Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki - Zakład Pogrzebowy

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki - Zakład Pogrzebowy - Białystok
Silver

Ulica: Jana Klemensa Branickiego 17

Miasto: Białystok, 15-085

Województwo: Podlaskie

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki - Zakład Pogrzebowy - Białystok Jana Klemensa Branickiego 17, Białystok pogrzeby-wierzbicki.pl Ocena:brak 85 741 57 73   502 584 892

usługi pogrzebowe białystok

dom pogrzebowy białystok

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki powstał w 1989 roku. Od samego początku nasza firma nasza wyróżnia się dbałością o najwyższy standard usług pogrzebowych. Łączymy tradycję i nowoczesność, przejawiającą się w trosce o godne pożegnanie Osób Zmarłych – tak w trakcie przygotowania, jak i przebiegu uroczystości żałobnych. Siedziba Zakładu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki znajduje się w mieście Białystok przy ul. Jana Klemensa Branickiego 17.

Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrządkach religijnych - oraz różnych formach, także z uprzednią kremacją - dostosowując się do możliwości finansowych rodziny Zmarłego. Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki wśród swoich inwestycji posiada także na terenie Białegostoku nowoczesne krematorium, które świadczy usługi spopielenia ciał Zmarłych.

Białystok zakłady pogrzebowe

zakład pogrzebowy

W trosce o naszych Klientów bierzemy na swoje barki wszelkie formalności urzędowe, a w razie potrzeby troszczymy się o transport krajowy i zagraniczny Osób Zmarłych. Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki dysponuje bogatą flotą samochodową: karawanami, limuzynami oraz autokarami. Dbamy kompleksowo o każdy aspekt uroczystości pogrzebowych. Jeśli Państwo sobie tego życzą - możemy także bezpłatnie zamieścić wspomnienie o Osobie Zmarłej na łamach "Gazety Wyborczej".

Kompetentni pracownicy Zakładu Pogrzebowego, czerpiąc ze swojego doświadczenia, doradzą Państwu przy wyborze wszelkich akcesoriów związanych z pogrzebem, takich jak: garderoba, tabliczki, szarfy czy wieńce.

Posiadamy własną chłodnię oraz kaplicę wyposażoną w klimatyzację, w której będziecie mogli Państwo w spokoju pożegnać swojego Bliskiego.

krematorium białystok

Nowoczesne krematorium, wybudowane w Białymstoku przez Zakład Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki, wychodzi naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu kremacją. Jest ono w pełni bezpieczne dla ludzi oraz środowiska: wyposażone w najnowocześniejszy, sterowany komputerowo piec kremacyjny z ekologiczną instalacją odzysku ciepła. Krematorium Białystok to jedyny tego typu obiekt w mieście. Krematorium Białystok, należące do Domu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki, mieści się przy ulicy Ciołkowskiego 163.

Zakład Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, co gwarantuje najwyższą
jakość usług pogrzebowych.

pogrzeby białystok

zakład pogrzebowy

Dom Pogrzebowy i Krematorium Sławomir Wierzbicki

ul. Jana Klemensa Branickiego 17

15-085 Białystok

Telefony całodobowe:

85 741 57 73 oraz 502 584 892

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki - Zakład Pogrzebowy - Białystok