 5

Miasto: Bydgoszcz, 85-790

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz Wyzwolenia 5, Bydgoszcz pogrzebyfordon.pl Ocena:starstarstarstarstar 600 03 25 25   52 52 22 373

zakład pogrzebowy bydgoszcz

 

 

namiot pogrzebowy bydgoszcz

 

Bydgoszcz

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Marek Pawłowski, zapewnia całodobowe usługi pogrzebowe mieszkańcom Bydgoszczy i okolic. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się w bydgoskiej dzielnicy Fordon przy ul. Wyzwolenia 5. Gwarantujemy, że wszyscy Klienci, którzy odwiedzają biuro, spotykają się zawsze ze zrozumieniem i znajdą wszelkie możliwe wsparcie, którego udzielają nasi pracownicy.

 

zakład pogrzebowy Bydgoszcz Fordon

 

W zakładzie pogrzebowym doradzamy rodzinom w każdej sprawie, która składa się na organizację pogrzebu tradycyjnego oraz poprzedzonego kremacją. Mogą liczyć Państwo na pomoc w kwestii poszczególnych usług pogrzebowych oraz transportowych, cmentarnych i kamieniarskich. Pomagamy uporać się z formalnościami. Na swoje barki bierzemy troskę o to, aby ceremonie pogrzebowe, które przygotowujemy, charakteryzowały się powagą i godnością, pozostając jednocześnie przystępne cenowo. Staramy się, aby pomimo dużego zaangażowania w obowiazki zwiazane z organizacją pogrzebu, jego cena była niższa niż u konkurencji.

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy należy do Polskiej Izby Pogrzebowej

zakłady pogrzebowe

 

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy ma w swojej ofercie elementy obsługi, które wyróżniają tylko ta firmę pogrzebową. Należą do nich przede wszystkim: warta honorowa i msza święta w intencji Osoby Zmarłej. Kładziemy też duży nacisk na zapewnienie pięknej oprawy muzycznej. Wykorzystujemy utwory wpisujące się w nurt muzyki żałobnej, religijnej i klasycznej, które wykonać mogą: organista, śpiewak operowy, trębacz lub skrzypaczka. O ich kwalifikacjach może świadczyć fakt, że są to muzycy z opery i filharmonii.

 

dom pogrzebowy

 

Organizujemy wszystkie rodzaje pogrzebów: tradycyjne, kremacyjne, religijne oraz świeckie. Całodobowo wykonujemy eksportację ciała Zmarłego i przygotowujemy je do pogrzebu. Wykonujemy nie tylko zabiegi związane z tanatokosmetyką, w naszej ofercie znajduje się usługa balsamacji.

W biurze w Fordonie dysponujemy bogatym wyborem trumien i urn. Proponujemy pełną gamę akcesoriów pogrzebowych, a wśród nich ubrania, modlitewniki, obrazki. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą więc Państwo odpowiednie artykuły funeralne - a jeśli decyzja okaże się zbyt trudna, chętnie doradzimy tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i spokojni.

Współpracujemy z fotografem, którego praca - podobnie, jak nasza - charakteryzuje się dyskrecją. Mogą więc Państwo skorzystać z oprawy fotograficznej pogrzebu. W trakcie uroczystości żałobnych jesteśmy obecni, jednak nasza obecność - oprócz wypełniania zawodowych obowiązków - jest raczej towarzyszeniem oraz czuwaniem, aby zapewnić Państwu spokój, troszcząc się jednocześnie o to, aby ceremonia przebiegała bezproblemowo.

 

zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy

W ofercie zakładu pogrzebowego w Bydgoszczy znajduje się również usługa transportu Zmarłych na terenie Polski oraz sprowadzanie Zmarłych do Polski. Wykwalifikowani kierowcy dbają o to, aby usługa ta była wykonana sprawnie, a także zgodnie z przepisami krajowymi i zagranicznymi. Każde zlecenie na przewóz Zmarłego traktowane i rozpatrywane jest przez nas indywidualnie. Ta personalizacja ma znaczący wpływ na całość usług pogrzebowych przez nas świadczonych, w tym na koszty, co do których czynimy wszystko, aby były one możliwie najniższe.

Oferujemy opiekę nad grobami jednorazowo lub cyklicznie. Jest ona szczególnie ważna i cenna dla osób, które nie mają możliwości lub czasu zadbać o nagrobek Bliskiej Osoby. Obejmuje ona różne czynności, głównie związane z czyszczeniem i konserwacją pomników nagrobnych, sprzątaniem otoczenia oraz wymianą kwiatów i zniczy. Mogą też Państwo zakupić u nas zwłaszcza na czas przejściowy przed postawieniem pomnika bardzo eleganckie obudowy nagrobne. Podejmujemy się również wykonywania ekshumacji, wraz z dopełnieniem niezbędnych w przypadku tej procedury formalności.

W zakładzie usług pogrzebowych Fordoński z Bydgoszczy, mogą Państwo skorzystać z planowania pogrzebu (funeral planning). Usługa jest adresowana do każdego, dla kogo ważna jest możliwość samodzielnego zadecydowania, jak w przyszłości będą wyglądały jego uroczystości żałobne.

 

usługi pogrzebowe

 

usługi pogrzebowe Bydgoszcz fordon

 

Usługi pogrzebowe, oferowane przez FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY w Bydgoszczy, to m.in.:

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • warta honorowa przy trumnie
 • zamawianie Mszy Świętych za Zmarłego
 • bezpłatne nekrologi w Expresie Bydgoskim
 • eksportacja Zmarłych - całą dobę
 • formalności pogrzebowe
 • kremacje
 • akcesoria żałobne
 • trumny i urny - różne modele, atrakcyjne ceny
 • florystyka żałobna: kwiaty, wieńce, wiązanki
 • oprawa muzyczna
 • oprawa otograficzna pogrzebu
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • planowanie pogrzebu (funeral planning)

 

 

zakład pogrzebowy Fordon

 

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy

Marek Pawłowski

ul. Wyzwolenia 5

85-790 Bydgoszcz

tel. 52 52 22 373

 

usługi pogrzebowe bydgoszcz

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Działa od lat w Fordonie. Polecamy
  starstarstarstarstar
  Tomasz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz