LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask

Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask - Łask
Silver

Ulica: Wąska 3

Miasto: Łask, 98-100

Województwo: Łódzkie

usługi pogrzebowe łask

pogrzeby łask

Zakład Pogrzebowy BULZACKI działa w branży pogrzebowej od 1950 roku jako firma rodzinna. Nasze biuro znajduje się w mieście Łask przy ul. Wąskiej 3. Od momentu powstania świadczymy usługi mieszkańcom całego województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w produkcji trumien i kompleksowej obsłudze pogrzebów. Wśród ceremonii, jakie organizujemy, są zarówno pogrzeby tradycyjne jak i kremacje. W naszym asortymencie znajdą Państwo kilka rodzajów trumien i urn. Najbardziej skomplikowane zamówienia i zadania nie są dla nas problemem, ale wyzwaniem.

Produkujemy zarówno trumny klasyczne, jak i trumny nietypowe o niestandardowych parametrach. Posiadamy chłodnię, w której przechowujemy ciała Zmarłych w nowoczesnych kapsułach. Na miejscu jest także sala pożegnalna, w której w ciszy i skupieniu najbliżsi mogą pożegnać Zmarłego. Przygotowujemy Zmarłych do pochówku, z całym szacunkiem poprzez zabiegi kosmetyczne, ubieranie i zastosowanie funeraliów.

Nasi pracownicy są zdyscyplinowani i dyskretni. Kładziemy duży nacisk na schludny wygląd obsługi, którą obowiązuje całkowity nakaz trzeźwości i dyspozycyjność. Swoje zawodowe zadania wykonują zawsze z szacunkiem i powagą tak w domach Klientów, jak i w kościołach oraz na cmentarzach.

zakład pogrzebowy łask

Pogrzeby obsługują dwa nowoczesne karawany, spełniające wszelkie normy i wymogi. Posiadamy wymagane zezwolenia na transport krajowy i międzynarodowy. Mamy także doświadczenie w wyjazdach prokuratorskich.

Dbamy również o oprawę pogrzebu. Tworzymy tradycyjne i kolorowe nekrologi oraz zapewniamy - na życzenie Klienta - profesjonalną orkiestrę. Od 2002 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o kwiaciarnię Bulzacki.

Oferujemy florystykę pogrzebową i okolicznościową. Układamy kompozycje z pełnej gamy kwiatów ciętych i doniczkowych oraz dodatków. Zamówione wieńce i wiązanki dostarczamy na miejsce na życzenie Klienta. Służymy radą i pomocą przy załatwianiu formalności pogrzebowych.

usługi pogrzebowe łask

GODNE POŻEGNANIE NALEŻY SIE WSZYSTKIM NIEZALEŻNIE OD ICH STANU POSIADANIA - DLATEGO OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ POGRZEBOWĄ JUŻ OD 1500 ZŁ

zakład pogrzebowy łask

zakład pogrzebowy w łasku

FIRMA POGRZEBOWA "BULZACKI"
ul. Wąska 3
Łask 98-100


43 675 33 21
504 05 55 44
734 55 54 44
601 07 55 77

***
KWIACIARNIA "BULZACKI"
ul. Armi Krajowej 1
507 07 52 00

rozwiń/zwiń

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Bulzacki Zakład Pogrzebowy Łask - Łask