Fordoński Zakład Pogrzebowy

Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz
Silver

Ulica: Wyzwolenia 5

Miasto: Bydgoszcz, 85-790

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz Wyzwolenia 5, Bydgoszcz pogrzebyfordon.pl Ocena:starstarstarstarstar 600 03 25 25   52 52 22 373

zakład pogrzebowy bydgoszcz

 

 

namiot pogrzebowy bydgoszcz

 

Bydgoszcz fordon

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Marek Pawłowski, zapewnia całodobowa pomoc i usługi organizacji pogrzebu mieszkańcom Bydgoszczy i okolic. Biuro zakładu pogrzebowego znajduje się w bydgoskiej dzielnicy Fordon przy ul. Wyzwolenia 5. Gwarantujemy, że wszyscy Klienci, którzy odwiedzają biuro, spotykają się zawsze ze zrozumieniem i znajdą wszelkie możliwe wsparcie, którego udzielają nasi pracownicy.

 

zakład pogrzebowy Bydgoszcz Fordon

 

W zakładzie pogrzebowym w Fordonie doradzamy rodzinom w każdej sprawie, która składa się na organizację pogrzebu tradycyjnego oraz poprzedzonego kremacją. Mogą liczyć Państwo na pomoc w kwestii poszczególnych usług pogrzebowych oraz transportowych, cmentarnych i kamieniarskich. Pomagamy uporać się z formalnościami. Na swoje barki bierzemy troskę o to, aby ceremonie pogrzebowe, które przygotowujemy, charakteryzowały się powagą i godnością, pozostając jednocześnie przystępne cenowo. Staramy się, aby pomimo dużego zaangażowania w obowiazki zwiazane z organizacją pogrzebu, jego cena była niższa niż u konkurencji.

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy należy do Polskiej Izby Pogrzebowej

zakłady pogrzebowe

 

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy ma w swojej ofercie elementy obsługi, które wyróżniają tylko ta firmę pogrzebową. Należą do nich przede wszystkim: warta honorowa i msza święta w intencji Osoby Zmarłej. Kładziemy też duży nacisk na zapewnienie pięknej oprawy muzycznej. Wykorzystujemy utwory wpisujące się w nurt muzyki żałobnej, religijnej i klasycznej, które wykonać mogą: organista, śpiewak operowy, trębacz lub skrzypaczka. O ich kwalifikacjach może świadczyć fakt, że są to muzycy z opery i filharmonii.

 

dom pogrzebowy

 

Organizujemy wszystkie rodzaje pogrzebów: tradycyjne, kremacyjne, religijne oraz świeckie. Całodobowo wykonujemy eksportację ciała Zmarłego i przygotowujemy je do pogrzebu. Wykonujemy nie tylko zabiegi związane z tanatokosmetyką, w naszej ofercie znajduje się usługa balsamacji.

W biurze dysponujemy bogatym wyborem trumien i urn. Proponujemy pełną gamę akcesoriów pogrzebowych, a wśród nich ubrania, modlitewniki, obrazki. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą więc Państwo odpowiednie artykuły funeralne - a jeśli decyzja okaże się zbyt trudna, chętnie doradzimy tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i spokojni.

Współpracujemy z fotografem, którego praca - podobnie, jak nasza - charakteryzuje się dyskrecją. Mogą więc Państwo skorzystać z oprawy fotograficznej pogrzebu. W trakcie uroczystości żałobnych jesteśmy obecni, jednak nasza obecność - oprócz wypełniania zawodowych obowiązków - jest raczej towarzyszeniem oraz czuwaniem, aby zapewnić Państwu spokój, troszcząc się jednocześnie o to, aby ceremonia przebiegała bezproblemowo.

 

zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy

W ofercie znajduje się również usługa transportu Zmarłych na terenie Polski oraz sprowadzanie Zmarłych do Polski. Wykwalifikowani kierowcy dbają o to, aby usługa ta była wykonana sprawnie, a także zgodnie z przepisami krajowymi i zagranicznymi. Każde zlecenie na przewóz Zmarłego traktowane i rozpatrywane jest przez nas indywidualnie. Ta personalizacja ma znaczący wpływ na całość usług pogrzebowych przez nas świadczonych, w tym na koszty, co do których czynimy wszystko, aby były one możliwie najniższe.

Oferujemy opiekę nad grobami jednorazowo lub cyklicznie. Jest ona szczególnie ważna i cenna dla osób, które nie mają możliwości lub czasu zadbać o nagrobek Bliskiej Osoby. Obejmuje ona różne czynności, głównie związane z czyszczeniem i konserwacją pomników nagrobnych, sprzątaniem otoczenia oraz wymianą kwiatów i zniczy. Mogą też Państwo zakupić u nas zwłaszcza na czas przejściowy przed postawieniem pomnika bardzo eleganckie obudowy nagrobne. Podejmujemy się również wykonywania ekshumacji, wraz z dopełnieniem niezbędnych w przypadku tej procedury formalności.

W zakładzie usług pogrzebowych mogą Państwo skorzystać z planowania pogrzebu (funeral planning). Usługa jest adresowana do każdego, dla kogo ważna jest możliwość samodzielnego zadecydowania, jak w przyszłości będą wyglądały jego uroczystości żałobne.

 

usługi pogrzebowe Bydgoszcz Fordon

 

usługi pogrzebowe

 

Usługi pogrzebowe, oferowane przez FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY to m.in.:

 

 • organizacja uroczystości pogrzebowych
 • warta honorowa przy trumnie
 • zamawianie Mszy Świętych za Zmarłego
 • bezpłatne nekrologi w Expresie Bydgoskim
 • eksportacja Zmarłych - całą dobę
 • formalności pogrzebowe
 • kremacje
 • akcesoria żałobne
 • trumny i urny - różne modele, atrakcyjne ceny
 • florystyka żałobna: kwiaty, wieńce, wiązanki
 • oprawa muzyczna
 • oprawa otograficzna pogrzebu
 • pomoc w organizacji stypy
 • usługi kamieniarskie
 • opieka nad grobami
 • planowanie pogrzebu (funeral planning)

 

 

zakład pogrzebowy Fordon

 

 

Fordoński Zakład Pogrzebowy

Marek Pawłowski

ul. Wyzwolenia 5

85-790 Bydgoszcz

tel. 52 52 22 373

 

całodobowe usługi pogrzebowe

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Dobra firma, tanie usługi, polecamy
  starstarstarstarstar
  Anna S.
  cudzyslow Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Działa od lat w Fordonie. Polecamy
  starstarstarstarstar
  Tomasz
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Fordoński Zakład Pogrzebowy - Bydgoszcz