LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy

H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź
Gold

Ulica: Żyzna 21

Miasto: Łódź, 91-231

Województwo: Łódzkie

H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź Żyzna 21, Łódź www.skrzydlewska.pl Ocena:brak 42 611 02 03   42 672 33 33

 

łódź zakład pogrzebowy

łódź biuro pogrzebowe

 

pogrzeb w łodzi

 

Firma H. Skrzydlewska, posiadająca 12 biur pogrzebowych, to wielopokoleniowa firma rodzinna, działająca od wielu lat w branży funeralnej. Początki firmy sięgają roku 1937, kiedy to specjalizowała się ona w uprawie i sprzedaży kwiatów. Jednak prawdziwy rozkwit wiąże się z rokiem 1992, kiedy to główną specjalizacją stało się świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. Obecnie firma H. Skrzydlewska posiada 9 biur w Łodzi oraz po jednym biurze w Głownie, Brzezinach i Zgierzu. Wszędzie jednak osoby poszukujące wsparcia po śmierci Bliskiej Osoby mogą znaleźć kompetentną pomoc.

Jedno z łódzkich biur firmy H. Skrzydlewska – które mieści się przy ul. Żyznej 21 – obsługuje przede wszystkim mieszkańców dzielnicy Bałuty, a także Aleksandrowa Łódzkiego. Oprócz biura pogrzebowego pod tym adresem znajduje się także kwiaciarnia, krematorium, kaplica i sala do styp.


pogrzeby w łodzi

 

 

usługi pogrzebowe w łodzi

 

Firma H. Skrzydlewska specjalizuje się w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych. Przygotowujemy ceremonie żałobne wszystkich rodzajów. Są wśród nich pogrzeby tradycyjne z trumną, kremacyjne z urną, wyznaniowe oraz świeckie.

Mieszkańcy łódzkiej dzielnicy Bałuty i okolic mogą liczyć na całodobowe eksportacje ciała Zmarłego z miejsca zgonu. Przewozimy je do jednej z naszych własnych chłodni i przygotowujemy profesjonalnie do pogrzebu – poprzez zabiegi tanatokosmetyki, a jeśli trzeba, także balsamacji.

Pomagamy w sposób uczciwy w wyborze trumien, urn i innych detali pogrzebowych - zdajemy sobie sprawę, że wybór taki może być trudny nie tylko z powodu obciążenia psychicznego spowodowanego bólem po śmierci Bliskiej Osoby - ale także tym, że w naszej ofercie znajdują się produkty o bardzo różnych wzorach.

Staramy się o zachowanie jak najwyższej jakości - tak w kwestii obsługi Klienta, jak i w kwestiach artykułów funeralnych. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że każdy pogrzeb jest przygotowywany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Troszczymy się też o formalności w urzędach, wypłaty zasiłków pogrzebowych oraz o zapewnienie właściwej oprawy muzycznej i fotograficznej. 


zakłady pogrzebowe łódź

 

 

transport zmarłych w łodzi

 

W firmie H. Skrzydlewska dbamy także o zapewnienie takich usług, jak transport międzynarodowy. Posiadamy bogatą florę kilkunastu karawanów, które przystosowane do przewozu Zmarłych w kraju i za granicą. Obsługujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej, ale możemy – wykorzystując transport drogowy lub lotniczy – dotrzeć do każdego kraju na świecie.

 

kremacje w łodzi

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób - firma H. Skrzydlewska ułatwia wykonanie kremacji. Dysponujemy w Łodzi dwoma krematoriami, z których każde wyróżnia się nowoczesnością oraz jest bardzo zaawansowane technologicznie. Znajdują się one odpowiednio: przy ul. Zakładowej 4 oraz przy ul. Żyznej 21. We wszystkich biurach pogrzebowych naszej firmy mogą Państwo wyjaśnić wszelkie kwestie związane z kremacją oraz dokonać zakupu odpowiednich utensyliów pogrzebowych typu trumny czy urny.

 

łódź zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska dbają przez cała dobę o pomoc pogrążonym w żałobie sąsiadom.

biura pogrzebowe w łodzi

kwiaty na pogrzeb w łodzi

 

Kwiaciarnie H. Skrzydlewska, skupione w międzynarodowej sieci Interflora, to 34 profesjonalne placówki florystyczne, które znajdują się w Łodzi i okolicach. W każdej z nich dostępny jest duży wybór kwiatów, krzewów, sadzonek i drzewek – z własnych upraw i od sprawdzonych hodowców z Polski i świata. Jedna z takich kwiaciarni dostępna jest także przy ul. Żyznej 21 w Łodzi. Zapraszamy także do złożenia zamówienia w naszej internetowej kwiaciarni działającej na firmowej stronie www. 

kwiaciarnie w łodzi

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź